כתבות אודותי

19.8.2019 תודה לד"ר שרון בר ניב אשר אירח אותי בתכניתו "כל צבעי הקשת" רדיו קול הכינרת 106FM. בהיותי רייקימאסטר, מורה ומדריכה רוחנית, מהמורים של "הסוד" –
שוחחתי על אנרגיות, על צ'אקרות, על חיבור אל הנשמה, על שחזור גלגולים, הילינג אור הנשמה (השיטה שתקשרתי), דיכאון כמצב של חוסר איזון שניתן לריפוי, זוגיות – החסימות כמו: נדר הפרישות ועוד…
מוזמנים להקשיב לראיון כאן


כתבה חדשה אודותי באתר אלטרנטיבלי

כתבה מ"את"

כתבה מ"לאישה" (2009)

כתבה מ"לאישה" (2000)

כתבה על הספר "שער להתקדשות"

לינק לכתבה אודותי "להדליק את האור הפנימי
מאת מיכל גזית  בדה – מרקר

כתבה תקשור עם דולפינים

 

הכתבה שפורסמה באתר אלטרנטיבלי (למקרה שהכתבה הוסרה):

articles_images-500X500-weekly_treaters-ilanab_387122611

אילאנה בהט מורה רוחנית, מתקשרת, מטפלת, סופרת. מכוונת ליצירת מציאות. (מהמורים של "הסוד")

יש אנשים שחושבים שבגילם כבר אי אפשר להשתנות. הם דואגים, הם פוחדים והם מפקפקים בכוחם ליצור שינוי. הם מפתחים פסימיות ואף ייאוש. למעשה יש להם "דפוס קורבן" שאינו מאפשר להם לצאת מהגישה הפנימית הזאת.

אילאנה בהט צוחקת ואומרת שגיל היא מילה נרדפת ל…שמחה. "בכל גיל אפשר לאמץ אמונות חדשות ומועילות. "דפוס הקורבן" הוא מעין שתל שאפשר לנטרל על מנת לשנות את הגישה לחיים. כתבתי אודותיו בספרי "תודעת האחד" כולל הסברים כיצד להיפטר ממנו."

אילאנה יודעת בוודאות שאמונות משפיעות על יצירת המציאות. היא מתמחה באמנות החשיבה החיובית שנלווית אליה יכולת אנרגטית לתכנת מחדש את הגישה היוצרת מציאות.
"ידע רוחני הוא כוח", מסבירה אילאנה, מורה רוחנית לעיצוב תודעת האחד. "יש אנשים שמבלבלים "רוחניות", או אף משתמשים במושג השיפוטי והמזלזל: "רוחניקיות" עם תלישות, ריחוף, חוסר ריאליות. ולא כן הוא. ככל שאתה מחובר יותר לידע רוחני, לנשמה שלך, אתה מקבל הדרכה טובה ומעשית יותר ביומיום. כמובן שחשוב לשמור על האיזון והפרופורציות. טוב מאוד אם ניחנת בחוש הומור כדי לדעת מתי לצחוק ומתי להיות יותר רציני. בכל אופן, אני ממליצה לצחוק כמה שיותר, להתבדח ולשמור על השמחה."
היא מצטטת את רבי נחמן שאומר: "השמחה אינה דבר של מה בכך במסעך הרוחני. היא חיונית".

כיצד התחלת את דרכך הרוחנית?
אילאנה בהט שנמצאת בפרק ב' בחייה + 3 ילדים גדולים מתגוררת על הר הכרמל בחיפה. היא מספרת שלפני שנים מצאה את עצמה בשלב מסוים בחיים, במשבר אישי בזוגיות שבמשך הזמן הוביל לגירושין.  היא חיפשה דרך למנף את הקושי להתפתחות.

"היות שהייתי אם לשלושה ילדים קטנים לא יכולתי לאפשר לעצמי להישבר. הייתי חייבת להתגבר."
באותה תקופה היא "מצאה" כאילו במקרה (וכידוע אין "מקריות") את התחום של ריפוי באמצעות אנרגיית הרייקי ולמדה זאת. "זוהי אנרגיה תבונית קסומה ופלאית שמאפשרת ריפוי ואיזון של עצמך וגם של הזולת", מסבירה אילאנה. היא מספרת בהתלהבות שהשתמשה ביכולת הריפוי שהתפתחה בה ראשית לריפוי ועזרה עצמית פנימית. לאחר מכן מצאה עצמה מטפלת בהצלחה באנשים אחרים. בספרה "תודעת האחד – שיחות עם רבי עקיבא" היא קוראת לתהליך: "לעבור ממסלול הכאב אל מסלול הלב". היא גם מלמדת את הדרך לאנשים.

החיבור לרייקי פתח את הלב וריפא אותו ואפשר לה להתחבר אל דרך החמלה, דרך ההחלמה. דרך זאת פתחה בפניה את היכולת להתייחס לכל דבר בחיים מנקודת מבט שונה, מתוך קבלה של המציאות כ'שיעור' וכלימוד.
"ניסיוני האישי שימש לי הכשרה מקצועית", היא מציינת. "אני יודעת מה זה להיות נשואה באושר, נשואה בקושי, גרושה, לבד שנים רבות, ולבסוף מאושרת בפרק ב'. אני רואה את הקשר לאמונות שלי, שלמדתי לרפא ולתקן."

מדריכה ליצירת מציאות
אילָאנָה בהט ידועה מאוד בתחומה ושמה הולך לפניה כמורה רוחנית ליצירת מציאות, מתקשרת, סופרת, רייקי מאסטר. היא עוזרת לבני אדם לשפר את איכות חייהם. ניסיונה רב, כעשרים שנה בתחום. אילאנה פיתחה שיטה ייחודית לריפוי בשם "הילינג אור הנשמה". זוהי דרך לשחרר חסימות, פחדים בכל תחומי החיים ולתכנת מחדש את הגישה הפנימית היוצרת את המציאות. (לפרטים ומשובי מטופלים אפשר להיכנס לאתר הבית שלה.)

אילאנה התמחתה בתחום הריפוי, בהבנת פעילותן וחוקיותן של האנרגיות ובהשפעתן על מצבנו כבני אדם. היא מתקשרת ומרפאה ומשתמשת בשיטתה הייחודית על מנת להגיע ל"תכנות הפנימיות לצורך התעלות רוחנית". האבחונים של אילאנה מדויקים ומרשימים מאוד.

מהי בדיוק שיטת העבודה שלך? תוכלי להרחיב?
"פיתחתי בעצמי בתקשור שיטה בשם הילינג אור הנשמה, שיטה שממשיכה להתפתח ולהתעשר כל הזמן. השיטה מתמירה את החיבור לאגו לחיבור לנשמה. סוג זה של הילינג מיועד לתכנות חדש של המהות הפנימית האנושית – הנדסה אנרגטית. אני יודעת לקרוא את הפנימיות של האדם, המייצרת את מצבי החיים ומשפיעה על אישיותו. בעזרת מלאכים איתם אני משתפת פעולה, ניתן לתכנת מחדש אמונות שליליות, לרפא פחדים ולאזן, להביא את האדם לשינוי בגישתו לחיים, להוציא אותו מדפוס של קורבן וחוסר מודעות ולהביאו אל דרך ההתאחדות עם הנשמה שבה כל הפוטנציאלים הטובים שלו יכולים להתממש".

"זה נשמע כמו קסם".
"כן", היא אומרת בפשטות ובחיוך. "אפשר להגדיר זאת כך. לפעמים זה משפיע בצורה של קסם ונס. לפעמים  יש צורך בתהליכיות עם אחריות אישית של המטופל."

אילאנה היא בעלת ראייה פנימית מרשימה. היא יודעת איך להתחבר לפנימיותו של אדם, להבין ולנתח את הסיבות למצבו, לחבר לייעוד הפנימי וליצור שינוי משמעותי בחייו.
במהלך המפגש הראשון היא עושה שלושה אבחונים מדויקים. הראשון, מהות הנשמה ועד כמה האדם מחובר אליה ביומיום. האבחון השני מדבר על תכונות האישיות בהתאם לתכנית הנשמתית והאנרגטית שבה נולד האדם. האבחון השלישי נותן דיאגנוזה רנטגנית של כל המערכת האנרגטית והביולוגית. היא סורקת את מערכות האמונה של האדם ומקבלת עליהן מידע. האם הן חיוביות או שליליות. נקודת המוצא היא כמובן האמונה שכולנו יוצרים את המציאות של עצמנו, בין אם הדבר נעשה במודע או בתת מודע.
בכוח האנרגיות היא משנה את המצב של הפנימיות בהתאם לצורך. היא גם עובדת לשחרור קרמה ושינוי ברובד תת המודע וברובד הנשמה.

מיהו קהל היעד שלך?
"בעקרון מגיעים אלי בעיקר משתי סיבות: א. אנשים שיש להם חסימות ומרגישים "תקועים" ובמשבר. ב. אנשים שרוצים להתפתח ולהתעצם.
אנשים במצבים פיזיים ורגשיים בלתי נעימים – כמו דאגות, חרדות, דיכאון, בעיות בתחומי החיים השונים, יכולים להגיע אלי ולהיעזר בי.
בין יתר התחומים, אני מתמחה בתחום הזוגיות – לנשים שקשה להן למצוא זוגיות או שנמצאות בזוגיות הרסנית אני בוחנת את הקרמה שלהן. אני בודקת האם יש עליהן מה שמכונה "נדר פרישות" מגלגולים קודמים בהם היו נזירות. בעזרת המלאכים אני משחררת קרמה זאת. אני בודקת מערכות אמונות, את השדר שלהן לגברים, את הגישה שלהן. בודקת דימוי עצמי שלהן ואת רצון הנשמה (שלפעמים סותר את רצון האישיות).
עוזרת גם במקרים של חוסר יכולת להיכנס להיריון, באמצעים אנרגטיים, קרמתיים, רוחניים.
התמחות נוספת שלי שנותנת פירות מדהימים היא – הוצאה מדיכאון במהירות. כתבתי בספרי "תודעת השחר מפתחות להתפתחות המודעות" על "דיכאון בהיבט רוחני והדרכים לעזור לעצמך".
מתייחסת אל ההיבטים הנשמתיים, אל ההיבטים האנרגטיים ובאמצעות אנרגיות ריפוי והקניית מודעות לחשיבה בריאה ובוראת מוציאה אנשים מהבּוֹר ומהבּוּרוּת. אכן, משחקי מילים", היא מוסיפה בחיוך. "מדהים כמה אנשים אינם מודעים לכך שמחשבה גוררת רגש שיוצר אנרגיה ואני מלמדת אותם כיצד לחשוב באופן חיובי.
אני עוזרת ומכוונת אנשים שמבקשים להמשיך ולהתפתח ולצמוח מבחינה רוחנית, שרוצים לדעת לתקשר לעצמם. גם הם קהל היעד.
אנשים מגיעים מכל המגזרים ובכל הגילאים. לעתים אני מטפלת בילדים קטנים מרחוק דרך האם שלהם שמגיעה אלי.

ספרי על הספרים שלך.
אני משתמשת במתנת הכתיבה שלי שהייתה קיימת מאז ומתמיד, להעברת ידע חשוב על ריפוי והתפתחות רוחנית. מבחינתי, לתקשר זה להיות "ערוץ" שמחבר בין עולמות עליונים לאדמה. המתנה שלי היא היכולת  להיות מחוברת למסרים מרפאים ומכוונים. בספרי "התחברות פנימה" אני מדריכה אנשים כיצד להתחבר בעצמם בדרך המוסר ישר-אל אל נשמתם. כל ספריי נכתבים בתקשור, בהשראה עליונה.

היא כתבה מספר ספרים בתקשור שזכו להצלחה ולאהבת הקוראים, ביניהם:
"תודעת השחר – מפתחות להתפתחות המודעות" (עדכון הספר: "שחר עלות התודעה")
"תודעת האחד – שיחות עם רבי עקיבא".
"תודעת האור – אלכימיה של נשמה".
"אי שם באי אפשר – אגדה אמיתית על דמיון".
"התחברות פנימה – מדריך לפיתוח התקשור".
לאחרונה יצא לאור הספר המעודכן:
"ה ת ק ד ש ו ת – שער ליצירה מודעת". (עדכון וחידוש לספר "שער להתקדשות")
"אפשר לקרוא על ספריי כולל התכנים שלהם באתר הבית שלי", היא אומרת.

איזה קורסים את מלמדת? איזה סדנאות את מנחה?
"אני מלמדת מגוון נושאים שהמכנה המשותף שלהם הוא חיבור למודעות גבוהה ביומיום. מלמדת לקיחת אחריות על החשיבה שמשפיעה כאמור על יצירת המציאות. אוהבת ושמחה ללמד, כיוון שזה חלק מהייעוד שלי." בין הקורסים:
"התחברות פנימה" – תקשור והתפתחות רוחנית,
"מיתרי הזהב" – תקשור למתקדמים (שלב ב').
שיטת הילינג אור הנשמה המיועדת למטפלים מתקשרים ומתקדמים.
יצירת מציאות – עקרונות יסוד.
קורסי רייקי – בהתארגנות של שני אנשים ומעלה.
מפגשי העצמה קבוצתיים שמועברים בתקשור וכוללים חניכות, תהליכים אנרגטיים מקודשים בדרך של דמיון מודרך ".
מעבירה גם שיעורים פרטיים בהתחברות לתקשור. גם במפגש אישי בביתי וגם באמצעות הסקייפ.

אילאנה בהט מקבלת אנשים לטיפולים אישיים ומלווה אנשים בתהליך צמיחה, חשיבה חיובית, מימוש עצמי.  הטיפולים מתבצעים בביתה, על הר הכרמל בחיפה.
עושה טיפולים ושיעורים אישיים גם מרחוק דרך הטלפון והסקייפ לכל העולם.

"אני מאמינה בקלות, בקיצור תהליכים באמצעות התחברות פנימית מדויקת", מוסיפה אילאנה שיש שרואים בה "פסיכולוגית רוחנית", "חשמלאית אנרגטית", ו"קוסמת".

"מאמינה בחזון השלום העולמי ויודעת שכאשר המין האנושי יעבור מתודעת הדואליות אל תודעת האחדות, כאשר בני אדם יתחברו אל הנשמה במקום שהאגו יוביל אותם, יש אפשרות לשינוי משמעותי בעולם. אני אופטימית", מסיימת אילאנה את דבריה. "את הדרך כתבתי בספרי המתוקשר: "תודעת האחד – שיחות עם רבי עקיבא" שזכה לאהבה גדולה בקרב הקוראים.

היא כותבת פוסטים עם מסרים בפייסבוק באופן שוטף וגם מעלה תקשורים שלה שמעניקים זווית ראייה אופטימית ומשרת תקווה. (תחת השם: אילאנה בהט).

◆◇◆  ◆◇◆ ◆◇◆  ◆◇◆
ליצירת קשר חייגו עכשיו:
050-7662055
◆◇◆  ◆◇◆ ◆◇◆  ◆◇◆

מוזמנים לגלוש באתר הבית שלי

צור עימי קשר

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון (חובה)

הקלד את הטקסט:
captcha

חדשות מרכז לוטוס
ברוכים הבאים לאתרי המחודש, מוזמנים לסייר לכם בין התכנים השונים באתר וליצור עימי קשר באמצעות עמוד צור קשר בתפריט הראשי.גלישה נעימה לכולכם. אילנה.

 

יצא לאור ספרי החדש: "רימונים של קיץ"


יצא לאור ספרי החדש: "התחברות פנימה - מדריך לפיתוח התקשור"

conect cover new

 
בקרוב: קורסים: תקשור והתפתחות רוחנית. הילינג אור הנשמה - למתקדמים (מטפלים ומתקשרים) קבוצת מודעות להתפתחות רוחנית.
בקרוב: קורסי רייקי 1+2, קורס תקשור – התחברות פנימה
התחברו באמצעות הסקייפ!