שחזור גלגולים

"גלגול נשמות"

שיחזור גלגולים – "רטרו-הילינג"

לכתבה שנכתבה ב"את" בספטמבר לחצו כאן

ברוכים הבאים ! אם הנושא מפחיד אתכם – הינכם מוזמנים להתמודד עם הפחד מהבלתי-נודע' ללמוד על הנושא – כדי שיהיה ידוע  ולהתגבר!

אם הנושא מסקרן אתכם – הינכם מוזמנים ל"טעום" מעט מהידע.

כל הידע נגיש תמיד לשימוש כל הוויה(בן-אדם) אך בשביל למצוא – יש קודם לחפש!!!

שימו לב: רוב הדתות העיקריות מאמינות/האמינו בתופעת "גלגול הנשמות".

היהדות (בתורת הקבלה), הנצרות (ידע שנשתמר אצל הכתות הגנוסטיות, לאחר שקונסטנטין, המלך הנוצרי הראשון, במאה ה- 4 לספירה הוציא את הרעיון אל מחוץ לחוק !! -תתפלאו כיצד מוציאים רעיון מחוץ לחוק..חומר למחשבה!!!),   גם הבודהיזם וההינדואיזם. בקרב הדרוזים אמונה זו רווחת – והוכחות רבות לקיום הרעיון מצויות, בימינו אנו, לעובדה שנשמה שנפטרה – חוזרת ומתגלמת בגוף אחר.

יש לציין כי אנחנו כנשמות נולדים בכל הדתות ולא כל הזמן באותה דת.  ידיעה זו הינה בסיס להבנה ולאחווה בין העמים ולשלום עולמי.

*בעבודתי כמשחזרת גלגולים נתקלתי פעמים רבות ביהודים שהיו נוצרים, בודהיסטים, מוסלמים, דרוזים, ועוד… וכמובן שהדבר נכון לגבי כל בני הדתות האחרות. באחד מהמקרים היה לי מעניין מאוד לראות  כיצד יהודי ימני שמחזיק בדעות פנאטיות גזעניות בגלגול הזה, היה בגלגול הקודם שלו – ערבי מוסלמי ש..מחזיק בדעות פנאטיות ושונא יהודים!

 מדוע זה קורה? זה משום שכנשמה אנו באים ללמוד ולחוות את האיזון, המתינות, הסובלנות, הסליחה והאהבה. אם פגענו מאוד במישהו בחיים קודמים, יהיה לנו כנשמה צורך לתקן זאת. הדבר יכול להתאפשר בין על ידי אימוץ אורח החיים שלו (אם הייתי ערבי עכשיו איוולד כיהודי, והפוך), עם על ידי מערכת יחסים איתו (קארמה).

(*רעיון: אם האיסלאם היה מאמין בגלגולים, כנראה שהיה יותר קל ליצור שלום.) גם המצרים הקדמונים האמינו ברעיון, והידע מוזכר בכתביהם ובציורי הקיר שלהם.)

היוונים האמינו בתיאורה (ראו – כתבי אפלטון, שכתב על המוות כעל מצב שבו הנשמה מתעוררת ונזכרת מי היא.)

פסיכולוגים ופסיכיאטרים בתקופתנו חקרו את הנושא, שעלה לעתים "במקרה", תוך כדי היפנוזה למטופליהם. (*מומלצים ספריו של ברייאן וייס "שורשים ושעורים בזמן" וכן "ריפוי בנבכי הזמן", בהוצאת מרקם, ד"ר מייקל ניוטון "מסע הנשמות", הוצאת אור-עם. ישנם ספרים נוספים ומרתקים בנושא. עליכם רק לחפשם!) ומצאו ראיות מופלאות לקיום הרעיון של נצחיות הנשמה והתנסותה במשכי חיים – "גלגולים".

בספרים שנכתבו בתקשור מודגש הרעיון. לדוגמה, מומלצים ספריה של המתקשרת המנוחה ג'יין רוברטס המתקשרת את סת. (ישנם בעברית מספר ספרים, יצאו בהוצאת מרקם כמו "סת מדבר", "החומר של סת" ועוד…). סת הינו ישות שלא בגוף, מדריך רוחני, המעביר מסרים מדהימים ומאלפים על המין האנושי. בין היתר, הוא אומר  על אמונת גלגול הנשמות כך :"תוכלו להאמין בכך – או לא. אבל העובדה היא שהתופעה –קיימת".

תופעת התקשור שהולכת ורווחת בתקופתנו, מאשרת ומוכיחה את הרעיון.

הרעיון העומד מאחורי תיאוריה זו הינו :

אנחנו נשמה נצחית, שבכל פעם בוחרת להתגלם בגוף בשר ודם, כדי לחוות ולהתנסות במספר שעורים עיקריים.

הנושאים של "ההתמחות" הינם:

להבין אהבה ללא תנאי, להבין שיפוטיות – לעומת אי-שיפוטיות, להבין מהי אמת – ומדוע חשוב להיות נאמן לעצמך, כן וישר עם עצמך – ועם הסובב אותך, להבין אמונה – ברוח. הכוונה  להבין את המשמעות של כל הדברים, להאמין כי אנחנו נשמה נצחית, להאמין וליישם את העובדה כי אנחנו יוצרים לעצמנו את המציאות – באמצעות מערכות האמונה, הרגשות, הרצון שלנו.

הדרך הטובה ביותר ללמוד כל זאת הינה באמצעות  מ ע ר כ ו ת  י ח ס י ם.

(פירוט על הנושא – בספר "שחר עלות התודעה – מפתחות להארה אישית ופלניטרית", אילנה בהט – "מדריכי האור", הוצאת לוטוס, 2000* ניתן להשיג דרך אתר זה)

תיאורית הגלגולים נפוצה בכל הדתות העיקריות. ביסודה נתונה הסברה כי אנו נשמה נצחית המתגלגלת בגוף,

 חיים אחר חיים, כדי ללמוד ולחוות. היא מסבירה את הסיבות לחיינו כפי שהם, מדברת על "התיקון" (בקבלה )

אותו יש צורך לעשות כדי להשתפר. שיטת הטיפול של חזרה לגלגולים, עונה על צורך של בני אדם להבין סיבות ומניעים למערכות יחסים, לדפוסי חשיבה, אמונות, פחדים, ודברים בלתי מוסברים.

שיטת שחזור הגלגולים נתגלתה בשנת 1953  בארצות – הברית, על ידי מהפנט חובב בשם מוריי ברנשטיין. בהפנטו אשה צעירה בשם רות סימונס, כדי להחזירה לשנות חייה המוקדמות. לאחר שהוכיחה עצמה רות סימונס

כאובייקט היפנוטי מוצלח, עשה ברנשטיין נסיון חסר תקדים להחזיר אותה עוד אחורה בזמן לתקופה שקדמה ללידתה.

להפתעתו, חזרה רות סימונס לגלגול קודם, שבו היתה אישה אירית צעירה, בת המאה השמונה עשרה,

ששמה היה בריידי מרפי. הוא חזר והפנט אותה שוב ושוב, בנוכחות עדים, ותיעד את סיפור חייה הקודמים.

 מאוחר יותר נסע לאירלנד, בדק בארכיונים עתיקים ואימת את המידע. הוא פרסם את הסיפור בספרו

 "בעקבות בריידי מרפי" (שתורגם לעברית ויצא לאור בהוצאת אחיעבר בשנת 1960).

אנשי אקדמיה הביעו עניין בתחום ואף ניסו להוכיח את מידת אמיתותו באמצעות מחקרים. אחד החוקרים,

איאן סטיבנסון, עשה עבודה חשובה ומחקרו המשמעותי :"עשרים מקרים המעידים על אפשרות של גלגול נשמות",

 יצא לאור בארצות-הברית בשנת 1974, בהוצאת אוניברסיטת וירג'יניה.

מטפלים הבאים מתחומי הפסיכותרפיה, הייעוץ הרוחני והרפואה ההוליסטית החלו להביע עניין בתרפיית

 הגלגולים, עניין שגבר במיוחד לאחר שד"ר בריאן וייס, פרופסור בפסיכיאטריה, ראש מחלקה במרכז הרפואי

"הר סיני" במיאמי ופרופסור חבר בבית הספר לרפואה במיאמי, ארצות-הברית, פרסם את ספרו:

"Masters Many Lives, Many" ב- 1988.

הספר תורגם לעברית תחת השם  "שורשים ושיעורים בזמן" (ויצא לאור ב- 1995 בהוצאת מרקם.)

 הוא כתוב מנקודת ראותו של פסיכיאטר בכיר שגילה "במקרה" את תרפיית שחזור הגלגולים, תוך טיפול בחרדותיה ובפחדיה של מטופלת צעירה, סכיזופרנית, אותה הוא מכנה קתרין, אשר חזרה באופן ספונטני לגלגול קודם.

באמצעות שחזור הטראומות שאחראיות למצבה העכשווי, חרדותיה בהווה פחתו ומצבה השתפר לאין ערוך.

האפקט הטיפולי של שחזור הגלגולים שלה הניב תוצאות משמעותיות ומיידיות וזאת אחרי שנה וחצי של טיפול קונבנציונאלי, שלא הועיל. תוך כדי התהליך שעברה קתרין גם ד"ר וייס עבר מהפך תפיסתי ונפתח אל

המימד הרוחני והפוטנציאל העצום הטמון בו. זאת בעיקר משום שבהיותה בין החיים, התחברה קתרין למדריך רוחני וסיפרה לד"ר בריאן וייס על ילדו שנפטר וממה נפטר, פרטים שלא היו ידועים בבית החולים שבו עבד.

כמו כן, סיפקה לו פרטים על אביו המנוח, כולל נתינת שמו היהודי, שאף הוא היה מידע חסוי.

ניתוח הנושא הורחב בספריו המאוחרים יותר. ("ריפוי בנבכי הזמן", "רק האהבה היא ממשית" ועוד בהוצאת מרקם).

בתחילה חשש ד"ר וייס לפרסם את מחקריו, כדי שלא יעשה ללעג ולקלס בקרב הקהילה המדעית, אך לאחר שאזר עוז ופרסמם,ז כה לתגובות נרעשות. גם אחדים מעמיתיו ספרו לו, בחשאי, כי הם נתקלו בתופעה אך חששו לפרסמה.

בינתיים התפתחה שיטת תרפיית הגלגולים וניתנת האפשרות להעבירה לא רק באמצעות היפנוזה, אלא גם על ידי דמיון מודרך והרפיה עמוקה.

טכניקת תרפיית הגלגולים מספקת הרבה יותר מסתם סקרנות בנוגע למי ואיך ואיפה היינו בפעמים הקודמות. זוהי שיטה רבת עוצמה להתמודדות עם בעיות עכשוויות  בלתי  מוסברות ולהצעת פתרונות במקום שבו לא עזרו שיטות אחרות. הטיפול מתחיל בביצוע הסיבות לרצון לחוות גלגולים. אז בודקים עם המטופל את מידת הסכמתו לעבור את הטיפול .

תוך כדי תהליך הריפוי,  המטופל נמצא בהרפיה עמוקה. הוא מודע לכל מה שקורה, זוכר הכול לאחר מכן ויכול להפסיק את הטיפול בכל רגע, אם ירצה בכך.

התהליך מתבצע באמצעות דמיון מודרך, שבמהלכו מתחבר המטופל אל תת המודע שלו, שמוציא ממאגר המידע שלו זיכרון,  "סיפור חיים קודם", העונה על צורך פנימי של המטופל.  לגבי אנשים סקפטיים האם הגלגול הוא אמיתי הוא שהמציאו אותו – מה שמשנה זה שהמידע נפלט מתת המודע ויש לו משמעות. אפשר להתייחס אל ה"גלגול" כאל "סיפור חיים" שרלוונטי, ואשר אפשר לנתחו להשתמש בו לריפוי, כפי שניתן לעשות באמצעות חלום.

למי מתאים להיעזר בטכניקה ולאילו מקרים:

השיטה מיועדת לשימוש אצל מבוגרים (מגיל 18), בריאים בנפשם. (במקרים של בעיות נפשיות חמורות/ פסיכיאטריות הטיפול נעשה על ידי פסיכיאטר – פסיכולוג קליני מוסך שמתמחה בטכניקה זו).המקרים המתאימים: מערכות יחסים בעייתיות שמפריעות בהווה, תסכולים לגבי פרנסה, קריירה, בעיות בריאותיות בלתי מוסברות, דימוי עצמי בעייתי, הכוונה – מקצועית, רוחנית וכדומה, רצון לתקשר, להתחבר לנשמה ועוד.

מתאים במיוחד לאנשים עם מודעות שיודעים כיצד להתחבר למצב של מדיטציה בדמיון מודרך, שמעוניינים לחזק את יכולת התקשור שלהם ורציניים בנוגע לעבודה פנימית עמוקה, שמטרתה להגיע לשורש אמונותיהם. נדרשת לקיחת  אחריות אישית לתהליך.

                        תרפיית  שיחזור גלגולים

                         "רטרו הילינג" – מידע:

                                         בואו להתנסות בחוויה מעולם אחר …

טכניקה  המשלבת הרפיה עמוקה, שימוש בדמיון מודרך, הבאת המטופל למצב רגיעה – "גלי אלפא" (מצב מדיטטיבי כמו לפני השינה) במטרה לפתור בעיה המפריעה למטופל בהווה.

 הרעיון העומד מאחורי הטכניקה:

אנחנו "ממציאים את המציאות". כלומר, אנחנו יוצרים לעצמנו את המציאות שלנו, הכוללת את ההתנסויות שאנו חווים, באמצעות "תבניות החשיבה" – הכוללות את מערכות האמונות שלנו, המודעות והבלתי מודעות.* (על יצירת מציאות בספר: "שער להתקדשות – יצירה מודעת", אילנה בהט / מדריכי האור, הוצ' לוטוס, 2004)

בתת-המודע שלנו מצוי "מעין מקרן", המקרין לנו באופן חיצוני – את האמונות הפנימיות שלנו. (תוכלו להבין את העוצמה הגלומה ב"חשיבה חיובית"!!!).

ההתנסויות שאנו חווים בחיינו יוצרות לנו מערכות אמונה מסוימות, שחוזרות על עצמן שוב ושוב. גם האנשים שאנו "ממגנטים" לחיינו, חושבים כמונו, פעמים רבות, ומחזקים בנו את האמונות שלנו (שהן סובייקטיביות וניתנות להחלפה ושינוי  בכל עת!!!).

השימוש בטכניקת שיחזור הגלגולים מאפשר  מעין "מסע בזמן",שבו תת – המודע מספר לנו את הסיפור ("גלגול") שבו החלה להתהוות מערכת האמונה המגבילה שלנו.

צורת ההתנסות:

ראשית אני פותחת את המרכזים האנרגטיים ומאזנת את האדם שלפני. הוא מובל להרפיה עמוקה באמצעות דמיון מודרך (הנחיה מילולית של המטפלת) להתחברות למידע שמצוי ברשותו בתת-המודע. הוא נשאר בשליטה וזוכר כל דבר ומשתף פעולה איתי. (ניתן לראות זאת כסוג חוויתי מאוד של מדיטציה מונחית). כל זמן ההרפיה המדיטטיבית  אני שואלת את האדם שאלות היכן הוא נמצא, עם מי וכדומה והוא מתאר את החוויה.

יש אנשים שרואים, יש שמרגישים, יש ש"יודעים", יש שנדמה להם כי הם "מפנטזים".

ישנן צורות אחדות של חוויה. העוסק בתרפיית שחזור הגלגולים אחראי לכוון את האדם שהגיע אליו אל המאורעות העיקריים שהשפיעו על מקור האמונה שמפריעה ומשפיעה עליו בחיים. תוך כדי ה"סיישן" – מגיעים לחיבור עם הנשמה ומתחקרים אותה. יש בכך התחברות ליכולת תקשור, שהינה מולדת אצל כל בני האדם (אך נותרת חסומה, כתוצאה מחינוך ואמונות מסוימות).

האדם מובל אל רגע המוות והיציאה מהגוף, שהינה חוויה משחררת ונעימה ואחר כך מתחבר אל "האני העליון" לצורך מתן תקשור ואינפורמציה לעצמו, תוך כדי תחקור ותשאול של המנחה.

ניתן להגיע לתובנות מאלפות לגבי כל דבר בחיים – משמעותם, מערכות יחסים, בעיות בריאות, בעיות בפרנסה, מצב כלכלי, התמכרויות, חוסר זרימה, דימוי נמוך, פחדים לא מוסברים, חסימות אחרות ועוד.

במצב הזה עובדים גם על פחדים ואמונות מגבילות ביחד עם מלאכי הקארמה, לשחרור ולריפוי קארמתי מלא.

לאחר השחזור – כשהאדם מסיים וחוזר למצב המודעות הרגיל – מנהלים שיחה/תחקיר ומנתחים את הממצאים המרתקים. תוך כדי התהליך, המנחה רושמת את כל הדברים העולים, ואח"כ מקבל האדם את כל תוכן השיחה בכתב / מודפס. יש גם אפשרות להקליט (למרות שלעתים בגלל התדרים הגבוהים שבמקום הרשמקול אינו פועל או שאין הקלטה!)

חלק נכבד מהטכניקה מוקצה לניקוי "בנבכי הזמן".  עושים "רטרו -הילינג" ומנקים את הקראמה (כלומר, השעורים שעל הנשמה / בן-האדם עדיין ללמוד כתוצאה מהחזקה במערכת האמונה האמורה).

המקרים המתאימים:

בעיות בזוגיות, מערכות יחסים בעייתיות שמפריעות בהווה, תסכולים לגבי פרנסה, קריירה, בעיות בריאותיות (כאבים שאין להם דיאגנוזה, למשל), הכוונה – מקצועית, רוחנית וכו', רצון לתקשר – להתחבר לנשמה ועוד…

מתאים במיוחד לאנשים עם מודעות שיודעים כיצד להתחבר למצב של מדיטציה בדמיון מודרך, שמעוניינים לחזק את יכולות התקשור שלהם ורציניים בנוגע לעבודה פנימית עמוקה שמטרתה להגיע אל "שורש" הדברים והאמונות. זוהי תרפייה חוויתית ויעילה במיוחד.

* לעתים רצוי לערוך מספר פגישות, כדי ללבן דברים לעומקם. לעתים מספיק שחזור אחד.

                    משך מפגש: בסביבות שעתיים.

                    * "קריאת נשמה" –  לאנשים שאינם מיומנים בדמיון מודרך ולא מתאים להם סוג

                       החוויה הזאת, ישנה אפשרות שאני רואה את הגלגולים שלהם, באופן פיסי ומקבלת

                       מידע בתקשור אודותיהם.  אם עולה כי יש צורך לחלץ את הנשמה ו/או לרפא אותה

                       – מתבצע  תהליך ריפוי ביחד עם האדם ובעזרת מלאכי הקארמה.  ניתן לעבוד על

                       כל סוגי  הפחדים והאמונות המגבילות ולהשתחרר מהם.  התהליך מאוד עוצמתי

                        ומרפא.

מתמחה בטכניקה זו, חילוץ נשמה, שחרור קארמה, ריפוי ותקשור:

אילנה בהט      נייד: 7662055 – 050

הטיפולים נערכים בהר הכרמל, חיפה.

***

*חדש!!!

סדנת קואן יין – חמלה והחלמה

שני מפגשים חווייתיים לריפוי, שחרור קארמה אישי ושל כדור הארץ, הכנה להתעלות.

מעבר מ"דרך הכאב" אל "דרך הלב", שחרור תבניות חשיבה שליליות/פחדים/חרדות. חיבור אל האור, אל הנשמה. ריפוי כולל לכל ההוויה – בכל הגלגולים והממדים. מידע חדש שתוקשר ישירות עם הדרכת האור והקואן יין.

המשתתפים יקבלו סדרת תרגילים שניתנו מהקואן יין (אלת החמלה) לתרגול במשך 11 יום. לאחריהם תינתן חניכה ישירה מהקואן יין אם זה מתאים וראוי.

כל מפגש 3 – 3.5 שעות.

(אפשרות לריכוז ביום אחד מלא)

עלות: 600 ש"ח.

הסדנאות מתקיימות בחיפה בסופי שבוע.

*ניתן להזמין את הסדנא לקבוצות בכל רחבי הארץ.

למשתתפים יוענק הספר "שער להתקדשות – יצירה מודעת", אילנה בהט /מדריכי האור, הוצאת לוטוס. הספר נכתב בתקשור עם ישויות אור גבוהות והוא בחסות הקואן יין. מטרתו – התמרה, זיכוך לצורך התקדשות והתעלות הפרט והכלל. מובאים בו תהליכים עוצמתיים לריפוי וכן לשחרור הקארמה של כדור הארץ.

בהנחיית אילנה בהט – מאסטר קואן יין, מורה רוחנית ומתקשרת.

7662055 – 050

***

לפרטים נוספים והרשמה, אילנה: טל: 7662055 – 050
באהבה גדולה ובברכה

חזרה לעמוד מאמרים ותקשורים

צור עימי קשר

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון (חובה)

הקלד את הטקסט:
captcha

חדשות מרכז לוטוס
ברוכים הבאים לאתרי המחודש, מוזמנים לסייר לכם בין התכנים השונים באתר וליצור עימי קשר באמצעות עמוד צור קשר בתפריט הראשי.גלישה נעימה לכולכם. אילנה.

 

יצא לאור ספרי החדש: "רימונים של קיץ"


יצא לאור ספרי החדש: "התחברות פנימה - מדריך לפיתוח התקשור"

conect cover new

 
בקרוב: קורסים: תקשור והתפתחות רוחנית. הילינג אור הנשמה - למתקדמים (מטפלים ומתקשרים) קבוצת מודעות להתפתחות רוחנית.
בקרוב: קורסי רייקי 1+2, קורס תקשור – התחברות פנימה
התחברו באמצעות הסקייפ!