משובים על הקורס

משובים מבוגרי קורס תקשור והתפתחות רוחנית

כבוגרת קורס מדהים זה עם אילנה, שמיגנט חברים נפלאים מחוברים לאור ולאהבה,

אני ממליצה בחום למי שרוצה לעבור תהליכים שיתרמו להתחברות פנימה, ליותר שלווה ולכלים שכל אחד יכול ליישם בחיי היומיום ללא צורך במתווכים.

יצאתי מכל מפגש עם אנרגיות מיוחדות והרגשה נפלאה. וזאת תודות להנחיה ולהדרכתה של אילנה, שמחברת גבוה ובאמצעות ידע שניתן לנו החניכים באופן שיטתי ומאורגן, מדיטציות, חניכות וחיבורים קסומים.

סה"כ החוויות המשותפות והידע, המיומנויות והכישורים שכל אחד שיתף בקבוצה היווה בונוס עצום.

נרכשה ההבנה שמה שנלמד מוטמע והופך לחלק אינטגרלי מהחיים.

תודה,

אורנה

***

אני ממליצה מאוד על קורס זה, בו השתתפתי, אשר חיבר ביחד קבוצה של נשים נפלאות בניצוחה של אילנה המורה הרוחנית הדגולה.

 הקורס אפשר לנו להיזכר בשורשי נשמתנו, חיבר אותנו מידי שבוע לכלי עוצמתי אחר, ליווה אותנו באמצעות תהליכים מדיטטיביים ומתוקשרים יפיפיים כמו שרק אילנה יודעת להעביר (ואני מתכוונת לכך, כי יש הרבה מדיטציות, אבל אין על התהליכים של אילנה בעיניי)

 וכפי שכבר כתבתי כאן בעבר: הקורס מועבר בצורה שלווה, שמחה, מצחיקה, חיובית וחוייתית מבלי לפגום במקצוענות, בכמות המידע הרב שנמסר, בתמיכה האישית בשיעורים וביניהם, ברצון לתת ולשדרג את חייהם של הלומדים.

באופן אישי אני מרגישה שזה חיזק מאוד את היכולת שלי להיות במקום חיובי של שמחה ושלווה, ובכלל בחיבור עמוק לעצמי ואת התוצאות אני רואה גם בהתנהלות היומיומית וגם בהתקדמות בתחומים שונים בחיי.

ממליצה מאוד למי שרוצה מידי שבוע להיות שרוי באנרגיה של אהבה וללמוד הרבה על עצמו ועל חיבור לנשמתו. תודה אילנה האהובה!

ליטל

***

אילנה היקרה הקורס תקשור נתן לי מיקוד,  אהבה ללא תנאי, איזון ודרך מהירה ופשוטה לתקשר מדוייק עבורי. בעיקר ההכרות איתך לימדה אותי שוב לפתוח את ליבי וזה הכי חשוב, להיות מאושרת בהכרת התודה ותודעה אחרת . כל החלונות נפתחו עבורי ולמדתי ליצור מציאות חדשה שוב תודה לך מורה יקרה מעריכה את הנתינה שלך ואוהבת אותך.

אירית

מטפלת הוליסטית, מנחת יוגה צחוק, תרפיה באמנות.

***

בסיום קורס תקשור והתפתחות רוחנית – תחילה רוצה להודות לאילנה על העבודה הנפלאה המקצועית שעשתה איתנו על שיצרה קבוצה מדהימה קבוצה איכותית מכל הבחינות ומכל הרמות – אילנה ידעה לגבש אותנו לגרעין שממנו יצא עץ ענפים ופירות איכותיים.

בקורס למדתי לתקשר עם ה"אני העליון" עם מלאכי הקרמה, להבדיל בין מדריכי האור החיובי ובין מדריכי החושך השלילי, למדתי לשאול שאלות ולקבל תשובות דרך המטוטלת שבתוכי ובעזרת מטוטלת קריסטלית או כל מטוטלת אחרת, למדתי להיעזר במדרכי הריפוי, לשלוח אנרגיות ורפואה לכל המבקש/הנזקק.

 הגעתי למצבים שבהם ראיתי את האור הקסום את עולם ההילות והצבעים המדהימים.

למדתי לא להרגיש המסכן / הקורבן ולהתמודד במצבים כאלה ולעלות למעלה למעלה. האווירה בקורס הייתה נעימה, אמיתית, מקצועית עם המון אנרגיות של אהבה ונתינה.

במהלך הקורס הבנתי שאני מקבלת תיקשורים של מתכונים לבישול ולאפייה – זה פשוט מדהים – תודה אילנה על הקורס הנפלא תודה לכל הבנות אחת אחת ושולחת חיבוק חם אוהב לכולם והצלחה.

אוהבת ,

ציפי

צור עימי קשר

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון (חובה)

הקלד את הטקסט:
captcha

חדשות מרכז לוטוס
ברוכים הבאים לאתרי המחודש, מוזמנים לסייר לכם בין התכנים השונים באתר וליצור עימי קשר באמצעות עמוד צור קשר בתפריט הראשי.גלישה נעימה לכולכם. אילנה.

 

יצא לאור ספרי החדש: "רימונים של קיץ"


יצא לאור ספרי החדש: "התחברות פנימה - מדריך לפיתוח התקשור"

conect cover new

 
בקרוב: קורסים: תקשור והתפתחות רוחנית. הילינג אור הנשמה - למתקדמים (מטפלים ומתקשרים) קבוצת מודעות להתפתחות רוחנית.
בקרוב: קורסי רייקי 1+2, קורס תקשור – התחברות פנימה
התחברו באמצעות הסקייפ!