משובי לומדים

המלצות מתלמידים שלמדו במפגשים החודשיים

שמי אריאל, מתעסק במוזיקה, גר בירושלים. רוצה להמליץ בחום על המפגשים החודשיים אצל אילנה בהט המאסטרית המופלאה. המפגשים הינם משני חיים. ממש ככה. במשך כ-6 שנים נהגתי להגיע אחת לחודש לחיפה למשך 3 שעות ולחזור לאחר מכן הביתה לירושלים. כל מי ששמע שאני נוסע לצפון למספר שעות תהה מדוע אני מטריח את עצמי כל כך. אבל האמת היא שכל דקה במפגשים האלו הייתה חיונית לי כמו אויר לנשימה.

 עשינו עבודה רוחנית, הסרנו כאב, חסימות, רפאנו את עצמנו, את הילדות, את תת המודע, אילנה בדקה באנרגיה באופן מדויק ביותר פונקציות מעניינות ביותר אשר נתנו לי חומר לעבודה עצמית לבית. במהלך המפגשים יש חיבור של נשמות מדהימות אשר מדברות בשפה משותפת- שפת המודעות והרוחניות. כל אחד הביא מעולמו הפרטי את תובנותיו, ועל הכל ניצחה אילנה בהט המופלאה בענווה ובצניעות המאפיינים אותה וכן ביכולות ריפוי מפותחות. המפגשים היו מעין "תחנת דלק" שנתנו לכל חברי הקבוצה כוח והשראה והמון המון ריפוי ברמת הנשמה והנפש.

מומלץ לכל מי שרוצה לצמוח ולהתפתח רוחנית בדרך השמחה, ובמסלול הלב, האישור העצמי (אושר), האהבה האמת והחמלה. חשוב לציין שאילנה היא אחת ויחידה- ישנם המון מטפלים אשר אינם פועלים מתוך ניקיון וטוהר, ואף באים ממקום של אגו וטומאה. כאן ישנו שילוב של יראת שמיים וקדושה – דבר שלי חשוב ביותר.

בברכה,

אריאל

***
אילנה מורתי הרוחנית….אחרי מפגש מיוחד ומרתק שחוויתי השבוע איתך עשיתי גם את התהליך האנרגטי שהיה עוצמתי ומרפא. תהליכים שמשדרגים את איכות החיים בעולם הגשמי. חיבור של חומר ורוח נעשה פשוט. כל הגוף שלי על רבדיו הסתנכרן לאור. אילנה אנחנו יחד כבר שבע שנים, שבתוכם למדתי אצלך מאסטר רייקי, וחווינו תהליכים מדיטטיביים המחדדים את המודעות לחוויית החיים עשירה ועמוקה כאחד. בנוסף ללימודי הרוחניים במחוזות השונים אני מקפידה על הקשר המיוחד הזה איתך, ועם היכל האור שבו חוברות נשמות מדהימות , וזאת משום היות המקום מחוז לקשר נשמתי- רוחני מכוון בבהירות ממוקדת אל הלב והנשמה. אני מוקירה כל רגע, מעריכה את היותך מגדלור מאיר דרך, מרפאה, מחברת אדם את כישוריו, עוצמותיו, אל היעוד המיוחד וכל זאת מתוך ענווה וחיבור בהיר אל ההדרכה האלוהית. אני בוחרת להמשיך לבקש הדרכתך, לחוות יחד דרך מוארת מחוברת לאהבה, ליפוי, ליעוד הנשמה.

יונה

***

אילנה יקרה ואהובה…זכיתי להכיר בחיים אלו נשמה ענקית ומוארת שכמוך,שהאירה לי את דרכי ונשמתי בחיים אלו ועל כך אסירות תודה מנשמתי. חיברת אותי למלוא הפוטנציאל שלי, לעוצמה ולנשמה שלי בדרך השמחה הקלות והשפע. קיבלתי ריפויי אדיר והדרכה עליונה יקרה מפז. אילנה אהובה, מורת דרך ייחודית מאוד מתקשרת טהורה נקייה ומדויקת. תמיד קיבלתי ממך הדרכה גבוהה ומדויקת למסלול הצמיחה שלי. סגולות הריפוי והברכה האלוהיות שניחנת בהן בענווה גדולה בצניעות ובחמלה לכל אדם הן נר לרגלייך,שלא לדבר על טוב ליבך הרחב. מבורכת תיהי תמיד בדרכך זכיתי להתפתח בקבוצות האור שאת מנחה בהם העברת תהליכים אנרגטיים עוצמתיים ומדויקים להתפתחות הנשמתית של כל הקבוצה. הכרתי וזכיתי בחברי נשמה יקרים ואהובים הפכנו לקבוצה תומכת ומעצימה…המתפתחת במודעות האור. אלו מפגשים קסומים של רוחניות וחיבור…אוכלים צוחקים ומתעצמים. תודה לך על מי שאת ממליצה תמיד בחום רב על טיפולייך המרגשים. ועל המפגשים החודשיים שהפכו לבית שני עבורנו בהרבה אהבה ותודה,

אורית עטר

***

אילנה יקרה ואהובה עד מאוד.

זכיתי להכיר אותך בתור מטפלת שלי והמורה הרוחנית שלי מתקשרת גדולה עם יכולות ריפוי מאוד גדולים ועוצמתיים.
הסגולות והברכות שלך כ"כ עוצמתיות ומרגשות.
בזכותך ובזכות הטיפולים שלך התחלתי לגדול,להתעצם,לאהוב את עצמי יותר,לראות את האור שבי ,עוצמה, השפע, הביטחון עלה, כיוונת מה הייעוד שלי בחיים.
ההתפתחות הרוחנית שלי גדלה וממשיכה לגדול ולהתעצם.
תודה על הקורס הרייקי 1+2 שלימדת אותי שאיתו למדתי לרפא את עצמי ואת הסובבים שלי.
אני מברכת אותך מורה יקרה שלי בבריאות,אושר,הצלחה,פרנסה טובה, שפע, אור והמון אהבה.
אוהבת,

 כוכבה.

***

תודה על מפגש מעצים, ומדויק .
מלא ברוח הנכונה
מלא בחברים
מלא באנרגיות הנכונות .
תודה אילנה על ההדרכה
תודה לכל מי שבא והיה חלק מ…
ותודה לי שבאתי

יום נפלא
מאחלת לכולנו להכיל את האנרגיות
להיות בדרך וליהנות.

שולה

צור עימי קשר

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון (חובה)

הקלד את הטקסט:
captcha

חדשות מרכז לוטוס
ברוכים הבאים לאתרי המחודש, מוזמנים לסייר לכם בין התכנים השונים באתר וליצור עימי קשר באמצעות עמוד צור קשר בתפריט הראשי.גלישה נעימה לכולכם. אילנה.

 

יצא לאור ספרי החדש: "רימונים של קיץ"


יצא לאור ספרי החדש: "התחברות פנימה - מדריך לפיתוח התקשור"

conect cover new

 
בקרוב: קורסים: תקשור והתפתחות רוחנית. הילינג אור הנשמה - למתקדמים (מטפלים ומתקשרים) קבוצת מודעות להתפתחות רוחנית.
בקרוב: קורסי רייקי 1+2, קורס תקשור – התחברות פנימה
התחברו באמצעות הסקייפ!