מדיטציות

מדיטציות דמיון מודרך:

"תהליכים פנימיים מקודשים" מועברים על ידי אילאנה בהט המתקשרת מדריכי אור ומלאכים.

מהי מדיטציה?

מדיטציה הינה התכנסות פנימה לצורך קבלת מידע מהחלק החכם, האלוהי היודע שבתוכנו.

מוחנו מחולק לאונה שמאלית – רציונאלית והגיונית, איתה אנו משתמשים ביומיום, ולאונה ימנית – האחראית על הדמיון, האינטואיציה, מסרים מתת המודע, יצירתיות.

במדיטציה אנו מתחברים לאונה הימנית לצורך הפעלתה והתחברות אל תת המודע שלנו. התהליך מתבצע תוך כדי הרפיה עמוקה וכניסה למה שמכונה מצב של "גלי אלפא" (כמו בטרום השינה).

התהליך מגביר יצירתיות, הבנה רוחנית, אינטואיציה, קשר עם תת המודע וה"אני העליון", שלוות נפש והתפתחות רוחנית.

בהמשך, משתלבות שתי האונות ביחד ואנו יכולים ביומיום לפעול מתוך היגיון ורציונליזם ביחד עם יצירתיות, דמיון, אינטואיציה ולהגביר את יכולותינו.

התהליך של ה"דמיון מודרך" נעשה בהרפיה במצב של מעין חלימה מודעת, מלווה באור נרות רך, מוסיקה נעימה ומתאימה של מלאכים, דולפינים, צלילי טבע וכדומה, ריח ניחוח של שמנים אתריים להשראה וקטורת.

 מדיטציות אלו מועברות בתקשור ישיר על ידי אילאנה בהט המתקשרת עם "מדריכי האור" ומלאכים.

במדיטציה מזמנים אנרגיות של אור, איזון, אהבה וקדושה. אנרגיות הריפוי מצטרפות לתהליך (לעתים מזמנים במפורש את אנרגיות הרייקי, לעתים קוראים לאנרגיות הקואן – יין*, לכל ישויות האור, למאסטרים המוארים, למלאכים).

המשתתפים חווים את האהבה והריפוי, לעתים עד כדי התעלות והתרגשות רבה.

תוך כדי התקשור מתחברת המתקשרת לאנרגיות ומנתבת אותן דרכה אל הנוכחים. היא משמשת מעין נווט למימדים הגבוהים, שמובילה את הקבוצה אחריה.

יש הרואים, יש החשים, יש המקבלים תובנות, וכמובן יש החווים הכול במקביל.

התהליך עוצמתי מאוד, מעלה את התדרים, משמש זרז להתפתחות רוחנית ולצמיחה אישית.

המדיטציות, שלמעשה הינן תהליכים אנרגטיים פנימיים מקודשים, שמות את הדגש תמיד על הצורך בהיטהרות אישית. המנטרה "לב טהור ברא לי אלוהים ורוח נכון חדש בקרבי" חיונית. מתבצעים תהליכים של סליחה ושחרור לעצמנו ולכל מי שפגע בנו בחיים אלו ואחרים, זיכוך של גוף הרגש והגוף המנטאלי, התחברות לגוף הרוחני וחיזוק הקשר באמצעותו עם ההדרכה הרוחנית שלנו, מסעות בין המימדים לצורכי ידע רוחני, לימוד על עצמנו.

בתהליכים מושם הדגש על הסרת מסכי האשליה וזאת על ידי השלת תחפושות ומסיכות של האישיות, התמלאות באור כדי להכיר את "האני האמיתי " שלנו.

המדיטציות בנויות על משאלות המשתתפים ואינן מתוכננות וידועות מראש למתקשרת. לפני המדיטציה מתבקשים המשתתפים להביע את משאלותיהם למדיטציה. יש המבקשים אלמנטים אישיים כמו: איזון, שלוות נפש, הבנה ועוד, יש המשתעשעים בבקשת אלמנטים כמו: סוסים, פרפרים, עוגות, וכדומה, כיד ההומור והדמיון הטובה עליהם. יש המבקשים משאלות כלליות יותר לטובת הכלל.

כל הבקשות נשקלות ברצינות ומתווספות באורח שנראה פלאי, במדיטציה.

כל מדיטציה מיועדת בראש ובראשונה לשליחת אנרגיות אור אהבה איזון וקדושה לכוכב לכת ארץ, מקום משכננו, לכל הממלכות: חי, צומח, דומם, ממלכת הקריסטלים והמינראלים, אמא אדמה, האוקיינוסים, יערות הגשם, בני האדם בכל הדתות הלאומים הגזעים. לעתים, מושם הדגש על משלוח אור מיוחד למזרח התיכון ולמדינת ישראל בעיקר.

פעולה זו נעשית בסיוע ישויות אור ומלאכים.

תקשור ישיר מתלווה אל התהליך, בשלבים מסוימים שלו.

כל מדיטציה שונה מרעותה למרות המטרה המשותפת, חווייתית ומעוררת השראה.

עקב ביקוש יצא לאור דיסק של תקשור ישיר :"חיבור להיכל הנשמה", שבו מובא תהליך של פתיחת כל המרכזים האנרגטיים לצורך ריפוי ואיזון. תדרי הקול מעבירים ריפוי תוך כדי כך. בהמשך – עליה למימדים הגבוהים לצורך התקדשות , על ידי חיבור למישור הנשמה. אור ואהבה נשלחים לכדור הארץ. מלאכים מלווים את התהליך המרגש.    ניתן להשיג את הדיסק ישירות. לפרטים – כנסו לעמוד הראשי.

לאחרונה הופק גם דיסק עבור ילדים – "מלאך החלומות" ובו סיפורי מדיטציה לריפוי ולהרפיה. מומלץ מאוד לפני השינה.

בספרי  "שער להתקדשות – יצירה מודעת", מובאות מדיטציות רבות שמטרתן העלאת התדר, תהליכים של חיבור לאור וליעוד, ריפוי, סליחה, הזדככות ועוד..מובא גם תהליך אנרגטי / מדיטציה להחזית שלום עולמי לכל כדור הארץ וכן – תהליך שחרור קארמתי לעם העברי ולעם הערבי.

המדיטציות נערכות אחת לחודש ומתקיימות בביתי, בחיפה. לפרטים – עמוד הראשי. ניתן להצטרף למפגשים החודשיים.

צור עימי קשר

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון (חובה)

הקלד את הטקסט:
captcha

חדשות מרכז לוטוס
ברוכים הבאים לאתרי המחודש, מוזמנים לסייר לכם בין התכנים השונים באתר וליצור עימי קשר באמצעות עמוד צור קשר בתפריט הראשי.גלישה נעימה לכולכם. אילנה.

 

יצא לאור ספרי החדש: "רימונים של קיץ"


יצא לאור ספרי החדש: "התחברות פנימה - מדריך לפיתוח התקשור"

conect cover new

 
בקרוב: קורסים: תקשור והתפתחות רוחנית. הילינג אור הנשמה - למתקדמים (מטפלים ומתקשרים) קבוצת מודעות להתפתחות רוחנית.
בקרוב: קורסי רייקי 1+2, קורס תקשור – התחברות פנימה
התחברו באמצעות הסקייפ!