חילוץ נשמה

ח י ל ו ץ    נ ש מ ה

מות – סוף שהוא התחלה;  מסר מעולם האמת;

 אילנה בהט

נפלאים ויקרים,

נשמות אור מתגלגלות בגוף בשר ודם,

ברצוננו להסביר לכם, לאור הבקשות שהתקבלו בהיכל הבריאה ובמועצת הקארמה, מהי פעולת "חילוץ נשמה". מדוע יש לעתים צורך בה, מהי "נשמה תקועה" ומהו תפקידכם בחילוץ.

 ובכן, בואו נסביר מהתחלה:

הינכם נשמה נצחית. נשמה רחבת היקף ובעלת מקור אלוהי זה בוחרת ונבחרת לחוות את עצמה בגופות פיסיים, לעתים וגם לא בגוף. גם כרוח טהורה. הנשמה משגרת עצמה, ניתן להסביר זאת כך, בו זמנית לכל ההתנסויות שלה, קרי "גלגולים". כולם מעין גלים של ים אחד גדול. וכל גל קשור לכל הים. ויחד עם זאת, לכל גל יש היבט אופייני וחוויתי שלו. יש גלים גבוהים, ויש נמוכים, ויש עם קצף, ויש שצבעם נראה תכול ויש שצבעם כחול עמוק, ויש שירוק וכדומה…הנשמה אמורה לחזור  וגם חוזרת לאחר כל החוויה שחוותה וצברה למען גדילתה הכוללת  והעשרתה את המקור האלוקי. כל החוויות נאספות בצביר הידע של הנשמה ומתווספות למאגר הידע הכולל ה א ח ד  של כל הנשמות.

 לנשמה יש מסלול קבוע מראש, כאשר היא  ב ו ח ר ת  "להתגלגל" (קרי לחוות את עצמה) בגוף (פיסי, אתרי ואחר): התעברות, לידה, חיים, גדילה, מות.

 מות, בהיפוך אותיות תוכלו לראות כי הינו: ת ו ם. תום מסע החוויה בגוף. מות אינו סוף, אך הוא הסוף. ולמה הכוונה? הוא סוף שממנו מתחילה התחלה חדשה של המשך המסע והפעם  ללא הגוף.

 כל הנשמות שמתגלגלות על כדור הארץ (למעט בודדות וספורות עד מאוד של הוויות שמקורן ש ו נ ה  וניתן ליחסן ל"בנות אלמוות", "אלים")נמצאות במעין בית ספר, שבו ישנם שלבים קבועים מראש ושלבים אלו נחוצים לחוויה הכוללת.

 שלב המוות הינו חשוב מאוד, מעבר למה שמובן לכם בתרבותכם הנוכחית.  ספר החיים והמתים המצרי העתיק, והספר הטיבטי מעניקים ידע כלשהו, שרובו אבד, על מסלול הנשמה.

 היות והמות הינו מעבר והמשכיות, יש צורך כי יושארו מאחור "דברים" שאינם נחוצים להתנסות החדשה. דברים שאף ניתן לומר "מכבידים", "מעיקים", ו..כ ו ב ל י ם  את הנשמה! משל הדבר לאדם שמצויד במסע רב (זיכרונות רגשיים – "הקטלוג הרגשי")אותו הוא מעמיס על גבו ואותו אדם מתחיל בטיול הרים ("טראק")באוויר פסגות רם וצלול.. ככל שרב המטען שהוא מעמיס על גבו, כן יקשה עליו המעבר והמשך המסע. במקום טיול חוויתי וכיפי, גבו יכאב מהמשא, רגליו לא ישאו אותו ולא יהיה לו כוח להמשיך לעבור.

זהו משל ומטאפורה יקירים.

 נשאלת השאלה אצל רבים וטובים: האם נשמה יכולה "להיכבל" לחיים הארציים גם לאחר מותה ולא להמשיך הלאה?

והתשובה: אכן כי כן. זהו מצב של "נשמה תקועה", "נשמה כבולה". נשמה שזקוקה בדחיפות לחילוץ!

 אין המדובר בכל הנשמה, חשוב שתבינו. כיוון שהנשמה הינה רב מימדית. יחד עם זאת, מדובר ב"רסיס" נשמתי, אפשר להגדיר זאת כך. היות וסך כל הרסיסים מרכיבים המה

את ה ש ל ם, את הנשמה בכללותה, כאשר נפגע ולו רסיס אחד, יש השפעה על כל החוויה כולה.  לא תמיד החוויה מובנת. ניתן לכם פתגם מפתח בעולמכם שאומר כך: "כל אדם הינו עולם ומלואו" ולפיכך "המציל נפש אחת מישראל – כאילו הציל עולם ומלואו". ואנו נגדיל ונאמר: לא רק שכל אדם הינו עולם, כל נשמה הינה עולם ומלואו וכל הנשמות ביחד הם היקום כולו. היות ולכל פרט במערכת יש השפעה על הפרטים השונים, שמצטרפים למכלול אחד, כאמור, חשיבות רבה לכל רסיס נשמה שנתקע ונכבל!

 מדוע וכיצד נכבלת נשמה והופכת ל"נשמה תקועה"?

ר ג ש ו ת.  זו התשובה הנכונה, למקרה שתהיתם. משקעים של רגשות עכורים כגון: תשוקה בלתי ממומשת, כעסים גדולים, דאגה גדולה, פחד גדול, רגשות אשם. דברים "בלתי פתורים", גורמים לנשמה להיות כבולה ברוחה למישור החיים הארציים, אליו אין היא שייכת יותר!

הדבר גורם לה להיות ב"בארדו", אזור הביניים, תחנת מעבר שבה אין היא יכולה להמשיך במסע ולהשתחרר באמת מחווית החיים הארציים, להפנים את השעורים, את החוויות, ללמוד לקחים, לתעל את הידע לאפיקים מוארים ונאורים יותר, להמשיך ו  ל ה ת פ ת ח! (וההתפתחות הינה מטרת כל הנשמות כולן).

הנשמה לא יודעת מנוח לנפשה. היא מתענה ואף מענה, לעתים, את הקרובים אליה. היא יכולה להפוך למה שמכנים "רוח רפאים". אין היא חופשיה מהגוף, אך גם לא יכולה לבטא את עצמה ואת רגשותיה בגוף. המצב מאוד מתסכל וגם פוגם בכלל כל  ההתפתחות של הנשמה ומשפחת הנשמות הקרובה אליה. (כל הנשמות קשורות זו לזו ב"קשרי משפחה", אפשר לומר כי המקור של כולן מ ש ו ת ף!)

 ישנו דבר נוסף שיכול לכבול נשמה ולהפריע לה בהמשך מסעה ובשחרורה:

אנשים שכובלים אותה!

 וכיצד אפשר "לכבול" נשמה?

 על ידי כך שמתאבלים עליה עמוקות, מעבר לשלושים יום לאחר קבירתה, שבמועד זה היא אמורה להמשיך במסעה אל האור, החופש והמשך הלמידה וההתפתחות. מעבר לשנה. בוכים, כואבים, ובעצם לא מאפשרים לה לעזוב. דווקא אהבה גדולה מאוד יכולה לכבול.

 כעסים שחשים על הנשמה "שעזבה" ואולי רגש כי "נטשה" (ולמעשה סיימה את תפקידה המוסכם בחוזה הנשמות!) כובלים גם הם.

 ריב משפחתי על ממון וירושה, מחלוקת חריפה, כעס, מדנים ותככים ושנאה, יכולים אף הם לכבול את הנשמה, שדואגת לקרובים לה.

 קבורה לא נאותה, או לחילופין, אדם שלא נקבר בכלל והגופה לא נמצאה.

 מוות בטראומה גדולה יכול אף הוא לכבול את הנשמה.

 אלו בעיקר הדברים שכובלים את הנשמה.

 ניתן לסכמם: רגשות עזים ובלתי פתורים. הן מצד הקרובים/משפחה והן מצד הנפטר.

 פטירה אמרה לפטור את האדם מדאגות החומר, מתלאות בשר ודם, ולפתור את חידת חווית החיים במשבצת שנחוותה.

 *** מומלץ לא לשים תמונות של הנפטרים בחדר השינה, אלא למקמם בפינה אחת בסלון או חדר העבודה בלבד, אם יש צורך בכך. אפשר גם להסתפק  באלבום התמונות.

*** המתים יכולים לתקשר עם החיים בחלומות. אפשר לבקש לחלום עליהם ולזכור. כל חלום שמופיע בו אדם שנפטר והכרנו – זהו מפגש עם נשמתו.

 בתהליך של "שחזור גלגולים", שהינו מצב שבו האדם חוזר לחיים "קודמים" (ובעצם: מקבילים, כפי שכבר הובן מההסבר של בו זמניות של החוויה הנשמתית!), מביאים אדם "להיזכר" במות שלו ובעליית הנשמה. החוויה נעימה, מקלה ומשחררת ומשותפת לכלל המתנסים.  האדם, לאחר שהשתחרר מ"כבלי הגוף" הארצי ומחוויית החומר, מגיע להזדככות, ריפוי מלא ויכולת לראות את התמונה של החיים בכללותה, ב"מבט מלמעלה", ניתן להסביר זאת בצורה שתמחיש טוב ביותר את העניין.

 חשוב להדגיש: לא כל ריפוי בשחזור גלגולים קשור לחילוץ נשמה!!!!!!!

 שחררו את ההולכים. אף מות אינו  "מקרי". גם כשהוא נראה כמו אסון, כמו תאונה, גם כשמדובר בילדים רכים בשנים!

 נשמות בוחרות מתי להיוולד ומתי למות. ודרכים רבות ושונות למות, להתחיל במסע הנשמה אל מעבר למעטה האשליה של החומר. לחזור אל "עולם האמת", שלא בכדי נקרא כך.

 נשמה שנפטרה ו"הלכה לעולמה" סימן כי סיימה את מערכת השעורים אותה באה ללמוד. סיימה מוקדם? הלכה מוקדם. יש לה עוד מלאכה רבה לעשות. נשמות בהחלט גם "הולכות לעולמן" כדי להעניק שעורים חשובים למקורבים אליהן.

 המסר של כל נשמות הנפטרים:

 "שחררו אותנו בבקשה. אנו אוהבים אתכם מאוד. אין למעשה זמן. כולנו נמצאים ביחד. אתם יכולים לתקשר איתנו בחלומות, בתחושות. אתם יכולים לחשוב ולשוחח איתנו בראשכם, בלבכם.

 ה ב י נ ו כי אנו היינו חייבים להמשיך.

 ה ב י נ ו כי אנו כעת בריאים, שלמים, צעירים ויפים.

 ה ב י נ ו כי נשוב וניפגש ונאהב ונשמח וגם נצחק על הרגשות, שאולי היו כבדים וקשים ונבין     כי הכול הויתה הצגה גדולה אחת ומשובחת.

 כולנו שחקנים במשחק החיים, אך אנו כעת, שלא בגוף, בהחלט קוראים וכותבים כבר את התסריטים לחיים הבאים.

 למדו לסלוח ולהשלים בעודכם בתוך "משחק החיים". זה יעניק לכם "נקודות יתרון" להמשך ויקל עליכם את המסע.

 שמרו על עצמכם.

 שמרו על חייכם.

 למדו להרפות מכל אחיזה. דעו כי מעולם לא נפרדנו ורוחנו איתכם.

  ה ת ר כ ז ו   בחיים ולא במות.

 ה ת ר כ ז ו  במה שיש ולא במה שאין. והוקירו כל יום. כי כל יום הוא מתנה והוא הזדמנות והוא  ש ע ר  ג ד ו ל  לאלוהים. וכשאתם מחוברים לאלוהים אתם מאוד מאושרים.

כפי שאנו כעת, בעולם האמת."

 (c)

נמסר לאילנה בהט ממועצת הקארמה וממשפחת הנשמה בעולם האמת באהבה ובתודה גדולה.

אילנה בהט הינה מתקשרת  ומתמחה בחזרה לחיים קודמים לצורך  ר י פ ו י   והחזרת רסיסי נשמה שאבדו בטראומה.

בקרוב הקורס החדש:

 ריפוי נשמה

הכולל: שחזור גלגולים, שחרור קארמה, עבודה עם מועצת הקארמה ומלאכי הקארמה, יסודות התקשור, חילוץ נשמה.

*מומלץ למטפלים, למתקשרים או לכאלו שמרגישים דחף פנימי לכך.

אילנה

טל: 7662055 – 050

חזרה לעמוד מאמרים ותקשורים

צור עימי קשר

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון (חובה)

הקלד את הטקסט:
captcha

חדשות מרכז לוטוס
ברוכים הבאים לאתרי המחודש, מוזמנים לסייר לכם בין התכנים השונים באתר וליצור עימי קשר באמצעות עמוד צור קשר בתפריט הראשי.גלישה נעימה לכולכם. אילנה.

 

יצא לאור ספרי החדש: "רימונים של קיץ"


יצא לאור ספרי החדש: "התחברות פנימה - מדריך לפיתוח התקשור"

conect cover new

 
בקרוב: קורסים: תקשור והתפתחות רוחנית. הילינג אור הנשמה - למתקדמים (מטפלים ומתקשרים) קבוצת מודעות להתפתחות רוחנית.
בקרוב: קורסי רייקי 1+2, קורס תקשור – התחברות פנימה
התחברו באמצעות הסקייפ!