התחברות פנימה

התחברות פנימה

התחברות פנימה
מדריך לפיתוח התקשור
אילנה בהט

פיתוח היצירתיות בכל תחומי החיים!

תקשור הוא השראה, תקשורת של מידע המגיע מערוצים פנימיים. זוהי יכולת טבעית הניתנת ללמידה. מיטב ההמצאות של האנושות נבעו מהשראה זו. אלו המצאות מדעיות, פרשנויות דתיות, יצירות אמנות, פיתוחי מודלים טכנולוגיים, חברתיים, כלכליים ועוד. כל אדם יכול להתחבר אל הפנימיות שלו ולדלות ממנה רעיונות רבי השראה שיכולים לעזור לו ולזולת. לשם כך יש צורך בהסברים מפורטים וכללים של "עשה" ו"אל תעשה". חוקים רוחניים, חוקים אנרגטיים, הכוונה אל המוסר היקומי ניתנים כאן. המדריך המעשי מעניק כלים למודעות ליצירת מציאות רצויה ואידיאלית, של הפרט ושל הכלל הוא מלמד כיצד להתחבר אל הנשמה שלך בדרך ישר אל. דרך של אור, של חמלה, של התפתחות רוחנית: "ואהבת לרעך כמוך".

המדריך המעשי כולל חניכות אנרגטיות מקודשות אשר מטרתן הענקת יכולות של ריפוי, של מודעות מוסרית, של העצמה אישית בדרך החמלה. הוא מחבר אל היצירתיות הבריאה הטמונה ב"ילד הפנימי" שבתוכך. הוא מלמד להשתחרר מחסימות ביצירתיות, ומקנה אפשרות לריפוי עמוק.

 בכוונתו של המידע אשר במדריך, לזרז תהליכי התפתחות הנשמה ולהעניק מפתחות לריפוי גדול לתודעה.  לחבר כל אדם למיטב היכולות שלו. מופיע בו תהליך מודרך לשלום עולמי.

אילנה בהט היא מורה רוחנית המפתחת בתקשור את הדרך הנקראת: "הילינג אור הנשמה". זוהי שיטת ריפוי עוצמתית הפועלת כתבנות תדרים פנימי. מתקשרת עם מדריכי אור שמטרתם לעזור לבני אדם בריפוי, הארה, התעלות.

מחברת סדרת "התודעה": תודעת האחד, תודעת השחר, תודעת האור, שער להתקדשות.

לוטוס הוצאה לאור

לתוכן העניינים והקדמה לספר זה לחצו כאן

המחיר 70 ש"ח לפרטים ולהזמנות נא צרו קשר.

ניתן להעביר את הסכום בביט למספר 050-7662055

*לפני הרכישה נא לוודא שיש את המוצר במלאי. לפנות אלי במייל או בטל.


משובים מקוראים:

הזמנתי את הספר של אילנה בהט
התחברות פנימה בלי לקרוא
את הכותרת המשנית. היה לי
ברור שהספר והאנרגיות שלו
יסיעו בדרכים לא ידועות לאישיותי.
חוץ מזה זכור לי היטב את הספר
תודעת האחד – שיחות עם רבי עקיבא.
דרך התהליכים השונים עברתי שדרוג.
והנה היום קבלתי את הספר בדואר
וסוף סוף קראתי גם את כותרת המשנה:
מדריך לפיתוח התקשור.

מיד הופיע החלק הביקורתי שלחש:
יעקב אתה כבר מתקשר היום.
והקול הפנימי הופיע בבהירות רבה
והראה לי שיש צורך לעדן יותר ויותר
את הכלי התקשורי.
קראתי 41 עמודים. הכתיבה בהירה
זורמת ומסבירה את כל הנקודות החשובות.
והעיקר עבורי: להגיע לדרגה של
ואהבת לרעך כמוך-אהבת חינם כל הזמן.
אני עדיין לא שם בחלק מהיממה.
ועכשיו נזכרתי שבקשתי מבורא עולם
לחבר אותי לאהבה ללא התניה.

אני כותב ובוכה. זה באמת מה
שאני הכי הכי רוצה. והספר נשלח אלי
כתוצאה מהבקשה. סביר להניח שלא
הייתי מזמין את הספר אם הייתי קורא
ומפנים את כותרת המשנה.
אני ממליץ לכול אחד לקנות ולקרוא
את הספר במיוחד לאנשים שעוסקים
בסיוע לאחרים. תמיד אפשר לשדרג
את הכלי. תודה מרוגשת וחיבוק אוהב
אילנה היקרה.

יעקב רוט

***

"כשרכשתי את הספר שלך, אילנה, "התחברות פנימה – מדריך לפיתוח התקשור" לא תיארתי לי את החסד שגמלתי לי…

אני תלמידה שלך כבר כמעט שש שנים, מהלכת בצנעה בעולם הרוח…

לקראת שינה עיינתי בספרך, התעוררתי אליו… היקיצה הזו אל "מדיטציית העץ" חיברה אותי אליי במיטבי, מדיטציה מופלאה, מאזנת, מחברת, מעצימה…שמעתי את קולך מדבר אליי, מנווט דרכי בתהליך מופלא… העבודה הרוחנית היומית הייתה מופלאה… הלכתי לי ליום עבודה כשבתוכי שקט מלא הוד, וחיוך …

 הערב…רגע לפני טיפול התחברתי שוב אל הספר, אליי. הפעם באמצעות מדיטציה אל כוח הריפוי… התחושה מדהימה, האנרגיה ממורכזת בעוצמה וברוך… ואני יודעת ומרגישה כי הספר הזה הגיע בזמן הנכון… גם אם אנו מכירים את התהליכים, עברנו כאלה לא פעם, הספר שלך אילנה מביא את המסרים התהליכיים בפשטות, בסדר נכון ובאנרגיה שפותחת את הלב…

תודה, חיבוק והמון אהבה…"

יונה

***

"בהחלט ספר חשוב ומעולה, כל כך נהנית ממנו שהזמנתי גם לאחותי. תבורכי אילנה יקירה. "

איריס

***

"אילנה, קניתי אתמול את הספר והתחלתי לקרוא ממש מקסים ועזר לי להתחבר פנימה, התרגשתי מאוד מהתרגיל עם העץ שעומד ושאני יכולה להישען עליו ממש בכיתי מזה…בהתחלה לא הצלחתי לדמיין את העץ יציב הוא כל הזמן נפל עליי זה ההרגשה שלי שהכל עליי, אח"כ התקרבתי אליו והרגשתי שהוא ממש מחבק אותי ותופס אותי חזק. זה הפחד מפני התקרבות שלא יהיה חיבוק דב , עד שקצת הצלחתי לבסוף לסמוך עליו שהוא יציב שם בשבילי. וממש התרגשתי.

תודה !!!
ספר נהדר."
רונית

***

"אילנה היקרה,

קראתי או יותר נכון גמעתי… את סיפרך בשקיקה של ממש…במילה אחת אומר: וואוו…כמה אנרגיה עלתה מתוכי ויכולת התחברות מדהימה..ממש הרגשתי איך אני עולה מדרגה ענקית בתוכי של יכולת תקשור…אני לא מגזימה ומנסה לדייק בתחושה הנפלאה והמפעימה שעלתה מתוכי במהלך ביצוע המדיטציות והקריאה…ממש הרגשתי את האושר שבהתחברות…ושוב כמו תמיד אומר תודה ענקית להיות בזכות הזו של להכיר אותך ואת הקבוצה ..זה מרומם מאוד את רוחי ומחזק בי את האמונה בדרכי הרוחנית…יש לי דרך סיפרך כלי ממשי וחזק לביצוע טיפול אישי ובהמשך בעזרת השם גם בתקווה לעזור לאחרים…המשך ברכה והצלחה לך.."

אסתר

***

"אילנה תודה שכתבת ספר שעוזר לכל הרבה אנשים זכות גדולה לי כל יום קוראת את הספר."

דנית

***

"ממליצה מאוד על הספר הנפלא של אילנה בהט – התחברות פנימה. הספר הוא מדריך חובה לכל אדם אשר מביע כוונה להיות מחובר לאני הגבוה ולהיות בקשב פנימי באופן יומיומי…תבורכי אילנה היקרה . מורה רוחנית בתדר גבוה…

הקשבה ללב ולנשמה. התחברות לעצמכם פנימה. הבנת המסרים באופן שוטף. להיות מחובר לעצמי הגבוה, להתנהל כאדם רוחני ביום יום. אפשר לפתח את התקשור בקלות , להתחבר לאינטואיציה ולשפר את חייכם. כל זאת בקלות ובפשטות….ממליצה בחום יקרים על ספרה של אילנה בהט הנפלאה: " התחברות פנימה- מדריך לפיתוח התקשור". אילנה בהט היא מורה רוחנית מוארת באופן מיוחד. קראתי את כל ספריה, ובמיוחד אהבתי את הספר : "תודעת האחד" …אילנה בהט מלמדת את התקשור ומנחה בספר זה צעד צעד איך להיות מחובר באופן מאוזן. להיות מואר אך גם להיות עם רגליים על הקרקע. מנחה לחוקים רוחניים ל "תעשה ואל תעשה" כמתקשר ומטפל רוחני. לאזן בשני צדי המוח – להיות מחוברים לצד הלוגי וגם לצד האינטואיטיבי ויצירתי . המדיטציות המגוונות שבספר מאוד עוצמתיות .מנחות בדמיון מודרך בדרך קלה אך עמוקה . הספר מתאים למתקשר מתחיל וגם למתקשר מנוסה. כל אחד ימצא בו את מה שמתאים לו בדיוק . הוא יהפך לספר חובה אצל כל אדם שמעוניין להיות מחובר לרוח ולחומר ולשפר את חייו…תבורכי אילנה האהובה על מתנותייך ליקום. שבת נפלאה לך ולכל בית ישראל…באהבה," סופיה פטר

***

"אילנה,

אני כותב את המייל בשעת הלילה הזו כדי לברך אותך – סיימתי את פרק תשע בספר,

שבו מבצעים חיבור למדריך/מלאך הרוחני, לאחר התהליך עם הצאקרות והחיבור בין האונות וכל מה שתיארת – ותקשרתי אותו (הוא בעצם נציג של קבוצה שמלווה אותי) ללא מאמץ! מדהים!

קיבלתי מסר אוהב ומברך על ההתחלה, וכמובן שישר גם עטתי עליו עם שאלות. הגיע הרגע אליו ייחלתי.תודה רבה לך אילנה. השפעת עליי הרבה אור ואהבה, עם הטיפול, הספר ובכלל.

לילה טוב."

דרור

***

"בוקר טוב אילנה היקרה…ברצוני להודות לך על הספר המלא בהשראה ובחיבור לנשמה דרך האור…ספר מנחה איך להשתחרר מחסימות במהירות ובקלות … הייתי אומרת שהספר נותן כלים להתחבר לק.ס.ם …הריפוי כאן ועכשיו ובקלות…תודה…תבורכי …ותמשיכי להיות בעשייה …ברכה והצלחה …"

באהבה,

סמדר

***

"אני קוראת את ספרך בכמה רבדים, אני גם חווה ומרגישה את האנרגיה הטהורה הגבוה היוצאת מספרך, וגם מתחברת לתכנים הנפלאים משם אפשר להפליג ולהעמיק אל המחוזות העמוקים יותר של ההוויה שלנו שהיא מורכת מהרוח והחומר יחדיו, הקלילות והעומק יחד שזורים באופן שמי שחווה וקורא את ספרך חש התמרה שהיא התחברות לטבע האמיתי שלנו על כל מורכבותיו."

תמר רוטשטיין

***

"אילנה יקרה. רכשתי את הספר החדש שלך, ואין לי מילים להודות לך על יצירת המופת המאגדת בתוכה כלים למטפלים ועושה ממש "סדר" בכל הקשור לתודעת האחד ו"לאהבת לרעך כמוך". את פשוט מאור גדול לאנושות, ומעין "מדריכה פדגוגית למטפלים " יקרה. תבורכי מפי עליון ! זכות גדולה עבורי להיות תלמידתך . שבת שלום."

טליה לוסקי

***


ספרים שיצאו בהוצאתי:

תודעת השחר תודעת האחד תודעת האור ilana fron-2
צור עימי קשר

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון (חובה)

הקלד את הטקסט:
captcha

חדשות מרכז לוטוס
ברוכים הבאים לאתרי המחודש, מוזמנים לסייר לכם בין התכנים השונים באתר וליצור עימי קשר באמצעות עמוד צור קשר בתפריט הראשי.גלישה נעימה לכולכם. אילנה.

 

יצא לאור ספרי החדש: "רימונים של קיץ"


יצא לאור ספרי החדש: "התחברות פנימה - מדריך לפיתוח התקשור"

conect cover new

 
בקרוב: קורסים: תקשור והתפתחות רוחנית. הילינג אור הנשמה - למתקדמים (מטפלים ומתקשרים) קבוצת מודעות להתפתחות רוחנית.
בקרוב: קורסי רייקי 1+2, קורס תקשור – התחברות פנימה
התחברו באמצעות הסקייפ!