משובים ממטופלים

משובים מאנשים שעברו מפגש לשחרור חסימות אצלי

16.8.2015

אילאנה היקרה,

בהזדמנות חגיגית זו אני רוצה להודות לך מקרב לב על שנכנסת לחיי , את בשבילי מ ת נ ה !!! נכון שנפגשנו רק פעם אחת, אך דרך ספרייך השופעים אור, אהבה,שמחה ורכות שממש אפשר להתרפק עליה ,המסרים הנפלאים שלך,העשייה הרחבה שלך שהיא עשייה מ ב ו ר כ ת עד מאוד, השפעת רבות על חיי בטוב ,( וכך גם אני הופכת להיות משפיעה על קרוביי בטוב )

אני זוכרת פעם שכתבתי לך שאת כמו אמא , אוהבת, שומרת, מדריכה, מכוונת ועל כך אני מברכת ומוקירה אותך עד מאוד

הדרך עדיין דרך

הנתיב עדיין נתיב

יש עוד הרבה ללמוד, להבין , ליישם, אך עד כה יש לציין כי :

הדיבור הפנימי והחיצוני ( הוורבלי ) השתנו לאין ערוך

הראייה התרחבה והתנקתה

השמיעה התחדדה

הסביבה הקרובה התחלפה ומכילה אור

הבעל והילדים לרוב רגועים ושלווים

המרחב האישי , שקט ונעים

המשך עשייה מבורכת ומוצלחת !!!

באהבה רבה מאוד,

ורד

***

"אין לך מושג מה עשית בשבילי! שינית את חיי מיום להיום! אני חיה בשלום עם זכר הורי ולא בוכה. לפעמים אני מרגישה שאני לא יכולה לבכות ואני מרגישה טוב עם זה. מה שהיה הכי כואב. אני לא כועסת!!!! אין לי כעס ! על בעלי בעיקר!!!היחס שלי אליו השתנה לגמרי! אני לא מאמינה! וזה לא שזה בא מתוך מחשבה רציונאלית: הוא מסכן, הוא לא מבין וכדומה.. לא, זה בא  מ ב פ נ י ם! אני מדברת אליו בלי כעס. אמרתי לו תודה כשעשה משהו בשביל הילדים. אף פעם לא יכולתי לומר לו מילת תודה. ולא רק זה, אני אומרת לו שאני סולחת לו אבל אני עכשיו מספרת לך מה שקורה לי איתו. מבחינת זוגיות הרבה שנים אני לא מעוניינת בקרבה פיסית אך עכשיו הנוכחות הפיסית לא דוחה אותי! אני לא כועסת…איזה ערב שהרגיז אותי והתפוצצתי..אבל לא..אחר כך לפני השינה נגשתי אליו ואמרתי לו אתה לישון בשקט. אני סולחת לך.

השתניתי  ל ג  מ ר י! מלילה עברתי ליום. אני חיה יותר. אני זורמת. יש לי אנרגיה לקום, לעשות דברים..קודם זה היה מנגנון שמפעיל אותי..עכשיו זה בא מבפנים..זה טבעי..אני לא מכיחה עם עצמי..אני זורמת. אפילו לפעמים אני שרה לי (זה חדש) קודם הייתי נעלבת מהר מאוד..ואם מישהו לא היה מקבל אותי הייתי נעלבת. לא רוצים אותי, לא מקבלים אותי. עכשיו לא – אני חיה! חיה טוב ושמחה עם עצמי ועם הסביבה ונהנית מכל דבר!!! אין לך מושג. אין לך מושג מה שעשית לי! בשבילי זה פשוט התחלתי..אני לפעמים חושבת ולפעמים מחייכת לעצמי: החיים מתחלקים לשנים. לפני אילאנה ואחרי אילאנה. בחיי! ואני לא אומרת לך את זה סתם. אני אומרת דברים שאני חשה. זה כל כך מוחשי כי יש דברים שאם הייתי אומרת לך שאני מרגישה באופן כללי מצוין, טוב. אבל כאן יש נתונים כל כך קונקרטיים: הזיכרון של ההורים, היחס לבעלי – אני כל כך יכולה להצביע על שינוי איתם. אני חיה לגמרי אחרת. אני חיה טוב עם עצמי. עם הסביבה. אני עושה כל יום את התרגיל שאמרת לי. למדתי לסלוח לעצמי. אף פעם זה לא היה בי.. אם עולות מחשבות הן יורדות. אני לא מתעכבת בזה. אין כעס על עצמי בעיקר. אני סולחת לאחרים וסולחת לעצמי וכל דבר מה שקורה לי אני רואה על הצד הטוב. אם יש לי תקלה עם מישהו – אני רואה זאת ברוח טובה. השתנתי לגמרי לגמרי לגמרי. וזה הכול הכול הכול הודות לך. אני יודעת שיש לי את אילאנה שבעת מצוקה חס וחלילה יש לי כתובת אני מדברת עם אילאנה או יכולה לבוא אליה זה נותן לי כל כך הרבה ביטחון שאין לך מושג. המחשבה שאת באופק, נותן  לי כל כך הרבה כוח ובטחון שאין לי מושג. קודם הייתי קמה בבוקר ואמרת לעצמי אני מפחדת לחיות! עכשיו אני לא מפחדת לחיות! וזה דבר נפלא וזה הודות לך. כי שום טיפול פסיכולוגי ופסיכיאטרי לא היה משיג מה שאת השגת בשעה וחצי טיפול. ורציתי ללכת לפסיכולוג ורציתי ללכת, והייתי לפני שנים אבל איפה…זה בכלל לא היה עוזר…מי יודע אחרי כמה פגישות..בלי סוף ולא הייתי מגיעה לתוצאות שהגעתי לפגישה שלי איתך. הכול בזכותך.

לא שחייתי טוב ורציתי לחיות יותר טוב. לא חייתי. לא חייתי בכלל. זה לא היו חיים! אז בהחלט אני אומרת לך שהרווחת את הכסף הזה ביושר ובעבודה נפלאה.  אני מספרת לכולם. אני חושבת בלבי אם לי עזרת כל כך ועשית דבר כזה נפלא למה שאחרים לא ייהנו ולא יחיו יפה וטוב. חבל על כל רגע של אומללות ושל עצב ושל קושי..תודה".

פידבק של ש' (אישה בת כ- 60 שבאה לחילוץ נשמות הוריה ומצב של עצב ופחדים)

***

"אני מודה לך. קודם כל אני רוצה להודות לאלוהים ואחר כך לך. אני מרגיש נפלא. לאוכל יש טעם אחר..לשינה יש טעם אחר..אני לא יכול להסביר את זה.. ניסיתי לחשוב מחשבות שליליות, אך לא הצלחתי.. אני מרגיש שונה. מאוד ריגשת אותי כשאמרת לי שאני בן אדם מאוד רוחני. …"

פידבק של ג. (גבר בשנות  ה -30 שהגיע במצב של דיכאון וחרדות, לאחר טיפול פסיכולוגי שלא הצליח)

***

"אני רוצה להודות לך אילאנה. החיים שלי השתנו לגמרי! אני מרגיש שעשית לי reset במוח! במהלך הפגישה שלנו כעסים שהיו לי במשך תקופה ארוכה על הבוס שלי, נעלמו! פתאום הרגשתי שאין לי בכלל כעס! אני נושם יותר טוב, חושב יותר טוב, רואה יותר טוב. החיים יותר יפים וקלים…יישר כוח! ואני מברך אותך שתעזרי לעוד הרבה אנשים".

פידבק של מ. (גבר בשנות ה 40 שהגיע במצב של דיכאון, ייאוש ופחדים קיומיים.

(*אותו מטופל התקשר לאחל לי שנה טובה וסיפר כי עד כמה שזה נשמע מוזר והוא לא מספר לאנשים אחרים, גם ראייתו הפיזית השתפרה. הוא מרגיש שיפור גדול!))

***

"שלום וברכה אילאנה יקרה.

דורשת בשלומך עם המון המון אהבה.

מאחלת לך כל טוב ובריאות שלמה

והגשמת היעוד שלך בהצלחה רבה.

מודה לאלוהי שבאתי אליך,

מודה לך על הייעוץ, החיזוק ועל ברכותיך,

מודה לש. חברתי –ש המליצה עליך,

ותודה לכל המלאכים והישויות שעוזרים לי – דרכך.

מברכת אותך מעומק הנשמה,

כי עשית לי משהו שברוך ה' חזרתי לעבוד בקוסמטיקה."

משוב של פ. (אישה בשנות ה-60 שהגיעה במצב של ייאוש. תקיעות ופחדים).

***

"הייתי אצלך  ומאז אני מרגישה שהקשר ממשיך.. את נותנת לי הרבה השראה לשמוח ולחשוב חיובי וגם הרבה אומץ וביטחון להיות מי שאני. את באמת קוסמת ולא סתם קוסמת אלא כזאת שהראתה לי כמה בקלות כל אחד יכול לעשות קסמים. את באמת שכנעת אותי סופית שאנחנו יוצרים את החיים שלנו. שמחתי מאוד לגלות שיש אנשים שבאמת  מ א י ר י ם  את העולם ואת אחת מהם. נעים מאוד להרגיש את האור שלך ואת האהבה האינסופית שמדבקת גם את שאר חברי הפורום. הפגישה איתך הייתה מדהימה ואני שמחה שהלכתי עם האינטואיציה עד לחיפה…"

 (א. בחורה בשנות העשרים)

 ***

 לאילאנה המקסימה,

ביקרתי בביתך שלשום ,  עמוסה בחששות,  בסימני שאלה, באי הבנות ובחרדה קיומית, רק מלבקר באתר שלך הרגשתי התרוממות רוח וקריאה ברורה להגיע אלייך, את השליח שעמד בדרכי לעשות סדר בחיי שנראו  בכאוס מוחלט  , בחוסר איזון ועל פי תהום.כלפי חוץ מעטפת הגוף בלבלה את כל מכריי, איש אינו יודע את מה שמתחולל בתוכי לאחרונה, והאמת שגם אני עצמי לא ממש מבינה , מה  מסתתר פה, מה השיעור , מה הלקח, והגעתי אלייך, כי את נבחרת לפתור עבורי את התעלומה,

הרוגע שרה מיידית אל מולי, ניחוחות של פרחים, נוף ים מרהיב ומרגיע, רוח נעימה  ואוירה רוגעת, ושטחתי בפנייך את מה שבער, נכנסנו לתהליך,כשבכל שלב את מרגיעה ומסבירה, ובאיזשהו שלב, נכנסו גורמים נוספים, שלא הכרתי קודם, שלא ידעתי שקיימים, גופי הפך לכלי קיבול של נשמתי, והחל להגיב באופן לא רצוני לתהליך, וכשזה הפחיד את מיד הרגעת ונתת לי את האומץ לתת את עצמי עד הסוף, הצבעים המרהיבים שחזיתי בהם, בעוד עיניי עצומות, האישור שקיבלתי לכל בקשה ממלאכי האור היה ברור וחד משמעי עד כי את אפילו קמת ממושבך לחזות בו, הרגשתי שפתחת בי שסתומים שונים שמנעו ממני עד כה התנסויות ויכולות עצומות, יש בי הרגשה שזו רק תחילת הדרך, נסעתי לביתי כולי מחויכת ונרגשת, כאילו שעכשיו ראיתי את האמת.

אינני יודעת לאן עוד אגיע מכאן ובכמה מזה תהיה את מעורבת, אך אני חבה לך תודה ענקית על החיבור שאפשרת לי עם העולם הרוחני שלרבים כמותי היה אמונה בלבד בדבר שהינו עלום, ומהיום הפך לברור כשמש

לכל מי שקורא את מילותיי, עדיין נרגשת ומלאת תודה, אהבה וחמלה והלוואי שכפי שאני חשה, זו רק התחלה של תהליך קסום ונפלא

אילאנה, יישר כח, המשיכי לממש את יעודך בחן ובאהבה כפי שהינך עושה, כבוד גדול נפל בחלקך והוא מגיע לך

בתודה ענקית.

(ר', בשנות ה-30  הגיעה במצב דיכאוני אנרגטי, שלא נראה כלפי חוץ)

 ***

"אל אילאנה הגעתי בעקבות קריאת  ספרה "שער להתקדשות", שמילא אותי אנרגיית ריפוי והשראה רבה. המפגש היה עוצמתי ומדהים ונעשו תהליכים מיד על המקום. משאלות אכן מתגשמות! בהינף יד שינתה אילאנה את חיי עד בלי היכר, אכן קסם.  קסם רוחני מהסוג הטהור הנפלא ביותר שאתם יכולים להעלות בתודעתכם.

ניסים קורים,לא רק לאחרים. צריך רק לרצות . אתם מוכנים לשנות את מזלכם? לפרוץ גבולות?לא חשבתם שאפשרי!!! קחו אחריות על חייכם ותוכלו לעשות פריצת דרך בקלות ובמהירות ! בהינף יד,כמו שאילאנה אוהבת לומר. היא איננה מאמינה שיש צורך בתהליכים מייגעים וארוכים. היא מאמינה בקיצורי דרך, בשינוי דרכי חשיבה מקובעים ותבניות ישנות שאינם משרתים אותנו יותר. מאמינה שבכל נקודה ונקודה בדרך המפותלת של חיינו יש לנו אפשרות לשנות!!!

על פי אמונתה, אנו חיים בסרט ובו אנחנו הבמאים, התסריטאים, בוני התפאורה והשחקנים.  אנחנו יוצרים בכל רגע ורגע תסריט ודרמה  מתוך רצון ללמוד על עצמנו, אך לפעמים, כמו שריטה בדיסק, אנחנו נתקעים בתוך דרמה שאינה משרתת אותנו יותר ולא מצליחים לצאת ממנה  אנחנו נמצאים במעגל סגור .

אנחנו מבקשים לשנות ולהשתנות.  הולכים לקורסי מודעות,  קוראים ספרים ולפעמים אנחנו עושים שינויים, אך משהו  ברמות הרגש והנשמה עדיין לא משחרר את דפוס  החשיבה שלנו, וכמו ילדים קטנים שנאחזים בצעצוע ישן ובלוי כך גם אנו: נאחזים בכוח בכאב, בסבל, בהשפלה ועוד. אנחנו  קורבן "מרצון" של הדרמה שלנו ובמערכות יחסים שמאמללות אותנו בעבודה, בבית עם ההורים,  אחים,  ילדים . לפעמים אנחנו נתקעים בלי אנרגיה  לצאת מהמצב ומאמינים שזו דרך ללא מוצא .האם ייתכן שאלה החיים שלנו? זה הגורל  שלנו ? הקארמה שלנו ?  אז רגע תעצרו כאן !!! אלה החיים שרציתם בהתחלה  כשהגעתם לכאן לכדור הארץ על מנת ללמוד על מנת להתפתח במודעות שלכם, אבל גם אתם יכולים לומר  " STOP  "החוזה הסתיים עבורי.  איני קורבן של החיים האלה, אני משנה בזה הרגע את התסריט . גם לי מגיע לחיות חיים מלאי הרמוניה אור אהבה  ושפע אין סופי.

זו המתנה שקיבלה מהיקום אילאנה בהט – מורה רוחנית ,מטפלת אלטרנטיבית(מאסטר רייקי) וסופרת מדהימה שהוציאה את 2 הספרים "שחר עלות התודעה" ו"שער להתקדשות-יצירה מודעת". הספרים התקבלו  בתקשור ממדריכי אור ומועצת הקארמה איתם היא משנה תסריטים של חיים שלמים.

הספרים משמשים כאבני דרך בעולם הרוחני, בהם מדריכי האור נותנים לנו מפתחות לשינוי. ציטוט מהספר:

" לכל אחד זכות בחירה חופשית בזמן הרצוי לו , בקשו ויינתן לכם, בחרו ויתממש עבורכם, אתם הבוראים של המציאות בכל רגע ורגע נתון." במצב של מודעות וחיבור לגוף הרוחני שלכם ולהבנות הקוסמיות, תוכלו להשתחרר מהדרמות הרבות שכובלות אתכם אל מעגל הקארמה הסבל והכאב, תוכלו ליצור הרמוניה שלום שגשוג ואהבה.."וזאת ע"י שינוי החוזה הנשמתי שלכם  במהירות וכהרף עין."

אורנה ראובן (מאסטר רייקי)  חולון

***

אילאנה !!! יקרה!!!

מה אתחיל לספר לך?

כבר הפניתי אליך, בהתלהבותי ובשמחתי אנשים אשר ארצה לראות ביקרם.

אילאנה אני מתלהבת, מלאת שמחה.

נפגשתי עם חברותי ולימדתי אותן את הניקוי שעשית לי ואת הספיראלה לאיזון, ומאותו יום שיצאתי ממך אני מצהירה מעמקי נשמתי את ההצהרה שדיברת עליה, ותודה על התפילה, אמרתי אותה ברגש שלוש פעמים. אני ידעתי זאת זמן רב, וביקשתי פעמים רבות ממטפלים שונים, לטפל בקול השני שבי, שלא הצלחתי לשחרר לבד.

זה קרה לי, את יודעת, אינני רוצה לחזור על זה. מאז לוויתי בשני קולות, הפסקתי לתקשר והפסקתי לטפל, כי הרגשתי לא טוב. ומאז אני מנסה לטפל בנושא,עשו לי שחזור גלגולים, וכל מיני טיפולים אך ללא הואיל, עד שהחלטתי לחפש באינטרנט בעזרת הבורא. ומצאתי!!!!!!!

אני לא שומעת את הקול השני וכמעט בכלל, אולי בעקבות ימים שלמים של הצהרות. בהתכוננות מלאה. פיתחתי גם חוש לדעת ממי אני מקבלת מסר.למדתי עוד דבר.

אני מרגישה כמו באוניברסיטה, שש שנים לימוד בשנה, [להזכירך אני במודעות שנה].לראשונה אני אומרת, אני גאה בעצמי,אני אוהבת את עצמי, ומי שמכיר אותי טוב יודע על מה אני מדברת. הודות למדריכים והמלאכים, והבורא שעוזרים לי .ולמלאכים האנושיים, כמו שאומר אליהו, אני כה שמחה שפגשתי בך, הבנתי…….אילאנה …. עברתי את הערפל…..הקארמה נשברה.

תודה! תודה! תודה! "

א. בשנות ה50 שעבדה כהילרית ונחנה ביכולות תקשור, אף הן נסגרו אצלה ומטופלים הפסיקו לבוא אליה. הרגישה דיכאון וחסימה בשפע.התחברה לאנרגיות בלתי רצויות, אותן היא מכנה "הקול השני".בין היתר, היה עליה "נדר פרישות" מגלגול קודם שהפריע לה מבחינה כספית.

***

"אילאנה שלום ובוקר טוב,

רציתי להודות לך על עזרתך הרבה. היו בי המון כעסים, פחדים וחסימות כשהגעתי אליך במקרה, או לא במקרה, ויצאתי משם אדם חדש. הכעסים נעלמו וסלחתי לכל אלה שעשו לי רע במהל חיי. אין לי ספק שנתראה שוב בעתיד. קורס תקשור אני מוכרח לעשות.

תודה ובהמון אהבה.

מ'. בן 30,  הגיע עם חסימות והרגשה של חוסר מימוש עצמי וכן כעס רב על אנשים שקרובים לו. לאחר שעה כבר התקשר להודות לי על הרגשתו הטובה.

***

שלום לך אילאנה,

הרבה שלום, הרבה תודה, הרבה הוקרה ותודה מיוחדת ליקום, לבריאה שזימנה אותך אל תוך חיי.

היום היה ברור מעל לכל ספק כאשר התלמידה מוכנה המורה מוכנה לקבל אותה ולהכניס אותה ברזי השמחה החמלה האהבה והאור.גמעתי את כל דברייך היישר אל תוך הלב שלי בשקיקה ותקווה שאכן שחר חדש יפציע בחיי , שאהיה ראויה לקבל את שיש ליקום הזה להציע לי שאהיה פתוחה לקבל ולתת. אני כותבת אלייך  קולך מהדהד בחדר כולו עוטף אותי ברכות , רכות של טוהר ואהבה. הורדת אותי היישר אל זרועות מרחביו האין סופיים של הים התכול כאילו אמרת עכשיו לכי היטהרי לך. החיבור היה כל כך מתאים כל כך שלם הכול מושלם , אכן טיול קצר נשמתי את ריחו של המרחב של הכחול הזה והקול הקסום שלו. ,משם יצאתי לרכבת היא הייתה מוכנה לקראתי שנייה לא חיכיתי היישר לתוכה, ירדתי בת"א. שנייה לא חיכיתי האוטובוס אל ביתי היה כבר ם בתחנה.  אגב גם בדרכי אלייך הגעתי לתחנה הרכבת הגיעה ממש איתי וכאשר ירדתי מהרכבת חיכתה לי מונית עם נהג מקסים מלא אור. איזה יום מושלם ושלם איזו שמחה הכול מתוזמן הכול ברור הכול בהיר.

 תודה לך מקרב לב על שעות קסומות

יהודית

יהודית, בשנות ה- 50, הגיעה אלי לאחר שספרי "שחר עלות התודעה – מפתחות להארה אישית ופלנטרית" הציל את חייה בתקופה קשה, לדבריה. הגיעה עם פחד לנסוע מחוץ לעיר, שבכל זאת התגברה עליו.  היה לה צורך לשחרר קארמה עם בני זוג שהעיקו עליה, וכן היה צורך לחלץ נשמת אביה. היא הייתה בחיבור לחושך – פחדים חזקים, טפילים אנרגטיים היו עליה וחוסר איזון כללי.

 לעתים אני רואה את הקשר בין בעיות בחיים אלו, לחיים קודמים.

***

סיפור מרתק עם מטופלת שמצאתי עליה "נדר פרישות" מגלגול קודם:

ל. מטופלת בשנות ה-30 המוקדמות לחייה, נשואה עם שני ילדים קטנים, הגיעה אלי למפגש.

היא סיפרה כי היא מאוד לא מאושרת בנישואיה וכי הגישה בקשה לגירושין בבית משפט. יש לה גם תאריך. בנוסף, התלוננה על כך שהיא קפואה מאוד. חשה קור בעצמות. בכפות הרגליים, בכפות הידיים, באגן ובאבר המין. היא גם סובלת מאוד מיחסי מין, גופה קפוא, לא נעים לה כשבעלה נוגע בה. זה גם מכאיב.בהחלט ל. הצטיירה כפריג'ידית. אבחנתי כי היא אדם מאוד רוחני. היא נולדה עם חסימה בכל הצ'אקרות התחתונות, ורק החל מהגרון ומעלה – מרכזי האנרגיה פותחים והאנרגיה זורמת טוב. הייתה לה חסימה רגשית ומינית. קיבלתי מידע כי יש עליה "נדר פרישות". בחיים קודמים היא הייתה נזירה ברוסיה. באחד הגלגולים גם הייתה גבירה שבעלה שם עליה "חגורת צניעות" לפני צאתו למסעות הצלב. הוא לא חזר והיא נשארה עם החגורה עליה.היה בה דפוס "קורבן", בעליל. מקריבה את רצונה ונותנת לאנשים אחרים להשפיע עליה, גם בהחלטות גורליות. עשינו תהליך אנרגטי של פתיחת כל מרכזי האנרגיה. היא חשה כמו קרחון שמתחיל להפשיר. זרמים בכל הגוף, בידיים, בכפות הרגליים ואף באגן ובחלציים.

קראנו למלאכי הקארמה ובקשנו לשחרר ולהתיר את נדר הפרישות. הנדר הותר. היא הרגישה אש מתפשטת בגוף שלה. בקשנו גם לתקן ולשחרר את הקשר הקארמתי עם בעלה. הקשר נראה קשה וגרם לחוסר חיבור והתאמה ביניהם, מחד, וקושי להיפרד, מאידך.

היא יצאה מהפגישה כשחום זורם בגופה והיא מאושרת.

לאחר שלושה ימים התקשרה אלי להודות לי. היא אומרת שהתחילה חיים חדשים. שהמין עם בעלה היה נפלא. "עולם אחר", אמרה. לפתע היא רואה גם את הקשר ביניהם בצורה שונה. היא רואה שכל הזמן הוא מאוד אהבה אותה והיא זו שהייתה קפואה כלפיו. היא זו שהייתה חסומה. והיא נפתחה וזה משפיע על הקשר ביניהם. היא משתוקקת ללמוד ולהתפתח רוחנית ואף נרשמה לשני קורסים. ראיתי כי אין בה יותר "דפוס קורבן", כי הקשר בינה לבין בעלה התחבר – ויש חיבור של כל הגופים, וגם בעלה, שהיה חסום אנרגטית ורק הצ'אקרה האדומה שלו הייתה פתוחה – נפתח כולו וקיבל ריפוי ואיזון.

רק שלושה ימים מאוחר יותר ו-ל. שינתה כליל את רצונה הקודם. היא חושבת שאולי היא לא צריכה להתגרש כי הבעיה הייתה בה! היא מחליטה לתקן את נישואיה ומבינה כי יתכן ומה שרצתה זה את החופש להגשים את עצמה. היא לא יכלה לעשות זאת במסגרת הנישואין כפי שהיו, ולכן בחרה להתגרש. כעת, היא מבינה שיכולה להגשים עצמה גם במסגרת הנישואין. לאחר כחודש התקשרה לבשר לי כי היא בהריון מבעלה, וההיריון רצוי לה מאוד. היא נשמעה מאושרת מאוד.

 ***

תקווה,(שם בדוי) אישה בת 52 הגיעה אלי במצב דיכאוני קשה. בספטמבר 2006, לאחר שקראה בכתבה קטנה בירחון "דרך האושר" אודותיי, בנושא טיפול זוגי. למרות שגרה רחוק, חשה בפנימיותה דחף חזק להגיע אלי. גם למרות מצבה הנפשי הרעוע והסבל בו הייתה שרויה. לדבריה "ראתה את סוף החיים". לא היה טעם לחייה. לאחרונה עברה שתי תאונות דרכים, אחת הגדירה כ"מחרידה". ניסתה לשים קץ לחייה. לאחר טיפול אחד חשה שינוי עצום. לדבריה נולדה מחדש וכך אומרת תקווה במיליה שלה: :" גיליתי אור, גיליתי חיים, השתחררתי משרשראות ופרצתי קדימה, אל האור, כדי להתחבר אל העוצמה שבהצלת חיים כמו שאני עברתי". בנוסף סבלה תקווה מגלי חום שהעכירו את איכות חייה. היא לא סיפרה לי עליהם, יש לציין כי התמקדנו בחסימות שלה ובמערכת היחסים בינה לבין בעלה. לאחר הטיפול היא התקשרה לספר כי נעלמו לה גלי החום ואין לה יותר צורך אפילו לעמוד ליד מזגנים! לפני הטיפול סיימה לקחת תרופות אנטי-דיכאוניות והייתה אמורה ללכת לביקורת אצל פסיכיאטרית כדי לראות אם להמשיך בטיפול התרופתי. הפסיכיאטרית אמרה שהיא חזקה ויכולה להתמודד עם הכול ללא התרופות. ואומרת תקווה: " הסביבה אומרת לי שאני משדרת עוצמה.פגשתי חברה שלי שהייתה עם חברה שאני לא מכירה. היא אמרה לי שהאישה אמרה עלי שאני משדרת עוצמה, ביטחון עצמי, שאני אישה מרשימה." יש לציין כי תקווה הייתה עם דפוס קורבן שגרם לה לסבל נפשי עמוק. תקווה, שהופיעה בלתי מטופחת, עם שיער שיבה וחוסר ביטחון עצמי, דימוי נשי ירוד וחוסר שמחת חיים, עברה שינוי. הצעתי לה, בנוסף לטיפול לצבוע את שיערה ולהתאפר והיא שמעה בקולי. לעתים גם שינוי חיצוני משפיע על הפנימיות. תקווה הגיעה לטיפול השלישי, להמשך ההתקדמות האישית שלה. היא אומרת שנולדה מחדש. חברה שלה אמרה לה שהיא "אדם אחר כעת" וגם בעלה אמר זאת. היא מלאת תקווה והחליטה לפתח את כישוריה הרוחניים.

תקווה אמרה שהיא מוכנה לכתוב  את שמה האמיתי ולהעיד על כך. בחרתי  לשמור על אנונימיות שלה.

***

ר', בשנות ה- 40  הגיעה עם בעיות כלכליות, חוסר סיפוק מהעבודה, חוסר זוגיות והרגשת תקיעות. התגלה שיש עליה "נדר פרישות", "עין הרע" וחסימות נוספות בצ'אקרות. היא סיפרה לי שכבר לאחר השיחה הטלפונית הראשונה איתי חלו שינויים מרחיקי לכת בהרגשתה, בחשיבתה, ובאירועים בחייה. וכך היא כותבת:

אילאנה החמודה,

רק עכשיו אני מתחילה להבין מה עברתי אצלך… אין לך מושג כמה דברים מדהימים קראו לי מאז… אין לא טובה במילים אבל אני רוצה להודות לך, היה לי מאוד חשוב וזה עדיין משפיע עלי.

שמעתי דברים טובים שמאוד חיזקו אותי.

הרבה זמן חיפשתי מישהו כמוך וכנראה החיפוש היה עוד שיעור בדרך לחיים האמיתיים, ועכשיו שמצאתי אותך אני מבינה מה חיפשתי.

אין לי מילים להודות לך. אבל אני מאמינה שעוד יעזר ביכולות שלך בעתיד.

תודה על ההקשבה, על ההסבר הפשוט לדברים כל כך מסובכים (בעיניי).

תודה מעומק ליבי….

מחבקת אותך ומצפה לראותך בקרוב,

ר'.

***

מיכל יצאה מאושרת מהטיפול.

מאוד נהנתה מהמתנה.

הבחירה הייתה מוצלחת.

היא קיבלה תשובות לשאלות שהטרידו אותה.

היא מזמן חיפשה מורה כמוך….

תו ד ה

שהפכת עוד אדם למאושר. (כתבה לי מישהי שהפנתה אלי חברה בתור מתנת יום הולדת).

***

Tank you Ilana

life connecting us with the Great Love available from G-d.

Thank you 4 bringing so much light in2 our

You are something else !!!

Love always,

Lital Ariel & Boaz

Holland

משוב מטיפול מרחוק, דרך הטלפון שהשפיע רבות על המטופלת.

***

משוב ממישהי שלמדה רייקי 1:

"הגעתי כי הייתי נורא עצבנית. כל הזמן. תוך כדי החניכה רגשתי ממש שמוציאים ממני חלק ומכניסים משהו חדש! מאז (חודש אחרי) אני כל הזמן שלווה. הידיים שלי חמות אש. כולם אומרים לי את זה. לפני כן הן היו כל הזמן קרות וגם לי היה קר כל הזמן בכל הגוף. לא האמנתי שרייקי זה כזה דבר. עד שלא מנסים, לא יודעים. גיליתי עולם חדש! תודה אילאנה, זה בזכותך".

(א. בחורה בשנות ה-20) *יש לציין כי כל מי שעובר אצלי קורס ברייקי וגם תקשור, עובר פתיחת כל מרכזי האנרגיה וריפוי לשם העצמה אישית.

המשוב מגיע לאחר טיפולים אנרגטיים ותקשור דרך הטלפון. המטופלת הייתה חולת סרטן שביקשה עזרה. מלאכי הריפוי נשלחו אליה. חסימות אנרגטיות הותרו ממנה והיא חשה מיידית בהטבה. לאחר כמה ימים הייתה שוב ירידה במצבה והיא התקשרה. לאחר הטיפול השני התייצבה הרגשתה. היא התחברה לאופטימיות, שמחת חיים ולבריאות.

***

ל. בשנות ה-20 הגיעה בדיכאון חמור. וכך היא כותבת לי:

קודם כל, מה שלומך? רציתי לספר לך ולשתף את כל השאר…

אחותי שלחה לי קישורית על כתבה שלך בנוגע לדיכאון ועל עבודה עצמית להתחזקות ויציאה מהמקום החשוך הזה בתקופה שממש כמעט הרמתי ידיים מהכל. מעל שנה שאני סובלת מהתעללות אלימה מצד בעלי.

מצב שבעצם הביא למעיין כניסה לדכאון אחרי לידה.היה לי כ"ך רע איתו וכל פעם שהתכוונתי לקום ולעזוב הוא רכב על הרחמים שלי כלפיו וגרם לי לוותר.הייתי חלשה.לפני 5 חוד' קרה הפיצוץ הגדול מכולם,פיצוץ שהביא אותי לידי החלטה.קמתי לקחתי את חפציי ואת חפציי בתי התינוקת ועזבתי אותו.הוא כמובן לא שחרר אותי והמשיך מרחוק להתעלל בי רגשית ולהוריד אותי עוד ועוד למטה בניסיון להאשים אותי בחוסר המזל שלו בחייו הרגשתי כ"ך חנוקה וחסרת אנרגיות שכבר הייתי כמעט בויתור על חיי ואז כמו שציינתי..אחותי שלחה לי את הכתבה שלך.אני רוצה שתדעי שבו בזמן שקראתי את מילותייך החמות פתאום הרגשתי מעיין תקווה לא מובנת,פרץ אנרגיות התחיל להציף את הווייתי.התחלתי לומר את ההשעות שלך כבר באותו לילה,פעם אחרי פעם.החלטתי שאת התקווה האחרונה שלי כי פשוט כבר לא ראיתי דרך ליציאה מהמצב בו שהיתי תקופה כה ארוכה,על אף העובדה שעד לפני שנתיים הייתי מאוד רוחנית ואפילו עזרתי והארתי בעצמי אנשים(גם ציינת זאת בפניי בזמן הטיפול,שאני נולדתי מאוד רוחנית ובאתי לעזור ולסייע לבני אנוש)אבל ביום שהתחתנתי בעצם התחילו להיחלש כוחותיי לאט לאט ירדתי למטה. הפסקתי לעשות עבודה עצמית כי לא הייתי פנויה לזה ואיבדתי כיוון לגמרי,עד שקראתי את מילותייך ועשיתי את הצעד,התקשרתי אליך קבעתי תור הגעתי לטיפול וחשוב לי שתדעי יקירה שהטיפול היה מאוד חזק יש לך אנרגיות אדירות וכוח נפלא.עברתי טיפול בעזרת הילינג בעבר(איזון צ'אקרות וכד') אבל אף טיפול לא היה כל כך חזק ומשמעותי כמו הטיפול שלך. איך שיצאתי מהטיפול נוצר חיבור שאי אפשר להסבירו במילים ביני לבין התינוקת שלי מן התאהבות מחודשת בינינו. כאילו שהיא נולדה לי מחדש.

ובאשר לבעל-הוא סירב לתת לי גט ולפני כשבועיים ברח לחו"ל והשאיר אותי "עגונה" אבל היום בניגוד ללפני חודשיים, שלושה-אני רואה אחרת את הדברים. אני יוצרת לי מציאות בה הוא משחרר אותי ונותן לי גט ואני ממשיכה הלאה בחיי מחוזקת יותר ומאושרת מתמיד.

אז שיגידו אנשים סקפטיים מה שיגידו…נכון שאני באתי עם רצון לקבל את העזרה,שכן אם לא כך לא היה עוזר לי שום סוג של טיפול, אך את היית שם במקום הנכון(וכנראה בזמן הנכון) ונתת לי את הכיוון את האומץ את הכוח על כן מודה אני על מתנת החיים שלי כאן ועכשיו(ציתות מהשעותייך) ומודה אני גם על "ההפתעות" הטובות שבדרך. תודה אילאנה.

אשמח וחשוב לי מאוד לשמור איתך על קשר.

בברכת אור אהבה בריאות ושמחה: ל.

***

ׁׁׁאת הכתבה על הדיכאון כסימפטום רוחני ניתן למצוא באתר חוג מגזין

http://www.hug.co.il/magazine_read.asp?id=259

(מכתב תודה נוסף, לאחר כמה חודשים, יש ממנה כאן בהמשך).

***   26.6.2007

אילאנה היקרה שלום,

ראשית – ת-ו-ד-ה !!!  ע-נ-ק-י-ת  !!!  על הטיפול הנהדר שעברתי באמצעותך ביום ו' לפני כשבועיים.

לא תאמיני – אבל הטיפול ב"גלי החום" הנוראיים האלו שפשוט "הטריפו" את דעתי  – אינם, נעלמו כלא היו, אין יותר !!  נדה !!!

הגעתי אלייך, בין השאר, עם הבעייה של "גלי חום" שהחלו אצלי לאחרונה כתופעות גיל המעבר, והיו פורצים במצבים הכי לא צפויים ולא נעימים.  גלי החום הללו  היו מגיעים בהפתעה, (באמצע הרצאה / כנס / אירוע חברתי חשוב וכו'..)   פתאום הייתי מאדימה לי בפנים ובצואר כאילו אני לאחר איזה אימון כושר מפרך של  גולני, ההתאדמות הזו היתה מלווה בבונוס של נחלי זעה ניגרים על הפנים / צואר / גוף , והתופעה הלא סמפטית הזו הייתה קוראת גם במקומות שבהם פועל מזגן בשיא העוצמה !

תודה מקרב ליבי  אילאנה על הטיפול/תקשור שקיבלתי ממך !

היום, כשבועיים לאחר שהותי עמך – אין אצלי  גלי חום !
עניין זה מדהים במיוחד, היות ועל פי הרפואה הקונבנציונאלית  התופעה הזו של גיל המעבר קוראת אצל מרבית הנשים בגילי (48+), והדרך היחידה להקל על הסימפטומים הללו היא ע"י תרופות (הורמונים למינהם…)  – אין דרך אחרת ! אני מודה למזלי הטוב שהביא אותי אלייך לטיפול,  וההפתעה  –  יכולת אנרגתית מופלאה

ה-ע-ל-י-מ-ה אצלי את התופעה הזו של גיל המעבר.

תודה לך אילאנה – מקרב ליבי –  על הטיפול   המ-ד-ה-ים !!!    את לא מתארת לעצמך איך השתפרה איכות חיי במהלך השבועיים הללו.

בנוסף לכך, ובזכותך , קיבלתי בונוס ואני  יודעת גם איך ליצור את המצב של  אין תופעות של גיל המעבר !

תודה אילאנה יקרה ומלאכית

המון תודה!

נ.ב.

בונוס למחשבה – אפשרות הולדה בגיל 48 +

ולא כ"נס רפואי", אלא – האם יתכן וזה אפשרי !!! ???

גילה ש.

גילה, בת 48+ קיבלה טיפול אחד בלבד בנושא גלי החום. הטיפול כלל אבחון אנרגטי וסריקה של כל מערכות האנרגיה ומערכות הגוף. פתיחה של חסימות והזרמת אנרגיית חיים. הטיפול ארך שעה ודנו בו על נושאים נוספים. היא קיבלה תקשור ממדריכי האור אותו כתבה על פני מספר דפים, בהתרגשות ובשמחה. לשאלתה של גילה האם יתכן ואפשרי ללדת לאחר גיל 48 אני עונה שלדעתי בהחלט כן. עם עזרה אנרגטית, רצון חזק ואם זה קשור לקארמה של האישה (אני עושה גם שחרורים קארמתיים בנושא הפריון) -אפשר גם אפשר.

תודה לגילה על הפירגון החם. ובכלל, תודה לכל המטופלים שלי שמתקשרים להודות ואף כותבים.

* מסתבר כי התופעה חזרה על עצמה לאחר כחודש, עם כי בעוצמה פחותה יותר. המלצתי לגילה לשוב לטיפול ובנוסף – לפנות לנטורופתיה כדי להשלים את הטיפול על-ידי לקיחת תוספי תזונה המתאימים לגיל המעבר.

 ***

אילאנה יקרה,

הייתי אצלך לפני כחודש וחצי  עם בני לטיפול.

כבמטה קסמים הבעיה נפתרה.

חשוב לי שתפרסמי באתר את המסר

כך אנשים ידעו שיש פתרונות  המהוות מזור הן לגוף והן לנפש.

והרי הסיפור לטובת הכלל.

בני בן שמונה וחצי, אנרגטי מאד במשך היום, בעל מזג חם, נעים, וטוב. בלילה היה מרטיב במיטה- תופעה מוכרת במיוחד אצל  האקטיביים.

במשך זמן רב נראה שהדבר לא הפריע לו כלל, ואני נתתי לדברים לזרום, לא עשינו דרמות גדולות מכך, חשבתי שעם הגיל זה יעבור.

יום אחד הילד מתעורר, שוב אל מיטה רטובה, כולו תסכול, בכי קורע לב. בא אליי בטרוניות על כך שלא אכפת לי מכך שהוא חולה – "קחי אותי לרופא שייתן לי תרופות" אני נחרדתי מכך – הרגעתי אותו ומיד ספרתי לו על אילאנה שתוכל לעזור לו ולטפל בבעיה.

אילאנה נרתמה לעזור לנו. הגעתי לפגישה יחד עם בני שידע כי אילאנה מטפלת בנשמות ומדברת עם מלאכים – דבר שנראה לו טבעי בהחלט.

הטיפול ארך כשלשת רבעי שעה, בני אוזן אנרגטית, טופל בקריסטלים וקיבל הנחיות להמשך חשיבה בבית.

מאז הוא יבש, בימים הראשונים לאחר הטיפול עוד הייתי נכנסת לבדוק…

מדהים בעיניי, הבחירה להגיע לאילאנה, ללא טיפול בתרופות, לתת לילד תחושה של בריאות, אינו תלוי בדבר, ללמד אותו מעכשיו שיש לשמור על איזון אנרגטי, יש דרכים בריאות לתקן את מה שנדרש.

תודה לך אילאנה על הטיפול, על התמיכה, על כך שיש אל מי לפנות, על מי לסמוך, על הדרך המוארת שבאה מתוך לב ענק.

תודה

שלך באהבה רבה

יונה

(מוכנה להמליץ אם אתבקש)

***

26.7.07

הי חבר'ה…

רציתי לשתף אתכם בחוויה מדהימה שעברה עלי אתמול.

אני ודניאלה ידידתי הטובה הלכנו לאילאנה.

אין לי מילים לתאר בכלל את כמות האנרגיה והניקיון הנפשי שזרמו בתוכי וניקו אותי.

כל הג'יפה יצאה החוצה…כמו שאמרתי לאילאנה: טיפול 10,000 לנשמה (:

המרכזים האנרגטיים שלי נפתחו וההרגשה הייתה מיליון דולר.

אני ממליץ בחום! זו מתנה גדולה למצוא מטפלת שבאה ממקום כ"כ נקי וטהור ב100%.

זה מזל. באתי עם המון שאלות. הייתי סגור ומכווץ, ויצאתי מהפגישה הכי עוצמתית שהייתה לי בחיי עם תשובו והכוונות.

אז תודה רבה אילאנה והמשך יום מואר של חיבור גדול ומהותי לאמת, לאהבה שבתוכנו, לקבלה והשלמה עם המציאות שלנו כפי שהיא – יצירתנו האישית).

 אריאל

***

בוקר טוב אילאנה היקרה,

הסתכלתי באתר בעמוד של המשובים מהמטופלים והחלטתי שצריך להיות גם משוב ממני שם 🙂

הרגישי חופשי לפרסם שם את הדברים הבאים. את יכולה להשאיר את השם שלי, אין לי שום בעיה עם זה.

שמי יובל, בן 22. הגעתי לאילאנה לראשונה בגיל 19, עקב משבר ממושך שעברתי בשנות נעוריי.

משחר ילדותי סבלתי מרגישויות שונות ומשונות. העיקרית שבהן הייתה לאנשים. האנרגיה הלא נעימה הקלה ביותר ששוגרה לעברי או לידי, נספגה אצלי בעוצמה רבה, ואני לקחתי את הדברים קשה, קשה מאד. כבר בגיל צעיר התחלתי להתרחק מאנשים ולהתבודד, נוטש את רוב המסגרות שנקרו בדרכי, נמלט לאי של חוסר התמודדות. אט אט פיתחתי מעין אנטי כלפי החברה, אותה ראיתי כמרושעת ולא מתאימה בשבילי. הפכתי פרנואידי, כעוס, מבוייש. שנאתי את העולם, שנאתי את עצמי. את המראה שלי, את החולשה שלי, את גורלי המר. הוכיתי באהבת נעורים נכזבת שרק החמירה את המצב. התחמקתי מבית הספר, בתחילה לתקופות של חודשים, ובגיל 16 פרשתי סופית והחלטתי להסתגר בבית, ללא פתרון או תוכנית לעתיד. הוריי, שבגיל מוקדם יותר עוד נאבקו בשגעונותי בעיקשות, לעתים בדרכים לא סימפטיות כלל, עמדו עתה חסרי אונים אל מול הנחישות שלי לברוח מן העולם. עברו עלי ימים קשים, מנותק לגמרי מן העולם החיצוני, דוחה כל ניסיון של חבריי מבית הספר ליצור קשר, מתבייש במצבי. לנוכח הנסיבות, העניק לי הצבא פטור משירות מבלי שנאלצתי להניד עפעף. כמה שנים חלפו ומצבי השתפר מעט, אך לא מספיק. עדיין הייתי אותו אדם פסיבי, חסר ביטחון, חסר שמחת חיים, אשר מכלה את רוב ימיו בישיבה מול המחשב בחדרו החשוך ותו לא. הרעיון לצאת מהבית, ולו ליציאה פשוטה עם חברים, הפחיד אותי עד עומקי נשמתי – שלא לדבר על יזימת קשר מינימאלי עם המין הנשי, אשר הייתי בטוח שידחה אותי על הסף עקב חסרונותיי האינסופיים. פחדים אלה אולי נשמעים מגוחכים למסתכל מן הצד, אך עבור אדם דכאוני, שבוי בתוך עולמו הצר כפי שהייתי באותן שנים, מדובר היה במציאות עגומה שלא נראה כי ניתן לערער עליה בשום אופן. באותה התקופה נעשיתי מודע לרוחניות, חוויתי חוויות מעניינות, ביקרתי אצל מטפלות שונות, אך שינוי של ממש בושש מלהגיע. אהבה נכזבת נוספת הביאה אותי לשפל חדש, ומחשבות אובדניות החלו להשתחל לראשי. חיפשתי עזרה דחופה, ומצאתי דרך האינטרנט את אילאנה, המתגוררת בעירי. כמה דקות של פגישה, והיא כבר דאגה לצקת פרופורציות חדשות לחיי. לראשונה הרגשתי כאילו אני מרחף איתה מעל הדרמות הכואבות, במקום חדש של קבלה ושלווה, שלא הכרתי עד אז. היא הייתה הראשונה שגרמה לי לחוש כאילו יש הרבה יותר תקווה עבורי ממה שהיה נדמה לי קודם לכן. היא פתחה את צ'אקרותיי התחתונות אשר היו, לדבריה, חסומות מגיל ינקות – חסימה אשר שאבה ממני את כוחות ההתמודדות שלי ואת הרצון לחיות חיים ארציים נורמטיביים, ואפשרה לי להגיע למצב של בידוד חברתי וריחוף אי-שם במציאות חסרת מוצא ותכלית של ממש.

כבר כשהלכתי הביתה הרגשתי קצת מוזר, לא בדיוק כמו עצמי הישן. לא היה לי מושג שבתקופה הקרובה, אעבור את השינוי הגדול של חיי. כבר בימים הראשונים שלאחר הטיפול נכנס בי חשק אדיר לצאת מהבית, חשק שלא הכרתי. חברי הטוב ביותר, שכבר התייאש מסירוביי האינסופיים בתגובה להצעותיו לצאת ולעשות דברים, זכה לפתע למבול הפוך של טלפונים ממני. יצאתי בכל הזדמנות שרק הייתה לי, מצויד בביטחון מחודש שלא ידעתי מאיפה הגיע. כלומר, ידעתי, אבל לא הבנתי איך אילאנה עשתה את זה. זה הרגיש כמו קסם של ממש. רכשתי חברים חדשים לצד חיזוק הקשרים עם הישנים, התחלתי להעיז ולדבר עם בנות, וכמה חודשים לאחר מכן כבר הייתה לי חברה לראשונה בחיי – ראשונה אך לא אחרונה. התחלתי להשלים בגרויות מאפס, באופן עצמאי וכמעט ללא עזרה חיצונית. עשיתי זאת בהתמדה בלתי אופיינית, לצד עבודה חדשה, בה עבדתי למעלה משנה. שלל שגעונות ישנים וכפייתיים שליוו אותי שנים רבות, פשוט חדלו מלהתקיים. סביבתי הקרובה עמדה פעורת-פה אל מול השינוי. גם אבי הסקפטי לא היה מסוגל להישאר אדיש לנוכח המהפך האדיר שהתחולל באישיותי, והוא פסק מלפסול את נושא הרוחניות ה"ביזארי". במשך הזמן הגעתי לעוד טיפולים וסדנאות אצל אילאנה, פגישות שכל אחת מהן תרמה לי רבות בדרכה. חוויתי אצלה אינספור חוויות מרגשות ומעצימות, והיא דאגה באכפתיות רבה להקים אותי מהקרשים גם בימים פחות-טובים שעדיין הבליחו פה ושם. ההיכרות עם אילאנה הטמיעה בי במידה רבה עקרונות רוחניים רבים של אהבה, קבלה, אי-שיפוטיות וגילוי עוצמה פנימית שעד אז היו עבורי בעיקר מונחים כתובים, מרוחקים, עליהם קראתי בספרי ניו אייג'. כיום אני יכול להגדיר עצמי כאדם מאושר, אופטימי, המוקף באנשים אוהבים, ומסתכל אחורה, אל אותן שנים עגומות, בחיוך. אנשים מסוימים, כנראה, חייבים להגיע לתחתית הבור, על מנת להגיע לאותו צעד אשר ידחוף אותם מעלה כלפי שינוי. ובתחתית הבור, פתחה אילאנה סניף. היא יושבת לה שם על כורסתה האהובה, מאחורי דלפק צבעוני, ועם חיוך רחב וחוסר רצינות מבורך, היא מאפשרת לכל אותן נשמות אבודות לתפוס את קצה החבל שיעלה אותן משם, לעבר האור הגדול. יש כאלה שתופסים את החבל בשתי הידיים ומזנקים על החיים שלמעלה, יש כאלה שתופסים רק עם הזרת, ונופלים חזרה. ההזדמנות, בכל מקרה, מוענקת על ידה במלואה. אז תודה, אילאנה, שפתחת סניף בתחתית הבור שבו הייתי.

באהבה

יובל

***

28/11/07

אילאנה יקרה שוב מבקשת לומר לך תודה!

תודה על שהיית שם בשביל להעיר את הנפש שניערה את נשמתי והשיבה לה את התקווה בעזרת ההשעות שלך, ההכוונה, ההארה מצאתי שוב את האור שבקצה המנהרה!

את מוזמנת להכניס את מילותיי לפורום שלך כדי שאוכל להעביר לכולם את המסר הבא:

הקשיבו לאילאנה, כתבו את מילותיה החשובות,

שתפו פעולה מתוך רצון אמיתי והכי חשוב עשו את העבודה בבית,

היו עקביים וסובלניים וראו איזה פלא – הדברים פשוט קורים!

והרי לכם תמצית ממה שקרה לי מאז אפריל 2007

כשפגשתי את אילאנה בהט בפעם הראשונה:

השלתי ממשקלי 7 קילו ע"י ההשעה הבאה:

אני בוחרת להיות רזה-אני רזה!כל יום שלוש פעמים בבוקר ושלוש בלילה לפני השינה

הייתי כלואה בנישואים הרסניים עם בעל אלים שסירב להיפרד ולתת לי גט

ע"י שחרור קארמתי שעשיתי ללא הרף סופסוף קיבלתי את הגט!!! (-:

הייתי תקועה זמן רב בלי עבודה(בשל המצב המדוכדך בו היית)ע"י השעה מכוונת

למציאת העבודה הרצויה-התחלתי לעבוד ואני מרוצה!

הקטנה שלי סירבה להיקלט במעון וכתוצאה מכך פיתחה תגובה פסיכוסומטית

והחלה להקיא ולשלשל במשך חודש שלם בלי סוף, לאחר בדיקות מקיפות נתבשרתי שמבחינה גופנית הכול בסדר עם התינוקת שלי אך היא נמצאת בחרדת נטישה

ושעליי לקחת אותה לטיפול ואף קיבלתי המלצה:להפסיק לעבוד ולחזור לשבת איתה בבית

ע"י טיפול של אילאנה ועבודת טלפתיה עקבית – תקופה ממש לא ארוכה אחרי כבר הכנסתי אותה שוב למעון אחר ואני מאושרת לספר לכם שקרה בדיוק מה שאילאנה אמרה שיקרה

היא נקלטה והיא ממש מובילה שם את הילדים כמו מלכה אמיתית

ומורגש שהיא הופכת יותר ויותר להיות עצמאית

זהו לעת עתה זה מספיק ותתפלאו אבל יש עוד…

אילאנה בהט – את גדולה מהחיים ותודה לך על הכול מקסימה שכמותך (-:

בברכת אור ואהבה,

ליטל.

***

שלום לך אילאנה היקרה!                              4/2008

רציתי לשתף אותך בתהליכים המדהימים שאני עוברת מאז שנפגשתי איתך .

השתחררתי מהרבה פחדים שניהלו אותי, קיבלתי הרבה תובנות לגבי ההתנהלות שלי בעבר. היום אני מבינה מה גרם לי לסבל מאד גדול לפחדים ולמחסומים.

אני מעבירה היום סדנת רייקי ופשוט הכל זורם ויש לי סיפוק מאד גדול לי ולאנשים שמשתתפים בסדנא.

הספרים  שלך מאד עוזרים לי לעבודה שלי. לקחתי מתוכם הרבה מדיטציות והרבה תובנות.

תודה רבה,

נאווה.

אישה זו בת 50+ הגיעה אלי לשלושה טיפולים. פנייתה הייתה בגלל חוסר ביטחון שהיא מרגישה כשעליה להעביר סדנאות ובכלל לשווק את פעילותיה. מצאתי כי צ'אקרת הגרון שלה (מרכז הביטוי והאמת שלנו) חסומה מהילדות. הדבר מגביל את יכולת הביטוי שלה, פוגע בביטחון העצמי שלה. מלבד זאת היו לה חסימות נוספות אותן פתחתי באופן מיידי. השיפור אצלה היה מיידי. לאחר כמה ימים קיבלתי טלפון ובו מודה לי בהתרגשות. בהמשך הגיעה למפגשים נוספים כדי לעבוד על נושאים אחרים בחייה. היא רכשה את שלושת ספריי המתוקשרים וגם מהם מפיקה תועלת רבה.

***

12.4.2008

מכתב זה בחרה המטופלת לפרסם בפורום שלי, היכל האור.

"לפני כחודש, לאחר תקופה ארוכה שלא עבדתי ולאחר שדחו אותי בכמה מקומות עבודה, הבנתי שעלי להגיע לאילאנה לטיפול. עוד בשיחתנו הטלפונית המקדימה אילאנה אמרה לי כי היא רואה חסימה גדולה המפריעה לי ולמשפחתי ליהנות מהשפע הקיים ביקום. כמובן הגעתי ואילאנה ראתה נדר פרישות, נשמה של אימי שתקועה ועוד ועוד… בין היתר סיפרתי לאילאנה גם על עופר בני החולה בטוראט ותקוע ברחמים עצמיים ובחשיבה שלילית.

אילאנה בדקה ומצאה שמוטלת עליו קללה מגלגול קודם. שתינו סברנו כי יהיה עליו להגיע לאילאנה.

אילאנה החלה בעבודה וביצעה עבורי שחרור אחר שחרור. לא עבר זמן רב וחשתי הקלה רבה. חשתי שהכול השתחרר וכי אני מוקפת אהבה וחמלה.

בסוף הטיפול אילאנה בדקה מה קורה עם בני. ולמרבה הפלא, הסתבר שהטיפול ששחרר אותי, שחרר גם את הקללה מבני.

חזרתי הביתה ולהפתעתי הרבה הוא קידם את פני עליז ושמח כפי שלא היה מעולם, ואמר לי: "חשבתי כל היום והגעתי למסקנה שעלי לקחת אחריות על החיים שלי ולא לרחם על עצמי". – הייתי בהלם.

מאותו היום הוקל לו מאוד.

אמנם בפניו עוד עבודה רבה ואולי בכל זאת עוד נגיע לאילאנה לטיפול, אך יש שיפור משמעותי בגישה.

אשר לי, בדיוק יומיים לאחר שהייתי אצל אילאנה, מצאתי עבודה.

רציתי לספר את הסיפור, אילאנה. להודות לך מכל הלב ולהמליץ בפני אחרים על הטיפול שאת נותנת באהבה כה רבה.

אוהבת אותך,

רותי טל.

* מרגש היה לשמוע מרותי, מספר שעות לאחר הטיפול, את מה שקרה לבנה. ואכן, לעתים כשאדם מגיע לטיפול עבור עצמו, בני משפחתו מקבלים אף הם טיפול אנרגטי. זהו חלק מהשחרור הקארמתי שמבצעים המלאכים.

***

13.4.2008

אילאנה יקרה,

רב גוניותך וגאוניותך ניכרת בכך שלא זו בלבד שאת מורה ומאסטרית לתלמידים חדשים כוותיקים, אלא מורה ומאסטרית גם למורים ומאסטרים בעצמם.

את מסוגלת להכיל את כולם, מהאנשים חסרי או בעלי מודעות קטנה ומצומצמת עד בכלל לא, עד למאסטרים גדולים, שווים לך.

אצלך ובפניך כולם שווים, כולנו שווים ומשתחווים, ואת בדגולתך וגדולתך יכולה להראות, ולהאיר לכולם את הדרך.

רוחך שורה בכל העולמות, מסוגלת להבין ולראות עליונים כתחתונים ולחבר בין השניים ובין ודרך האדם היושב מולך. (גם לא רק בפיזי).

עכשיו פתאום ראיתי עוד מה במילה 'אדם', 'אדמה' 'אדם-ה',.

שוב החיבור בין אדמה/ארץ – לאדם – לשמים/ה'.

ומי אם לא אילאנה, ששורשיה נטועים עמוק באדמה ומחוברת לנשמה שהיא ה-ה' שבסוף שמה, תעשה זאת הכי טוב.

שוב, מילה אחת קטנה אבל גדולה:

ת ו ד ה.

ועוד מילה לחלוטין לא קטנה:

א ה ב ה.

מ'.

(מ' הינה תלמידה שלי לשעבר, הגיעה למספר טיפולים במרווחי זמן גדולים בין טיפול לטיפול. הגיעה למימוש הייעוד שלה לאחר הרגשת תקיעות של שנים רבות.)

 ***

2.6.2008

אילאנה היקרה שלום

את המכתב הזה אני כותבת לך כהוקרת תודה על כל העזרה שקבלתי ממך וגם לטובת כל האנשים שחיים בחו"ל

או מכל מיני סיבות מנועים מלהגיע אליך.

 לפני מספר חודשים הגעתי לאתר שלך ומיד הרגשתי שאת יכולה לעזור במספר דברים שתקופה ארוכה הקשו עלי, רק שהייתה בעיה "קטנה" באותו הזמן חייתי בחו"ל בצד השני של כדור הארץ, אך את כתבת באתר שאת יכולה לטפל מרחוק. לא היססתי קבענו פגישה טלפונית ואכן לשמחתי הטיפול היה מוצלח ביותר השינויים ניכרו בחיי ממש יום אחרי הטיפול והרגשתי השתפרה. אני מודה לאלוהים מעומק ליבי על שפגשתי אותך ולך אילאנה על הנתינה והעזרה שלך.

ר'
המשוב הוא ממטופלת שקיבלה טיפול אנרגטי ותקשור בהיותה בחו"ל.

*** 5.6.2008

היי יקירתי,

רציתי שוב להודות לך על מפגש קסום ועוצמתי.

המשכתי אמש ל"יום כיף" שכלל נוף ים וחברה כמו אחות, טבע כפרי ופיות.

אני באנרגיות של שמחה ועשייה, ומודה לבורא עולם לך ולמדריכים המלווים.

אכן מתנה נפלאה ואינסופית ליום הולדתי ולחג מתן תורה. גם תחושה של לידה מחדש

וגם מתן איכות וחיבור קוסמי, לאו דווקא דתי.

אני חוזרת לשגרת יומי במלוא המרץ והחיוניות, ומרגישה חדשה, כמו "השפן של אנרג'ייזר"…

אתפנה בסופ"ש להמשך קריאה בספר הנפלא "תודעת האחד" והאזנה לדיסקים שלך.

היי בטוב. אוהבת ומפרגנת

טובה

*מטופלת זו היא דתייה והספר "תודעת האחד – שיחות עם רבי עקיבא" ריגש ולימד אותה מאוד. למפגש באה לעשות תהליכים להמשך התפתחותה הרוחנית ולשחרור דפוסים מגבילים שליליים.

***

אילאנה יקרה ואהובה,

תודה על הטיפול של אתמול שניכר כי נעשה באהבה, בחמלה ובמלוא הכוונה.

מאז יום האתמול אני מרגישה נפלא וכן גם משפחתי שלא רבה אפילו ריב אחד השבת.

מרגישה שהבאת אותנו את כולנו אל דרך המלך.

אוהבת מאוד,

רותי

*הטיפול דרך שחרורים קארמתיים ושחרורי חסימות אנרגטיות במטופלת, היטיב עם כל בני משפחתה, איתם הייתה לה בעיה. היא חשה דאגת יתר וכעס לכל אחד מהם. לאחר שהתחברה לאמת הגבוהה יכלה לראות מהו התפקיד  ש ל ה  בדרמה ולהבין כיצד לשנותו.

***

13.7.2008

אילאנה יקרה,

שבוע טוב! מה שלומך?

יום שני שעבר, רכשתי את ספרך המרשים בעיצובו, גודלו ותוכנו:

"תודעת האחד – שיחות עם רבי עקיבא" ובמהלך כל הימים שחלפו מאז, שקעתי

עמוקות בידע המרתק והמפעים שהוצאת לאור.

אכן קיבלתי תשובות רבות לשאלותיי, קיבלתי השראה גדולה מאוד מהתהליכים שחווית

ואני מתחברת מאוד לכל אשר הספקתי לקרוא ומחכה לכל הזדמנות להמשיך ולקרוא

אני מפרגנת לך ומקווה שכל חששותייך שתיארת בספר לגבי שיווק הספר וכו' נמוגו.

המעניין הוא שניגשתי לחנות הספרים במטרה לקנות שני ספרים:

ספרך וספר נוסף של מרגלית זהר אילון: "ריפוי בזוהר האור".

כשפתחתי את הספרים, ראיתי המלצה ממרגלית לספרך והמלצה ממך לספרה של מרגלית…

אני מתחברת מאוד לידע ששתיכן מקבלות, יש לי את הספר הראשון של מרגלית וגם את ספרך הקודם,

נחמד היה לגלות שאתן בעצמכן מקושרות ביניכן ועוד יותר היה נחמד לרכוש את שני הספרים החדשים שלכן יחד…

האם זה יהיה בסדר מצידך אם אפנה אלייך במייל בשאלות שעולות במוחי תוך כדי קריאת הספר?

תודה רבה לך על ספרך הנפלא, על הזמן שפינית עבורי

ואמליץ בחום על ספרך!

המשך שבוע נפלא וערב טוב!

בברכת אור ואהבה,

רונית

***

13.7.2008

היי אילאנה,

עבר שבוע מאז הייתי אצלך. הגעתי אלייך בעיקר בשל חרדות. אני מודה שלמרות שאני מאוד רוחנית יש בי חלק מאוד רציונאלי. כבר באותו היום ולמחרת חלמתי חלומות שהעידו על השחרור האנרגטי שבוצע וכך אני מרגישה משוחררת. את ספרך המרתק ( "תודעת האחד") אני מתקשה לעזוב וקוראת אותו בכל רגע פנוי. קורא שמגיע לספר מתוך בשלות פנימית בהחלט ימצא שם הרחבת דעתו לבבו ונקודת מבט אחרת להביט על העולם ועל עצמו.

תודה שהארת את עולמי הפנימי ובעיקר את נשמתי.

תבורכי בכל מעשייך את אור גדול לעולם!  ולא משנה כמה סקפטי יהיה מי שיגיע אלייך אי אפשר להתעלם שאת כולך אור נקי.

שלך,

 חגית

 ***

 30.7.08

לאילאנה בהט היקרה!

אני שמחה שמכתב זה יהיה במושב באתר שלך מהסיבה שפניתי אליך (מכתבה ב"לאישה") ועזרת לי (ולעסק שלי) ואשמח ליידע את כולם שיש לך כוחות שניחנת בהם לעזרת הזולת.

בשיחתנו העברת לי מסר שהמזוזה חלשה וכמובן שהחלפתי אותה במיידית ונאמר לי שהיא פסולה וגם הייתה הפוכה.

הפרנסה חזרה ואיתה ההרגשה הטובה של יותר קל וזורם. (ברוך השם, בלי עין הרע).

גם לגבי הספר "תודעת האחד" בתקשור עם רבי עקיבא אני נהנית ומיישמת אותו. מרגישה שהוא ממשיך להחזיר אותי לשפע רוחני וחומרי כאחד.

אני מצטטת משהו מהספר עליך:

"את נותנת פירותייך אל ההמונים כמו העץ הנדיב במשל הידוע. אל תחששי לתת פירותיך, כי פירות אשר אינם ניתנים, נושרים אל האדמה ככלי אין חפץ בו ונרקבים…"

לכן ובהתאם לזאת אני מדברת עליך ונותנת לכולם את סיפורי האישי וממליצה עליך כעזרה ראשונה.

בזמן שאני כותבת מכתב זה אני מחכה לעוד שני טיפולים שאת צריכה לעשות לאחותי, שסובלת ממיגרנות ולבני בן השנתיים שנמצא עם שקדים וגדלים ולא יכול לנשום.

מקווה שהכול ייעלם…

אשמח לעדכן אותך ואת הקוראים במצב.

ש.ג.

***

יום רביעי כ"ז תמוז תשס"ח

30 יולי 2008

11.9.2008

היי אילאנה מדהימה שכמותך

היה נפלא אתמול.

הבטחתי שאספר על עופר כדי שתכניסי זאת לאתרך.

באתי אלייך כדי לטפל בעצמי.

את הענקת לי את הטיפול האנרגטי המיוחד שלך

ותוך כדי כך בדקת גם את משפחתי

כשבדקת את משפחתי אמרת כי על בני האמצעי

(עופר החולה בתסמונת טוראט) מוטלת קללה ובקלות ומהירות התרת את הקללה.

כל זה קרה לפני כחצי שנה.

עד לאותו יום לבני החולה בטוראט היו טיקים רבים והיו לו בעיות להתחבר חברתית אל ילדים

מאותו יום בהדרגה הלך המצב והשתפר

הטיקים נעלמו כמעט לחלוטין (נותרו מעט ולא תמיד) הפחד הלך ונעלם ,בטחונו העצמי התגבר

ושיא השיאים שאם היית מספרת לי עליו קודם לא הייתי מאמינה: הילד יצא לעשרה ימים קורס הדרכה של השומר הצעיר בקיץ, היום הוא מד"צ

(מדריך צעיר) מעביר פעולות יחד עם שני מדריכים נוספים לילדי כיתה ו', לומד במגמת אומנות בבית הספר והרבה יותר מאושר.

וכל זה התרחש לאחר טיפול אחד בי(שנמשך שעה) מה היה מתרחש אילו היית מטפלת בו ישירות? נראה לי שהיום כבר היה מועמד לראשות הממשלה.

את הנס שקרה לבני ואני אוהבת אותך וממליצה על הטיפול המואר שלך בחום

רותי טל

***

12.8.2009         

אילאנה היקרה

המון המון תודות על הטיפול הנהדר והנפלא: אני מרגישה כמו בת אדם חדשה – פעם ראשונה בחיים.

אחרי 53 שנים של סבל שהרגשתי כל הזמן כקורבן, שחייתי בלי טעם לחיים, שראיתי כל הזמן שחור משחור –

את ממש הצלת אותי – אילאנה, את נתת לי כוח להתחיל לחיות מחדש!

בתוך טיפול אחד- אני חזרתי לחיים – בתור בת אדם אוהבת, נקייה מבפנים ומבחוץ. בת אדם שרוצה לעזור לעצמה, למשפחתה, לעולם ולנשמה.

הטיפול השני התחלתי להרגיש צעירה ועם יכולת יצירתית. כוחות החיים ואהבת החיים החלו לחזור אלי.

ואני רוצה להודות לך ולברכך מכל חום הלב: תודה רבה אילאנה

את עושה מלאכת קודש.

שתוברכי. חזקי ואמצי.

באהבה ובתודות

גיל יה

***

5.1.2010

לאילאנה היקרה.

ברצוני להודות לך על הטיפול המסור שהקדשת לי.

בזכותך למדתי יותר להכיר,לאהוב ולהעריך את עצמי מחדש.כמו החלומות,השאיפות שאני תמיד שואפת להשיג ולהציב את המטרות שלי כדי להגשים את עצמי.

הרגשתי את כל הטיפול כשביקשת ממני לעצום את העיניים,כמו לראות את הצבעים,להרגיש שמשהו זז לי ברגלים.

התרגשתי מאוד מהשורה שבישרת לי שהצדיקים בירכו אותי.

כשסיימת לטפל בי הרגשתי בנאדם חדש כאילו יצאתי בפעם הראשונה מהרחם שאמא שלי סחבה אותי במשך 9 חודשים.

אילאנה יקירתי אני רוצה לברך אותך ולאחל לך שפע של פרנסה טובה,בריאות,אושר,הצלחה והמון אהבה.

שה' יברך אותך ויתן לך את הכוח להמשיך לטפל,לעזור ולעטוף את כל האנשים שאת אוהבת.

שכל מה שליבך הטהור מבקש שיתגשם אמן.

המון תודה והערכה

אוהבת

כוכבה

***

 7.1.2010

היי אילאנה!

אני רוצה להגיד לך שעבודה שלך הניבה פרי !כי ישנתי את שנת הצהריים שלי כמו מלאך ! זה דבר שמזמן לא קרה לי! ולך התודה!!

שרה.

 נ.ב

אני מאוד הוהבת את עצמי (סגנון הונגרי)

***

12.5.2010

היי אילאנה,

מאז יום ראשון אני מרגישה מדי רגע את השינוי, קשה לי להגדיר או לנסח, אבל אני מרגישה הרבה יותר רגועה, מלאת ביטחון, אופטימית, עם כוח, אני מרגישה איזה שהוא שינוי פיזי שקשה לי לשים עליו את האצבע.

אני מניחה שבימים הקרובים אמשיך להרגיש עוד ועוד דברים.

אני מאוד מחויבת לתהליך הזה שלי, ומאוד שמחה שהייתי חכמה לבוא אלייך שתעזרי לי בו 🙂

תודה רבה.

אמשיך לעדכן אותך

באהבה גדולה

מיקי

***

13.7.2010

אילאנה יקרה,

אני רוצה להודות לך על הטיפול הנפלא! שהענקת לי אתמול – אני מרגישה שהאנרגיה שלי עכשיו נקייה וחופשיה!

אני חווה מכף רגל ועד ראש… תחושה של רווחה פנימית, שלווה נרחבת ושמחה נלהבת לחיים 🙂

איזה כיף!!!

ושוב תודה מכל הלב!!!

הדר

***

22.8.2010

אילאנה שלום,

ביום שישי, הייתי אצלך בטיפול.

העליתי קשיים בעבודה, בהם לא נתקלתי קודם. מצאת שחוסר הזיכרון שלי נובע מהחשש להיות בהווה.

טיפלת באונה הקדמית וגם זימנת את המלאכים שיטפלו בבעיית קשב.

אילאנה , כבר עם בואי לעבודה ותוך כדי עשייה הרגשתי ממוקדת כמו חיה. חדות ראיה וחדות מחשבה שכבר שכחתי את טיבה. (האמת שאני לא זוכרת מתי הרגשתי כך.

עניתי לטלפון בביטחון. (השתלת בי ביטחון עצמי ואהבה עצמית). והרגשתי מקורקעת- לטובה. השינוי עוצמתי ומיידי.

היה לי יום באמת מקסים בעבודה. הרגשתי שאני בשליטה ונהניתי.

אני מרגישה הרבה יותר טוב, ואפילו שמחה.

אתמול עשיתי בפעם הראשונה, את המדיטציה עם הדולפינים, "לילד הפנימי", מתוך הספר "תודעת האור", זאת הייתה חוויה מהממת, כל כך נהניתי ,

הרגשתי שהתגעגעתי. לשחוק, לחופש, לשובבות. זה מרגש.

אילאנה, תודה, תודה, תודה לך,

מודה על שפגשתי אותך.

בזכותך, אני מוצאת את הדרך

שולחת לך אהבה ותודה מעמקי נשמתי

יפעת

***

29/10/2009

אילאנה יקרה ואהובה שלי,

מה עוד אומר שלא אמרתי…

רק רוצה לומר לך תודה

על הטיפולים ה מ ו פ ל א י ם

זה כמו קסם,

…כמה שהכל קורה באהבה, באור, באנרגיות טובות,

כמה שהאנרגיות מתקנות, מרעננות,

ויוצרות תחלופה אנרגטית עוצמתית.

מודה לאלוהים שפגשתי אותך בחיי,

ממליץ בחום לכל מי שלא רוצה להיות בחושך,

או לא יודע איך לצאת ממצבים מאתגרים.

תודה ענקית על הכלים, ועל ההצהרות

זה עובד – נקודה !!!!!!!!!!!

אוהב אותך

תבורכי ושבת שלום 🙂

אריאל.

(אריאל הוא מטופל וותיק שלי ותלמיד לדרך של תודעת האור ותודעת האחד. מידי פעם הוא חוזר על טיפולים ובכל פעם מתעצם)

***

1/11/2010

היי אילאנה, מה שלומך?

רציתי קודם כל להודות לך, את אישה מדהימה ואני מאוד שמחה שהכרתי אותך.

וגם לספר לך שאני מרגישה שינויים אחרי הפגישה איתך.

אני מרגישה שהחשיבה שלי יותר חיובית, שאני מרשה לעצמי לדמיין יותר.

שאני יותר מחוברת לדרך לייעוד שלי. אני מקבלת יותר מסרים.

אני גם מאוד נהנית לקרוא את הספר שרכשתי ממך: "תודעת האור". אני לוקחת ממנו המון.

תודה רבה,

יערית

***

הי אילאנה,

רציתי לכתוב משוב על הטיפולים שקיבלתי ממך דרך הטלפון. אני יכולה לומר שמאז שהתחלתי את הטיפולים אצלך אני מרגישה שהתקדמתי מאד מבחינה אישית גם בחיים הארציים וגם בחיים הרוחניים .אני יותר מחוברת לכאן ועכשיו. אני יותר ממוקדת ואני מבינה יותר את עצמי ואת הסובבים אותי .אני פחות נכנסת לדיכאונות ואני יותר אופטימית גם כשקורים דברים לא פשוטים כמו עכשיו אני לא נכנסת ללחץ אני מבינה שזהו שיעור שאני צריכה לחוות ואני יותר רגועה לא עצבנית ואני יותר נחמדה לעצמי ולאחרים מאחר ואני נמצאת בתחום האנרגטי אני יכולה להעיד שהדרך שבה את מטפלת היא ייחודית ואני מכירה מטפלים וסוגי טיפולים שונים ואני ממליצה לכל מי שקורה את המשוב שלי שיאמין אין ספק שאת מיוחדת ורבי עקיבא בחר בך בספרו תודעת האחד להעביר את הידע מכיוון שאת באמת מיוחדת אני שמחה להמשיך להיות מטופלת אצלך ואני נהנית מכל מה שמתלווה לכך בהרבה.

 אור ואהבה,

מרים

***

20.3.2011

אילאנה יקרה!!!

אני רוצה להודות לך על מפגש קסום שערכתי עימך,

מפגש בו חשפת בפניי את היכולות העצומות שבי ונתת לי כוח לממש אותם.

חיברת אותי לרבדים הכי עמוקים שבי..ופתחת לי דרך לעולם קסום ומדהים

עולם של אהבה וחיבור לבריאה.הנני מתקשרת אבל בזכותך התחזקו בי יכולות אלה

ונסקו לעוצמות שטרם הכרתי. אורך הרב האיר לי את הדרך שהייתה חשוכה לפני.

השנויים היו מיידים והורגשו לא רק בי אלה גם בקרוביי.התחזקה בי גם יכולת הריפוי מרחוק.

זה כל כך מדהים איך דברים השתנו כל כך מהר בזכותך. בזכות אהבתך ובזכות יכולת הנתינה האינסופית שבך.

תודה לך אילאנה.

באהבה גדולה,

 רוייאל

***

18.9.2011

משוב זה פירסמה בפייסבוק מטופלת שהייתה אצלי. קיבלתי אישורה לפרסם את המשוב המרגש:

בוקר טוב ושבוע טוב 🙂 זה כמה זמן שאני רוצה לכתוב.. ולא יודעת מאיפה להתחיל. מה להכיל. האם לספר את הסיפור כולו? והחלטתי שכן. אז מה שהיה.. כך היה: 🙂
לפני כשנה וחצי עברתי כריתה של שליש מצוואר הרחם שלי עקב גידול ממאיר. בעקבות החוויה הפסקתי לעשן, עשיתי בדק בית מדוע בכלל זימנתי לעצמי כזו חוויה ובכלל השתדלתי להפיק מהמאורע את המיטב.
לפני כחודשיים מצאתי את עצמי כאן בפייסבוק נמשכת לאיזה קבוצה שבת דוד שלי חברה בה.  לקבוצה קוראים "אוהבים את היקום? אז קומו!(: (בואו לחייך איתנו)" אחרי עיון קצר בתכני הקבוצה.. מיד הצטרפתי. חיפשתי לראות מי הוא זה שהקים את הקבוצה, וכך התוודעתי לראשונה לאילאנה בהט. מיד הצעתי לה חברות בפייסבוק. אך זה לא סיפק אותי והרצתי את שמה בגוגל. כך הגעתי אל דף הבית שלה. בדף הבית שלה נחשפתי לרעיון חדשני מבחינתי לגבי השפעת מערכות יחסים לא בריאות ויכולת האפשרות להינתק מהן, רעיון אשר משך אותי מאד. כבר באותו הערב כתבתי לאילאנה שאני מרגישה שאני אמורה להגיע אליה לטיפול. ובקשתי לדעת איך ניתן לעשות את זה.

יומיים לאחר מכן.. התבשרתי כי חזר לי הגידול בצוואר הרחם. כבר באותו הרגע שהודיעו לי את זה, ידעתי כי לא סתם נמשכתי כל כך לאילאנה וידעתי שהיא האדם הנכון לסייע לי בתהליך הריפוי. לאחר 4 ימים עברתי עם אילאנה טיפול בטלפון שרק להיזכר בו מרגש אותי עד דמעות. במהלך הטיפול חוויתי דברים מדהימים.. ביקרתי בעולמות קסומים וקיבלתי כמה תובנות שחיזקו אותי לגמרי. אילאנה חיברה אותי לעצמי בצורה מדהימה. עברתי כל כך הרבה סוגי טיפולים בחיי ואין ספק כי זה היה החזק ביותר והמשמעותי ביותר. אחד הדברים המדהימים שקיבלתי מאילאנה הייתה ה"רשות" לטפל בעצמי. משהו שמעולם לא עשיתי כי חייתי בתחושה ש"אסור לי".  אילאנה הנחתה אותי לגבי פעולות מסוימות אותן אני אמורה להמשיך ולעשות על מנת לחזק את תהליך הריפוי. שבועיים לאחר מכן.. הלכתי לעשות ביופסיה. את הביופסיה כבר לא עשו לי מכיוון שלא נמצא גידול ממנו ניתן לקחת דגימה לביופסיה. הרופא לא ידע איך להסביר לי את תוצאות בדיקות המעבדה לעומת הבדיקות בפועל.. והאמת? גם לא הייתי צריכה שיסביר לי.

אז… אני ממליצה בחום על אילאנה בהט  מתקשרת ומטפלת בחסד עליון. היום אני קוראת את ספרה תודעת האחד ו-וואווו.. מה שהוא עושה לי. הוא מחבר אותי לגמרי לעצמי.. בצורה שאי אפשר לתאר. כל מיני ידיעות מוחלטות שהיו לי מאז שאני ילדה שאף אחד לא הבין על מה היא מדברת פתאום מוצאות ביטוי בדפי הספר ואני כולי צמרמורת מהעניין. אז… תודה לבורא עולם שכיוון אותי לאישה הנפלאה הזו. ותודה על ההזדמנות להוכיח לי מה מהות תפקידי בעולם הזה ועל כך שאיני צריכה להביא יותר דוגמאות מאנשים אחרים שהילינג ריפא אותם. יש לי אותי 🙂 ואת אילאנה בהט 🙂 והיא יכולה גם להיות שלכם 🙂 אז.. כפי שאני תמיד אומרת.. אל תגידו לא ידעתי 🙂

אור ואהבה לכל…

שירלי ע.

***

אילאנה,

אני מודה שזכיתי לטיפול רב זרועות שעוטף וחומל ומחזק את העוצמות שנשכחו מכבר הימים , את האהבה שאפשר לחלק בטיפול אחד לאהובי וליקירי ,

אוהבת את היופי והנתינה הטהורה שבך , מודה לך ולכל המלאכים שאיתך ולכל המלאכים שאיתי שהביאו אותי עד הלום .

 תודה לריבון העולמים שמנצח על כל הפרטים ביקום המופלא שלנו .

ריגשת אותי עד מאוד . תודה.

ממליצה בחום לכ ו ל ם ….. אין ערך למתנה היקרה הזאת , טיפול ממך עם הענווה והטוב שבך .

תודה

גילה

***

10.5.2012

עברו מספר חודשים מאז סייעת לי לחוות גלגולים קודמים בחיי וברצוני שוב להביע את תודתי העמוקה

אני חשה איך אני משילה מעליי דפוסים ישנים, גדלה וצומחת

כמו כן קראתי את "תודעת האחד", עשיתי מדיטציות וביקשתי להתחבר לתודעה זו.

אני ממש מרגישה איך הכול משתנה בתוכי, איך אני הופכת שלמה, שלווה ואהובה.

תודה לך יקירתי, על עבודת הקודש שאת עושה!

באהבה רבה

לוטם

***

טיפולים מרחוק ואבחונים מדויקים עשיתי לאנשים רבים דרך האתר קפה דה מרקר.  בפוסט מיוחד שפתחתי: מתנה – אבחונים אנרגטיים ושחרור חסימות בהתנדבות. להל"ן הקישור. (יש לציין כי מבצע ההתנדבות הסתיים וכעת הטיפולים אך ורק בתשלום מלא על פי תיאום איתי. )http://cafe.themarker.com/view.php?t=1011342

אנשים אלו עברו טיפול אחד בלבד, שהשפיע ושינה את חייהם… יש שהמשיכו להגיע ולהתקדם.  גם אתם יכולים…

המפגש הממוקד מותאם באופן אישי לכל אדם בהתאם לצרכיו.  מפגש חד פעמי עושה רבות, היות שבו במקום מתבצעת פתיחת כל החסימות האנרגטיות. מידת ההכלה של האנרגיות תלויה באדם שמגיע לטיפול.  אנשים שואלים אותי בטלפון בכמה פעמים מדובר. תשובתי הינה: לבוא למפגש אחד שמתחיל את תהליך הריפוי. אין צורך לתכנן מראש ולקבוע סידרה של טיפולים. זאת משום שאני באמת מאמינה בעוצמת הטיפול ובהשפעתו על חיי האדם (כמובן אם הוא  בוחר בכך ומיישם את המלצותיי!). האידיאלי זה לפחות שלושה טיפולים. על-פי-רוב מומלץ להגיע להמשך התהליך, כיוון שעל המטופל לקחת אחריות ולשתף פעולה עם מטלות שניתנות לו – בתכנות מחדש של תבניות החשיבה שלו. ההוראות האנרגטיות והתכנות מחדש על-ידי הצהרות מתאימות וחשיבה חיובית, כדי לראות תוצאות.

יש אפשרות לאימון אישי רוחני מעשי להטמעת ההבנה של חוקי יצירת המציאות ולריפוי עמוק.

אין המפגש מחליף טיפול של רופא או בעל מקצוע כמו פסיכולוג ופסיכיאטר!

האיזון האנרגטי הינו טבעי ונגיש לכל אחד ומאפשר לאדם להמשיך ולטפל בעצמו על-ידי לקיחת אחריות אישית ליצירת המציאות שלו."אלוהים עוזר למי שעוזר לעצמו".


טל' לתיאום: 7662055 – 050

 המפגשים האישיים מתבצעים ב ח י פ ה.

קיימת אפשרות לטיפול מרחוק, באמצעות הטלפון לכאלו שמתקשים להגיע, ובמיוחד לאלו שמעבר לים. (הילינג מרחוק).  אפשר גם דרך ה-Skype

הבוחרים באופציה זאת מוזמנים לרכוש את הטיפול באתר הבית באמצעות כרטיס אשראי טרם המפגש. אפשרות נוספת: ליצור קשר כדי שאתן את פרטי חשבון הבנק שלי להעברה.

צור עימי קשר

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון (חובה)

הקלד את הטקסט:
captcha

חדשות מרכז לוטוס
ברוכים הבאים לאתרי המחודש, מוזמנים לסייר לכם בין התכנים השונים באתר וליצור עימי קשר באמצעות עמוד צור קשר בתפריט הראשי.גלישה נעימה לכולכם. אילנה.

 

יצא לאור ספרי החדש: "רימונים של קיץ"


יצא לאור ספרי החדש: "התחברות פנימה - מדריך לפיתוח התקשור"

conect cover new

 
בקרוב: קורסים: תקשור והתפתחות רוחנית. הילינג אור הנשמה - למתקדמים (מטפלים ומתקשרים) קבוצת מודעות להתפתחות רוחנית.
בקרוב: קורסי רייקי 1+2, קורס תקשור – התחברות פנימה
התחברו באמצעות הסקייפ!