ביו אנרגיה רוחנית

הילינג אור הנשמה

ביו-אנרגיה רוחנית

שימוש באנרגיות חיים לריפוי

מאת: אילנה בהט – מפתחת השיטה

אנרגיית החיים (="פראנה","צ'י","ריי", "חי") זורמת בתוכנו, דרך מרכזי האנרגיה המכונים בסנסקריט (שפת קודש הודית עתיקה) – צ'אקרות, ודרך הערוצים  המכונים – "מרידיאנים". אנרגיית החיים מקיפה אותנו ויוצרת סביבנו הילה (="אאורה"). ניתן להגדירה כמעין שדה אלקטרומגנטי, ניתן לתחושה ו/או ראייה (של הצילום "הקיריליאני", צילום מיוחד של הילות, וכן בידי בעלי ראיה-רוחית).

הגופים הרוחניים ותפקידם:

את האדם מקיפים שבעה גופים, ארבעה מהם עיקריים, בנוסף לגוף הפיסי. ואלו הם:

הילת הבריאות, המכונה גם הגוף האתרי – מצורפת לגוף הפיסי. ניתן לראותה בקו מתאר לבן זוהר, או עכור סביב בן האדם; הגוף הרגשי – כולל גם את הגוף האסטראלי (=כוכבי) – כשמו כן הוא: אחראי על הרגשות, על איזונם והרמוניה בהם; הגוף המנטאלי – שיש המחלקים אותו גם לגוף מנטאלי גבוה, בנוסף. הגוף הבא הינו הגוף הרוחני, שיש המחלקים אותו לגוף קאוזלי, קארמתי, ול"אני העליון" – באופן כללי הוא אחראי על הבנה רוחנית, על יכולת חשיבה ברמה גבוהה ומופשטת, על חיבור לנשמה המאפשר חיבור לאמיתות קוסמיות הכוללות: מוסר, אי-שיפוטיות, חמלה, אהבה ללא תנאי, אחדות, כבוד לכל הוויה באשר היא ועוד.

באמצעות חיבור לגוף זה אנו יכולים לחוות את "מסע החיים" בדרך קלה יותר, ללא צורך ב"מהלומות" – בתחום הבריאות, פרנסה, זוגיות, קריירה ועוד, שמיועדות לגרום לנו "להתעורר" ולהבין את סדר העדיפויות בחיים, את החוכמה הנסתרה שיכולה להיות נגישה לכל אחד.

אנשים רבים אינם מחוברים לגוף זה או אחר, והדבר בא לידי ביטוי בחייהם – הן באופיים, במחלות מסוימות – פיסיות או נפשיות, בנכויות – פיסיות או רגשיות, וכו'.

בעלי תסמונת דאון ("מפגרים"),  למשל – מחוברים לגוף הרוחני ולגוף הרגשי שלהם, שמאוד מפותחים ובעלי יכולות גבוהות ביותר. לעומת זאת, החיבור לגופים הפיס ומנטאלי – אינם קיימים, או רופפים.

 בתסמונת ה"אוטיזם" – ניתן להבחין בתופעה של חלק מהגופים אינם מחוברים. למעשה קיים חיבור אל הגוף הרוחני בלבד. הצ'אקרות התחתונות, ה"ארציות" – חסומות.

אנשים מקרב "העולם התחתון", פושעים למיניהם – מחוסרים לחלוטין, על פי רוב, חיבור לגוף הרגשי (המצפון, האמפתיה, הרחמים) והרוחני.

ילדים בעלי בעיות קשב וריכוז, ילדים שקשה להם להשתלב בחברה – יש להם חסימה בחמשת מרכזי הצ'אקרות התחתונות. על-פי-רוב הצ'אקרות העליונות הקשורות לגוף הרוחני – פתוחות לרווחה. הדבר מאפשר להם יכולת אינטואיטיבית נרחבה, יכולת טלאפטית, הבנות רוחניות. עם זאת יש להם כאמור קושי בחיי היומיום.

ניתן לאתר תסמונות מסוימות על סמך האבחנה בחיבור לגופים.

הדבר ניתן לתיקון – ישנה אפשרות ל נ ס ו ת  ולחבר אדם שבוחר בכך – לגופים החסומים, או "הסגורים" אצלו ( אם מוצאים שהדבר הולם ונכון).

לעתים, הסגירה הינה זמנית, או למשך מספר שנים – אם האדם עבר טראומה מסוימת.

כאשר אנרגיית החיים אינה זורמת כשורה, בשל חסימות במרכזי האנרגיה (=הצ'אקרות) נוצר כשל במערכת החיים, שיכול לבוא לידי ביטוי בתסמינים פיסיים ואף נפשיים, מנטאליים  ורוחניים.

חסימות אנרגטיות נוצרות כתוצאה ממספר גורמים:

1.      חשיבה שלילית – ביקורתיות עצמית, כעסים, פחד, שנאה, קנאה, טינה, רגשות אשם, רחמים עצמיים וכדומה. בחשיבה "שלילית" הכוונה שהיא שוללת את זרימת אנרגיית החיים החיוביות, הטבעית.

(*מומלץ לעיין בספרה של לואיז היי ,"אתה יכול לרפא את חייך", הוצאת אור- עם).

2.      התיישבות של "טפילים אנרגטיים" על גוף ההילה, כתוצאה מחולשה זמנית.

(פירוט על "הטפילים האנרגטיים" – ראה בספר "שחר עלות התודעה – מפתחות להארה אישית ופלניטרית", אילנה בהט, הוצאת לוטוס, 2000, עמ' 41 ואילך. *ניתן להשיג דרכי).

כמו כן לעתים נגרמות הפרעות בזרימת האנרגיה, אשר יוצרות בעיות בכל תחומי החיים, כתוצאה מ"עין הרע", "קללה", "כישוף". אלו סוגים של אנרגיות שליליות אשר יכולים בהחלט להיכנס לשדה האלקטרומגנטי של אדם כאשר הוא אינו באיזון.  יש לציין כי מחשבות אובדניות ויצר הרס עצמי, כולל עצבנות רבה, כעסים, דיכאון – נובעים מהטפילים האנרגטיים.

3.  שאיבת אנרגיה מתמשכת בידי גורמים חיצוניים, הכוונה לבני אדם, שעל-פי-רוב אינם מודעים להיותם "שואבי אנרגיה". (על "דרמות שליטה" – ראה בספר הנ"ל, וכן מומלץ ביותר סיפרו של ג'יימס רדפילד, "הנבואה השמיימית", הוצאת אופוס).

4.  תנאים סביבתיים בלתי הולמים מבחינה אנרגטית. (מומלצת תורת ה"פאנג שוואי", טיהור המרחב הסינית). יש לציין כי, גם כשאין מזוזה בבית, או כשהמזוזה פסולה, יכולות להיות השפעות מאוד שליליות על חיי האדם שגר בבית.

5.   לעתים זהו עניין קארמתי – כתוצאה מחיים קודמים שנקטעו באופן  טראומתי, או מבחירה נשמתית. קארמה – חוק הסיבה והתוצאה. (אם עשית מעשה כלשהו שפגע בזולת, בבוא העת נשמתך תמצא לנכון להעמידך במצב שבו אתה עלול להיפגע באופן דומה. כמובן שגם אם עזרת לזולת, עשית מעשה טוב – בבוא העת תקבל שכרך. יש לציין כי חוק הקארמה הוא חוק יקומי-מוסרי .)

לגוף האדם, שהוא מכונה תבונית משוכללת ביותר, יכולת לרפא את עצמו. אנרגיית החיים כאשר זורמת בו ללא הפרעה, מאפשרת זאת. השפעה גדולה יש לכוח הכוונה ביצירת המציאות, כולל בריאת הבריאות. גדול כוחה של אמונה בכך, כמובן.

כדי להביא את האדם/מטופל למצב של איזון, מצב שבו הגוף ירפא את עצמו ומקורות האנרגיה יזרמו ללא הפרעה – יש לאבחן את מצבו האנרגטי, בראש ובראשונה.

כאשר מאבחנים כי ההילה חלשה או אף "סגורה" (נראית בלתי קיימת), כאשר מבחינים ברצף גלי סביבה, או צורות בולטות היוצאות מקווי המתאר של גוף האדם – שסביבו עוברת ההילה, יש לנקוט במספר צעדים.

הראשונה :

שחרור החסימות ופתיחת ההילה, הזרמת אנרגיית חיים לתוכה.

יש לבצע טיהור מ"טפילים אנרגטיים", לתקן "חורים וקרעים" שיתכן ונוצרו בהילה.

יש להגיע למקור הבעיה, לזמן ולסיבה שבגינה התהוותה החסימה.

שיתוף פעולה בין המטפל/הילר למטופל – ה כ ר ח י. על המטופל להביע נכונות ליטול אחריות לטיפול, לבריאותו, לאורח חשיבתו.

המטפל יכול לאזן את המטופל, להזרים בו אנרגיה חיונית – אולם ההחלמה, השחרור, השינויים לטובה – תלויים אך ורק במטופל.

עליו להבין את התועלת שהפיק ממחלתו, שהינה דרך של תת-המודע להעביר אלינו מסרים. לכל מחלה יש רווח משני, עד כמה שהדבר בלתי מובן ונתפס בהתחלה. יש להבין רווח משני זה ולהסכים להיפרד ממנו.

(למשל: רווח משני יכול להיות: צורך גופני או נפשי במנוחה, בתשומת לב מהסביבה, אין צורך להתמודד עם החיים, ועוד…)

מחלה נוצרת כתוצאה ממלחמה פנימית (ו/או חיצונית), מחוסר חמלה, מצורך נשמתי – ללמוד ו/או ללמד שעורים מסוימים, הקשורים, בין היתר ל: תלות, "דרמת המסכן", לקיחת אחריות /אי לקיחת אחריות על החיים, הבנה בדרך הסבל, תבניות חשיבה מסוימות – ועוד…

מלחמה = מחלה, חמלה=החלמה, במשחק אותיות ניתן צופן פענוח למחלות.

יצירת מציאות בתחום הבריאותי/נפשי: ידוע כיום עניין יצירת המציאות. כיצד אנו יוצרים מציאות? על-ידי א.מ.ר: אמונות, מחשבות, רגשות.  תכולה פנימית זו הינה אנרגיה תבונית מגנטית שבאמצעותה אנו ממגנטים אלינו תרחישי מציאות. תת המודע שלנו, אשר קולט את כל מחשבותינו, זיכרונותינו ורגשותינו, בשיתוף עם גופנו, שהוא יחידה תבונית עצמאית – מייצרים לנו את כל מה שאנו חווים. כל חשיבה שלילית, כאמור יוצרת חסימה בזרימת האנרגיה. בבוא העת החסימה תתבטא הן במישור: הפיזי, הן בנפשי, הן במנטאלי (דאגות וחרדות) ואף ברוחני – תחושה של בדידות, אובדן דרך ואף מחשבות אובדניות. הדבר תלוי בכמה זמן קיימת החסימה, וכן באיזה מקום היא. (אחת מהצ'אקרות, מספר צ'אקרות, כולן, וכדומה…)

ישנה אפשרות לגשת אל תכולתו הפנימית של בן האדם: לגלות מהן האמונות המניעות אותו, בין אם מקורן בחיים אלו, בילדות, או שמא אף בחיים קודמים (קרי "גלגולים").

באמצעות מלאכי הקארמה ניתן לבקש ביטול חוזים קארמתיים (מחלה קשה הינה חוזה קארמתי, למשל, אשר מטרתו לימוד שיעורים את הנשמה החווה). ניתן לבקש התמרה – שינוי דפוסי חשיבה שליליים לחיוביים. הדרך קשורה להבעת כוונה, קריאה לעזרה למלאכים. על-פי-רוב מקבל האדם סימן לכך שבקשתו התקבלה. ניתן גם לטפל בדרך זו במערכות יחסים בעייתיות, אשר נחשבות "קשרים קארמתיים". אפשר לשפר יחסים בין בני זוג, עם בני המשפחה, עם כל אדם. ההשפעה מיידית. אפשר לבקש שחרור מפחדים ואמונות שליליות והדבר משפיע מאוד על חווית החיים.

לאלו התמהים הכיצד אפשר להשפיע כה מהר על המציאות, תהייה התשובה: "רפואת השם כהרף עין".

קל מאוד לגלות חסימות אנרגטיות ולשחרר אותן מיידית! כמובן שנדרש זמן לתהליכים פנימיים שעל האדם לעבור עם עצמו, לשינוי הגישה הפנימית ותפיסת המציאות, לעתים.

מי יכול לטפל בטכניקה זו?

הכלים לשימוש בטכניקת הריפוי בביו-אנרגיה רוחנית קשורים להיות המטפל מחובר לגוף הרוחני.

המטפל אינו "לוקח שיפוטיות" ובשום אופן אינו מחליט לרפא בכל תנאי ומחיר, בלא שהתבקש, בהבינו כי לעתים יש צורך ותועלת במחלה מסוימת, תהיה קשה ככל שתהיה.

 עם זאת, יש חשיבות לאנרגיית האהבה המוזרמת דרך המרכז של צ'אקרת הלב, למתת הדמיון ולסגולת האמונה/ ראייה על-חושית/תחושה/התכוונות.

המטפל הינו ערוץ נקי להעברת אנרגיית ריפוי שעוברת דרכו, ואינו מתהדר ב"כוחותיו" הוא.

(הענווה קשורה להיותו מחובר לגוף הרוחני. אין לה כל קשר לדימוי העצמי שלו – שחייב להיות באיזון ובהערכה עצמית גבוהה).

מסלול הטיפול באנרגיה רוחנית מצריך מסירות והתכוונות פנימית עמוקה, בחירה להיעשות צינור טהור עד כמה שניתן.

המטפל נמצא במסע לימודי פנימי, תמידי, בנסותו לבצע אלכימיה פנימית ולהתאחד עם "האני העליון" שלו, להבין אהבה ללא-תנאי, חמלה, ניטראליות ואחדות.

 יש בו אהבה לרפא ולהעניק מעצמם, כמיטב יכולתם. יחד עם זאת, לעתים, מפאת הרצון הקוסמי – לא מתאים לטפל לסייע במקרים מסוימים, משום שהמטופל אמור ללמוד/לחוות שעור כלשהו, בעל חשיבות להתפתחות נשמתו, ולפיכך על המטפל לשאול עצמו תמיד "האם נכון לי לטפל במקרה זה?"

המטפל מבין כי תכונת הרחמים – הינה לעתים שיפוטיות בלתי הולמת ואינה מחוברת להבנה רוחנית, ולכן על אף אהבתו  ורצונו הכנים לעזור, הוא אינו מרגיש רשאי תמיד לטפל. עליו להגיע ממקום נקי של ניטראליות, אהבה ללא תנאי, ביטול האגו. עליו לפעול מחמלה, שהינה הבנה כי כל אדם יוצר לעצמו את שיעורי חייו משום שנשמתו בחרה בזאת.

לעתים, הוא נאלץ לדחות מטופלים הפונים אליו לעזרה, זאת משום שהזמן אינו מתאים, או שמצבו אינו מאפשר לו זאת (עליו להיות מאוזן לחלוטין ובמצב אנרגטי מעולה), או משום שעבורם – אין הוא המטפל הנכון כרגע. יתכן כי במועד מאוחר יותר – יוכל ואף יתבקש לטפל באותו מקרה.

הטיפול מתבצע הן באמצעות מגע ישיר והן על-ידי טיפול מרחוק.(ניתן לשלב וניתן לבחור באחד מהם, על פי התחושה והצורך). הטיפול ללא מגע יד ומכבד את פרטיות המטופל.

למעשה, ניתן לטפל ללא כל מגבלות של זמן ומרחב – לפיכך ניתן לבצע "רטרו-הילינג" – ריפוי בחיים קודמים, בזמן הלידה, בילדות, בטראומות מסוימות ועוד.

המטופל יכול להיות בכל נקודה שהיא במרחב – מחוץ לעיר, ארץ, פלנטה.

הטכניקה קלה, פשוטה, נותנת לעתים תוצאות מיידיות ומפתיעות. אפשרי להשתמש לה במקביל וביחד עם כל טכניקות אחרות, כולל של הרפואה הקונבנציונאלית והמשלימה.

הידע הרוחני של המטפל מעשיר את הטכניקה, שנמצאת בפיתוח, מחקר ויישום מעשי.   המחקר מתפתח ומסתעף וממצאים חדשים מתגלים בתחומי שחרורים קארמתיים, חילוץ נשמה, חוזי נשמה ועוד. המטפל נמצאים במצב של תקשור וחיבור מלא במשך הטיפול ומקבלים אינפורמציה ממדריכים רוחניים שלא בגוף, וישויות ריפוי שעוזרות לטיפול.

פרטים נוספים על השיטה נכתבו ב"שיטת הטיפול שלי", עמוד אחר באתר.

שלושה ספרים נכתבו בעקבות התקשור והמחקר:

"שחר עלות התודעה – מפתחות להארה אישית ופלניטרית", אילנה בהט /מדריכי האור, הוצאת לוטוס, 2000.

"שער להתקדשות – יצירה מודעת", אילנה בהט / מדריכי האור, הוצאת לוטוס, 2004.

"תודעת ה א ח ד – שיחות עם רבי עקיבא", אילנה בהט, הוצאת לוטוס, 2008.  חדש!

 אילנה בהט                      טל': 8257727 – 04

                                         נייד: 050-7662055

* הטיפולים מתבצעים בביתי, בחיפה.

חזרה לעמוד מאמרים ותקשורים

צור עימי קשר

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון (חובה)

הקלד את הטקסט:
captcha

חדשות מרכז לוטוס
ברוכים הבאים לאתרי המחודש, מוזמנים לסייר לכם בין התכנים השונים באתר וליצור עימי קשר באמצעות עמוד צור קשר בתפריט הראשי.גלישה נעימה לכולכם. אילנה.

 

יצא לאור ספרי החדש: "רימונים של קיץ"


יצא לאור ספרי החדש: "התחברות פנימה - מדריך לפיתוח התקשור"

conect cover new

 
בקרוב: קורסים: תקשור והתפתחות רוחנית. הילינג אור הנשמה - למתקדמים (מטפלים ומתקשרים) קבוצת מודעות להתפתחות רוחנית.
בקרוב: קורסי רייקי 1+2, קורס תקשור – התחברות פנימה
התחברו באמצעות הסקייפ!