על ויתור והקרבה

ע ל  ו י ת ו ר   ו ה ק ר ב ה

תהליך התנקות פנימי

בני אדם יקרים. היצמדות הינה מילת מפתח עבורכם. היצמדות לרכוש, היצמדות ותלות באדם אחר, במקום עבודה, בסביבת מחיה, בהרגלים, בזכרונות העבר ובדפוסי חשיבה.

אתם מתכווצים בתוככם, אתם מקבעים את העבר ולא מניחים לעצמכם לחוות התרחבות, פתיחה, זרימה של רעיונות והתנסויות חדשות. גם האנרגיה שלכם "נתקעת", אינה זורמת כפי שבאופן טבעי היא אמורה לזרום. כרוח וכמים.

כאשר אתם מלאים מידי בעצמכם, במחשבותיכם, ברגשותיכם – אין לכם "מקום" להיפתח לרעיונות חדשים, לדרכי התנהגות שונים. אתם תופסים גל של אנרגיה ומנסים לעצור אותו.

כפי שבלתי אפשרי לעצור גל בים סוער, גם בים רגוע, כך אי אפשרות לעצור את נתיבי זרימת האנרגיה.

אלא אם כן, מציבים סכר גדול שמהווה גורם להתנגדות גדולה. כשיש סכר שכזה הגלים הגדולים מתנפצים עליו ואינם ממשיכים בזרימתם הטבעית.

כאשר אתם מונעים את תהליכי השינוי הפנימיים, שמאפיינים כל שלב ושלב בהתפתחותכם, אתם בגופכם יוצרים את התנגדות ומשלמים עליה את המחיר שיכול לבוא לידי ביטוי ברגשות עכורים, התרופפות המצב הבריאותי, וחסימות שיכולות להיות בכל תחומי החיים.

כדי לחוות את ה א ח ד ו ת שאתם קוראים ושומעים עליה, ויודעים בפנימיותכם כי היא קיימת, עליכם לפתוח את מרכז הלב שלכם. להזרים אליו אהבה ולהמיס ולשחרר את כל הרגשות שאינם אהבה.

להמיס את כל הפחדים והחרדות, לשחרר את כל הכעסים וחוסר ההבנה, לסלוח לעצמכם ולכל מי שפגע בכם אי פעם.

כל הרגשות שאינם אהבה טהורה – כובלים אתכם אנרגטית למושא מחשבתכם, משאירים בכם משקעים עכורים.

עליכם ללמוד לשחרר דברים. לשחרר גם את הרצון לשלוט בכל תהליך ותהליך.להרפות ולזרום.

מטרתנו להזכירכם כי אתם בוראים ששכחתם את מוצאכם, וכי יכולותיכם הגבוהות נלקחו והושכחו מכם במשך העידנים. לנער אתכם מקיבעון של דפוסי חשיבה שיוצרים בכם התניות

וקובעים עבורכם חומות מגודרות וגבולות עם תוויות שאומרות :"אפשר" ו-"אי אפשר".

אין כזה דבר "אי אפשר". גם מה שאתם מכנים כך, הינו אי גדול של הזדמנויות לצמיחה.

פעמים רבות, אתם בוחרים בצמיחה רוחנית ובהזדככות באמצעות הצבת מכשולים על דרככם, כדי שתוכלו להתמודד איתם ולפתח בכם איכויות ויכולות שהיו חבויות עד כה.

לעתים, יש לכם צורך להתאמן בפיתוח יכולות אלו ולפיכך אתם מושכים אליכם, על ידי מערכת האמונות שלכם של "שדה האפשרויות" המוגבלות או האינסופיות, את ההתנסויות להן אתם זקוקים לשם כך.

מכשולים אלו, ניתן לכנותם גם "מסלול כושר" ו"שדה אימונים" כוללים מגוון נרחב של שעורים, שאתם מכנים אותם "בעיות" ו"קשיים". אין הם מכשולים, אלא – מחשלים.

אימונים אלו מגיעים לכם באמצעות מערכות היחסים הקרובות לכם: בית, משפחה, ילדים, זוגיות, חברים; המערכת הקיומית ההישרדותית שלכם – עבודה, פרנסה, אמצעי מחיה;

גופכם הפיסי – הבריאות שלכם בכל המישורים: פיסי, רגשי, מנטאלי ורוחני.

במקום לראות את הברכה שבשעור, שבא ללמדכם על היכולות הטמונות בכם גם לשינוי מצבים בלתי נעימים לכם, אתם מתמקדים ברחמים עצמיים או בכעס, ובכך מרחיקים מכם את הבנת השעור ופתרון המבחן שזומן לכם על ידי הנשמה שלכם, שמדריכה אתכם בצמיחתכם.

החוקים הקוסמיים מנווטים אתכם להיפתח, להתפתח ולצמוח, מבחינת היכולת שלכם לחוות אהבה ללא תנאי והבנה לתהליכים הפנימיים שאתם עוברים.

כשאינכם מבינים את השעור שזומן לכם, בצורת "מסלול המכשולים", הרי שעליכם לחזור עליו שוב ושוב, בגירסאות שונות אולי. מבחנים מזומנים לכם במצבי ההתמודדות היומיומית. אם אתם מצליחים בהם, עוברים יפה את "השעור" – לא נשאר לכם זכר ממנו. אתם מתקדמים הלאה.

תהליך ההתקדמות שלכם תלוי בכם – בהבנות וביישום המעשי שלהן.

אין הנחות ואין ויתורים. לא הבנתם את נושא השעור – שיכול להיות בנושא יחסי אנוש, או שפע כלכלי, או בריאות או כל רובד אחר – כלומר, אתם "יודעים" שכך זה, מאמינים לאוטוסוגסטיה של עצמכם שמספרת לעצמכם את הסיפור מה קורה, מה אתם חושבים, מרגישים ואולי מה צריך או לא צריך לקרות, ככה זה. זה מה שנוצר בהתנסות שלכם.

כאשר אתם מקבעים בתוך עצמכם את הקושי, אתם נושאים איתו איתכם לכל מקום, ממחזרים אותו ומשליכים אותו גם אל מה שאתם מכנים "עתיד". תבנית היצירה של החוסר והקושי שלכם הולכת איתכם לכל מקום ואתם מזינים אותה בחומרים שבתוככם: המחשבות, הרגשות, האמונות. ויותר מכן מה שגורם לקושי

להתמשך הינה:

ה י ד י ע ה.

בני אדם יקרים ואהובים, כשאתם יודעים משהו – הרי שכך הוא. ידיעה מורכבת למעשה מאמונה חזקה וממשית. מרגש עז צלול וברור. מחומר גלם יצירה משובח מהמעלה הראשונה ביותר.

כשאתם "יודעים" שאתם סובלים – אתם אכן סובלים.

כשאתם "יודעים" – שאינכם מוגנים דייכם, שאתם נמצאים בסכנה קיומית, או אחרת – הרי לכם יצירה שממחיזה את עצמה ומתגלמת: כך קורה לכם.

עליכם ללמוד לסנן את ה"ידיעות " שלכם. גם לגבי מה ש"אפשר" ו"אי אפשר", "מציאותי" ו"לא יכול להיות".

היקום בטוח ומוגן עבורכם, כי אתם יוצרים את המציאות שלכם מאנרגיית המחשבה והרגש המופעלת על ידי הדמיון שלכם.

לימדו להרפות ולשחרר. כעסים, אי הבנות, פחדים, דאגות (זיכרו: דאגה = אגדה).

לפעמים נראה לכם שעליכם להקריב משהו כדי לזכות במשהו אחר. ולא כן הוא. בואו הסתכלו על כך מנקודת ראות מעט שונה:

פעולת ההקרבה – משחררת אתכם ממשא שחסם אתכם, ומקרבת אתכם אל הדבר הבא.

אין אתם "קורבן" כשאתם מותרים על משהו שהייתם רגילים, זקוקים, תלויים בו, אלא אתם משחררים עצמכם מאנרגיה שאינה מועילה לכם כדי להזרים אנרגיה חדשה במישורי ההתנסות שלכם.

בין עם זה מקום עבודה, מערכות יחסים, וגם מחלות.

כן בהחלט המחלות הן הבריאות שלכם.

היו במצב של בריאה – וצרו לכם את הבריאות, השפע, האהבה והמרחב לו אתם נכספים.

ותרו על צורך בתהליכים מסויימים שיקרו כי אין אתם יודעים כרגע מהי טובתכם העליונה ולאיזו מטרה מובילה אתכם ההתנסות.

נישמו עמוק ו ה ר פ ו.

ותרו על כל אחיזה והיצמדות, שנובעים מפחד נטישה, מקיבעון ומגבולות ששמתם סביב עצמכם.

נישמו עמוק….

שלוש נשימות עמוקות ודמיינו את כל האנרגיה הכלואה בכם, שמקבעת אתכם, מתמוססת כענני ערפילים המשייטים על הרוח, מתרחקים מכם ונמוגים אט אט בשמיים הכחולים.

מלאו עצמכם באור. על ידי מחשבה, דמיון, הרגשה…….

זיכרו: כשאתם מקריבים משהו – אתם מקרבים עצמכם למקום חדש.

כשאתם מוותרים על הקיים – אתם מעניקים לעצמכם לחוות את זרימת האנרגיה הטבעית שתישא אתכם בקצב הפנימי שלכם אל מישורי ההתנסות ההולמים לכם.

היקום הינו מקום מאורגן ומסודר ופועל על פי חוקים. אין אתם מודעים לכל החוקים אך די כי תבינו כי כל מה שקורה תמיד נקרה עבור טובתכם העליונה. יש סדר והגיון בכל תרחישי ההתנסות בעולם שלכם. גם במה שאתם מכנים "רע" וגם במה שקרוי "טוב".

ותרו על הצמצום, שנובע מחוסר בטחון באהבה הבלתי מותנית הטהורה שמצויה לכם בשפע, הרחיבו את שער הלב, התמלאו באהבה, התרחבו, התפשטו, חבקו את הכל, כי אתם חלק מהשלם, שמושלם ומשתלם כפי שהוא.

ברוכים תהיו בהוויתכם הנצחית היפה והמוארת.

מתוך: "שער להתקדשות – יצירה מודעת", אילנה בהט ומדריכי

האור, הוצאת לוטוס, 2004

 www.lotuscenter.co.il  אילנה בהט, יעוץ וטיפול אישי וקורסים:

טל': 7662055 – 050

האם יש בכם "דפוס קורבן"? – קראו את התקשור. פרטים נוספים, זיהוי , שחרור הדפוס וחיבור לעוצמה אישית – במפגש אישי.

חזרה לעמוד מאמרים ותקשורים

צור עימי קשר

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון (חובה)

הקלד את הטקסט:
captcha

חדשות מרכז לוטוס
ברוכים הבאים לאתרי המחודש, מוזמנים לסייר לכם בין התכנים השונים באתר וליצור עימי קשר באמצעות עמוד צור קשר בתפריט הראשי.גלישה נעימה לכולכם. אילנה.

 

יצא לאור ספרי החדש: "רימונים של קיץ"


יצא לאור ספרי החדש: "התחברות פנימה - מדריך לפיתוח התקשור"

conect cover new

 
בקרוב: קורסים: תקשור והתפתחות רוחנית. הילינג אור הנשמה - למתקדמים (מטפלים ומתקשרים) קבוצת מודעות להתפתחות רוחנית.
בקרוב: קורסי רייקי 1+2, קורס תקשור – התחברות פנימה
התחברו באמצעות הסקייפ!