דיכאון – כסמפטום רוחני והדרכים להחלמה

דיכאון – כסמפטום רוחני והדרכים להחלמה.

אילנה בהט – מתקשרת, מטפלת אנרגטית, חילוץ נשמה ושחרור קארמה.

diki

אנשים יקרים ואהובים,

רבים מכם מכירים מקרוב את התופעה המכונה "דיכאון". שימו לב למשמעות: דיכא  און. שפירושו: דיכא כוח.   אנשים שנמצאים במצב הדיכאון מרגישים נטולי כוח, חסרי אונים, מיואשים, מפוחדים עד מאוד. לעתים, הם מרגישים שאין כל טעם לחיים, אין תקווה. הם נמצאים באפיסת כוחות גדולה, פיסית ונפשית. אין להם כוח ויכולת להתמודד יותר והם מעדיפים לשקוע בדיכאון.

לעתים, יש דיכאון סמוי שאין לו צורת ביטוי חיצונית. נלווים אליו: אובדן שמחת חיים, עייפות, נוקשות, אטימות רגשית.

השקיעה בדיכאון קורת כאשר האיזון האנרגטי של האדם מופר, קודם כל.

סגירת מרכזי האנרגיה, "הצ'אקרות", שדרכן זורמת אנרגיית החיים, החלשות ההילה, השדה האלקטרומגנטי שמגן ומעניק הזנה אנרגטית, היחשפות ל"אנרגיה שלילית", כתוצאה מחוסר בהגנה ובאיזון, שמושך אליו "טפילים אנרגטיים".

הטפילים האלו הינם צורות אנרגיה נמוכות, מעין וירוסים, שניזונים מפחדים, מועקות ואנרגיה שלילית של בני אדם. הם מתרבים ומקבלים שליטה על האדם כאשר הוא שוקע לתוך בור שחור של רחמים עצמיים, כעס, יאוש, בלבול, חרדה וכדומה.

לדיכאון יכולות להיות גם סיבות רוחניות, שגורמות להפרת האיזון האנרגטי.

 הסיבות הינן:

אובדן חלקי נשמה בטראומות, בחיים אלו או בחיים קודמים (קרי "גלגולים"),

בחירת נשמה- לחוות את אובדן התוחלת בחיים, את הקורבניות והסבל – ותיתכנה מספר סיבות לכך.

האחת – זוהי נשמה של מרפא/ת שבוחרת להבין את הצד הסובל מתוך אמפאטיה, כדי שתוכל, בבוא העת לעזור לחולים במצב הזה.

סיבה נוספת – נשמה שבוחרת "להעניש" את עצמה על "חטאים". המרכאות מובאות כאן משום שאין באמת שכר ועונש וזוהי השיפוטיות של הנשמה עצמה, שמרגישה כי לא פעלה נכון במצב מסויים, או לא פעלה בכלל, למרות שהיה צפוי כי תפעל ותגיב בצורה מסויימת.

עוד סיבה אפשרית – ללמד את הסביבה ולעבור שעור בחוסר אונים. זאת יכולה לבחור נשמה שמרגישה צורך ללמד את סביבתה הקרובה, נשמה שאולי נתנה מעצמה עד חוסר איזון וכעת בוחרת להיות בשעור של לדעת ל ק ב ל  תמיכה ועזרה מהסביבה.

סיבה נוספת – בחירת נשמה להיות ב"חושך". חושך במרכאות כי הוא מאפיין דרך חוויה של חיים בתוך תדרים נמוכים, דחוסים, חשוכים. דרך של סבל, כאב, פחד ומניפולציות. זאת בניגוד לדרך ה"אור", שבה התדרים גבוהים יותר והיא מצטיינת באהבה, שמחה, אמונה. יש לציין כי הכל עבור הנשמה הינה התנסות, ולכן לנשמה יש צורך לחוות גם את האור וגם את החושך להבנתה השלמה ולחוויתה הישירה.

דיכאון יכול להיגרם, בנוסף לסיבות הרוחניות שהן למעשה המקור, מגורמים יותר פיסיים:

חוסר בסרוטנין במוח, מחסור בויטמינים (ביחוד מקבוצת B  ׂ), חוסר שהיה בשמש ובאוויר, חוסר בפעילות גופנית, חוסר איזון הורמנואלי, ומחלות מכל הסוגים, בין עם קלות וחולפות וכמובן שגם  כאלו שמוגדרות כקשות ואף "סופניות".

מחלה הינה מלחמה פנימית, חוסר הרמוניה, וכידוע כבר לכל יש קשר הדוק בין נפש לגוף. "נפש בריאה בגוף בריא", אמרו חז"ל. הדרך להחלמה קשורה לקבלה עצמית, אהבה עצמית, חיבור לחיים ובעיקר – ב ח י ר ה.

לבחור להבריא באמת. לבחור בחיים באמת. לבחור בשינוי.

הרצון למות הוא רצון לתום המצב כפי שהוא. הוא זעקה לשינוי מוחלט, לטרנספורמציה, מהפך בחיים. "הגיעו מים עד נפש" והאדם שבמצוקה מרגיש שהוא שוקע עמוק יותר ויותר ביצה טובענית חשוכה ומפחידה ושאין לו כוחות לצאת ממנה.

מ ה   ל ע ש ו ת??? 

מדריך ליציאה מדיכוי האון (=דיכאון)

קודם כל : ל ה ו ד ו ת!

להודות שאתה נמצא במצב קשה, חסר תקווה, מייאש, מפחיד. להודות בפני עצמך שאתה בדיכאון!!!!!!!!!

אחר כך, השלב הבא הינו לדעת לבקש עזרה!!!!!!!!

ממי לבקש עזרה?

קודם כל מכל כוחות הריפוי של היקום: אלוהים, המלאכים, המדריכים, אנרגיות הריפוי. (קראו למי שאתם מאמינים בו.)

ה צ ה י ר ו :  "אני מבקש לצאת מהמצב! אני בוחר להבריא! אני מבקש עזרה מכל מי שיכול לעזור לי! "

הצהרה והתכוונות כוחם רב ומיידי.

אחר כך, שתפו אדם קרוב לכם. בני משפחה, חברים, עובד סוציאלי, מטפל, כל אדם שאתם יכולים לחשוב עליו ולהאמין כי יעזור לכם. התגברו על הגאווה לבקש עזרה. כשם שתקבלו עזרה כך, בבוא היום, תושיטו אתם עזרה. אדם צריך לדעת לתת וגם לקבל ויתכן והשעור שלכם כעת קשור

ב ק ב ל ה.

הבינו כי יש סיבה לכך שנפלתם לדיכאון והדרך לצאת ממנו הינה – לעלות מתוכו, לקבל לעצמכם בחזרה את הכוח שלכם, את עוצמתכם!  יש לכם תקווה. התקווה תמיד קיימת, רק האמינו. רק בחרו לבקש עזרה.

אתם תמיד תקבלו את העזרה, אך עליכם להבין כי בלי שאתם תרצו בה ותשתפו פעולה ובכך תעזרו לעצמכם – אין דרך.

"אלוהים עוזר למי שעוזר לעצמו". על ידי זה שתבקשו באמת לצאת מהמצב, תקבלו עזרה.

כשם ש"הצלחתם" להיכנס לדיכאון על ידי מחשבות שליליות של פחדים, חוסר אהבה עצמית, אולי הלקאה עצמית, יאוש וחוסר תוחלת, והצלחתכם יפה ורבה, הסכימו להודות בחיוך, כך אתם יכולים "לצאת" מהמצב.

על ידי אימוץ מחשבות חיוביות, הפוכות לאלו שהשקיעו אתכם בדיכוי כוחכם. התחילו לתכנת מחדש את המוח שלכם בהצהרות חיוביות.

לא, אינכם צריכים "להאמין"… מספיק כי תזינו את תת המודע שלכם, שבו יש תוכנה שמתבטאת בגוף הפיסי שלכם ובמצבכם הכולל: נפשי, בריאותי, כלכלי, זוגי והכולל. תת המודע מתרגם את המחשבות שלכם לביצוע ולחוויה ממשית.

התחילו בתכנות מחדש! משפט המפתח שלכם יהיה: "אני אוהב את עצמי"!

א ה ב ה  הינה המפתח להחלמה, לחמלה והינה התרופה לכל מחלה ומלחמה.  אהבה הינה אנרגיה. אהבה הינה מהות. תלמדו לומר לעצמכם מלים יפות של אהבה עד שתחושו, בבוא היום, את האהבה לעצמכם. ואיתה תגיע ההבנה כי אתם  ב א מ ת  ראויים להחלמה, לשפע, לטוב ביותר!!!!

משפטים נוספים שתוכלו לתכנת בהם את תת המודע שלכם:

"אני מעריך את עצמי", "אני סומך על עצמי", "אני ראוי לאהבה", "אני ראוי לשפע", "אני בריא", "אני מאוזן",

"העולם הוא מקום בטוח מוגן עבורי"…  הצהרות אלו הינן למעשה אוטוסוגסטיה (=היפנוזה עצמית) שמטרתן לשכנע את תת המודע באמיתותן ומשם אתם כבר תרגישו ותאמינו. יש לציין כי עדיף לעשות את ההצהרות כאשר מרכזי האנרגיה פתוחים ומאוזנים.

כ ע ת  עברו להצהרות לגבי בחירת נשמתכם בחוויה הארצית:
1)       "אני בוחר להיות באור, איזון ובאהבה"! – להצהיר זאת 3 פעמים.

2)  נוסחא להסרת טפילים אנרגטיים אותה יש לומר 3 פעמים הינה:

"כל מה שבתוכי, מסביבי, מתחתי ומעלי – בכל הגופים, בכל הרבדים, בכל המימדים, בכל הגלגולים, שאינה אור, איזון ואהבה – עוזב אותי

 ע כ ש י ו !!!"

3)בחירה להיות באיזון מלא:   "אני בוחר להיות באיזון מלא: פיסי, רגשי, מנטאלי ורוחני"! (להצהיר 3 פעמים)

4) בחירה לאיזון בארבעת היסודות: "אני בוחר להיות באיזון מלא בכל היסודות: אש, אוויר, מים, אדמה!"

5) הודיה על מתנת החיים ובחירה להיות בגוף פיסי:

     "אני מודה על מתנת החיים כאן ועכשיו!" (להצהיר שלוש פעמים).

6ׂ) הגנה של אור:  לדמיין עצמך בתוך בועת אור גדולה. אפשר להוסיף גם מגן דוד גדול מסביב. בצבע זהב.

פעולות מעשיות, בתחום הפיסי:

 1)לפתוח את כל התריסים בחדר, או בבית. לאוורר..

2 )ללכת להתקלח טוב טוב, כולל להסתבן ולחפוף. תוך כדי המקלחת לדמיין או לומר כי המים שוטפים את כל ההילה, שוטפים את כל הפחדים, את כל אי האיזון. הצהירו שאתם מתחברים לגוף ולחיים!!!!!

3)לשתות כוס קפה או תה ממותק בסוכר ! לאכול משהו. אפשר מתוק.

4)     לפתוח רדיו, טייפ, דיסק עם מוסיקה קצבית ושמחה! להתחיל למחוא כפיים ולהתנועע… להפעיל את הגוף, את זרימת הדם.

5)     לצאת לשמש לפחות חצי שעה כל יום. מאוד חיוני לרקמות המוח!!!!

6)     לעשות בדיקת דם כדי לוודא שאין חסרים תזונתיים בויטמינים ומינראליים. בכל מקרה תוספי תזונה הם חשובים.

7)     להתייעץ עם יועץ תזונתי, אפשר נטורופאת, אפשר דרך קופת חולים לגבי התזונה. שימו לב אם אתם שותים מספיק נוזלים ביום. לא קפה. מים או תה צמחים. עליכם לשתות 8 כוסות מים, לפחות.

8)     פעילות גופנית מכל סוג מאוד חשובה. הליכה ממריצה את תאי הדם, מזרימה אדרנלין, מעודדת בהירות מנטאלית. כדאי ללכת כל יום, גם חצי שעה ואפשר יותר. בשפת הים, ברחוב, בכל מקום שנוח לכם. אם עדיין אין לכם כוח ללכת, שבו בשמש. במרפסת, במקום בבית שלכם שהשמש מגיעה או על ספסל בגן ציבורי. תנו לשמש לעבוד בשבילכם..

9)     צ ב ע י ם.  הכניסו צבע לחייכם! הביטו בחדר השינה שלכם. מה צבע הקירות? האם יש תמונות או קישוטים מסוג כלשהו. שימו לב כי לתמונות תהיה משמעות שמחה וחיונית. אל תתלו  תמונות של אדם בודד, של סערה, של שקיעה וכדומה.. אתם יכולים לצבוע את הקירות בצבע שנעים לכם, בהיר ופסטלי, או להכניס כריות, שמיכה או אביזרים בצבעים שמחים.

10) אם יש בלאגן בבית, או בחדר – אל תתייאשו. התחילו מפינה אחת. מגירה אחת… גם כך תכנס אנרגיה אל החדר. אם אין לכם כוח לסדר, קראו ל"אנרגיית הביצוע" לעזור לכם והמתינו עד שתגיע…יתכן וזה יקח כמה שעות ואולי יום או יותר.. סדר וניקיון יעזרו לכם, בטווח הארוך ואף המיידי.

11) אם יש לכם מטלות שמפחידות אתכם ואתם דוחים כל הזמן את עשייתן – רשמו על דף את המטלות והחליטו שכל יום, או אחת לשבוע אתם  מבצעים מטלה אחת ואז מוחקים מהרשימה.

12) פ ח ד י ם…פחדים הם האוייב שלכם אך דעו, כי הפחד הינו פח חד…פחד הינה מחשבה שנמהל אליה דמיון..יש לכם המון דמיון, מדוע שלא תשתמשו בו ליצירת תסריטים חיוביים במקום שליליים? אל תאמינו לפחד שלכם…הוא גדל כשאתם מתמקדים בו…צרו לכם מטרה חיובית – ושלחו את כל הדמיון שלכם אליה..

13) דאגה – בהיפוך אותיות אתם יכולים לראות שהינה: א ג ד ה…. סך הכל סיפור שאתם מסריטים, מספרים לעצמכם, מתרגשים ומאמינים בו ולכן נותנים לו כוח להשפיע עליכם.  בקשו להתגבר על הפחד ולהפכו לדחף!

14) לסיכום: מה שאתם צריכים זה: להודות במצב, לבקש עזרה – רוחנית ופיסית מעשית, לאמץ מחשבה חיובית ולהבין כי התקווה תמיד קיימת, לכל אחד.

החלמה מהירה

ברוכים תהיו בהוויתכם הנצחית

באהבה גדולה

אילנה

www.lotuscenter.co.il

 *טיפולים לשחרור חסימות אנרגטיות – פתיחת הצ'אקרות ואיזונן – מתבצעים בטיפול פרטני. הטיפול הינו חד פעמי ותוצאותיו ניכרות במקום. ניתן גם לשלב עם פרחי באך.

* ניתן לרכוש את הדיסק "חיבור להיכל הנשמה" שמועבר בתקשור ישיר עם מלאכי ריפוי. התדר מועבר דרך הקול. מתבצעת הדרכה לפתיחת כל המרכזים האנרגטיים והתחברות להדרכת הנשמה. על ידי אילנה בהט. (להשיג ישירות דרכי  טל' 7662055 – 050)

*הפרק במלואו נמצא בספרי: תודעת השחר – מפתחות להתפתחות המודעות ומומלץ.

חזרה לעמוד מאמרים ותקשורים

צור עימי קשר

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון (חובה)

הקלד את הטקסט:
captcha

חדשות מרכז לוטוס
ברוכים הבאים לאתרי המחודש, מוזמנים לסייר לכם בין התכנים השונים באתר וליצור עימי קשר באמצעות עמוד צור קשר בתפריט הראשי.גלישה נעימה לכולכם. אילנה.

 

יצא לאור ספרי החדש: "רימונים של קיץ"


יצא לאור ספרי החדש: "התחברות פנימה - מדריך לפיתוח התקשור"

conect cover new

 
בקרוב: קורסים: תקשור והתפתחות רוחנית. הילינג אור הנשמה - למתקדמים (מטפלים ומתקשרים) קבוצת מודעות להתפתחות רוחנית.
בקרוב: קורסי רייקי 1+2, קורס תקשור – התחברות פנימה
התחברו באמצעות הסקייפ!