משובים

רייקי אצל אילאנה – (לירון, "קרן אור", רייקימאסטר)
"לפני קצת יותר משנתיים הייתי ילדה קטנה, חסרת ביטחון, עמוסת חרדות, פחדים, דימוי עצמי נמוך, הפרעות אכילה וכו' וכו' , כיד הדמיון האנושית, העשירה כל כך בהמצאת מחלות והפרעות בניסיון לפצות על הדרך האובדת. לפני קצת פחות משנתיים "גיליתי" את המודעות, את האמת, את עצמי. ולפני קצת פחות משנתיים עברתי את החניכה הראשונה שלי לרייקי – רייקי 1. שבועיים לאחר מכן, כבר עברתי את החניכה לרייקי 2 ומיד לאחר מכן – לרייקי מאסטר. הדרך שנפרצה בפניי הייתה כל כך מואצת ומוארת שקשה היה לתפוס. הילדה הקטנה, חסרת הביטחון ומלאת החרדות שהייתי הלכה והפכה במהירות האור (ויש עדים J ) לאדם עצמאי, מלא ביטחון, אוהב, רגוע ושליו, נטול כל הפרעה ומוגשם. לאחר 11 שנות טיפול פסיכולוגי, 3 שנות טיפול פסיכיאטרי, אשפוזים למכביר וכל ניסיונות הטיפול האפשריים – אני הבראתי! הבראתי בבת אחת. מה ששנים רבות של סוגי טיפול שונים לא הצליחו לקדם אפילו מעט – הרייקי עשה תוך פחות מ3 חודשים. כמובן שהתהליך המשמעותי נמשך מעבר לכך, כמובן שלא ציפיתי מהרייקי שיעשה את כל העבודה בעצמו ועזרתי לו – חקרתי את עצמי, את היקום, את המודעות, את הכוח שלנו. שאלתי שאלות ללא הרף – וזו גם הדרך לקבל את התשובות.

אני לא הייתי מוכנה להתפשר על החיים שלי – ולכן היקום עזר לי.

אז למה רייקי? כי זו אחת הדרכים המהירות ביותר, האוהבות ביותר, הנפלאות ביותר והקלות ביותר להתחבר לעצמנו, לייעוד שלנו, לאהבה שבתוכנו, לעוצמה שלנו. הרייקי הוא אהבה טהורה. הוא ממלא אותך תחושת קדושה וטוהר שמעניקה לך כנפיים. שלא לדבר על כוחות הריפוי שנמצאים ממש בקצה אצבעותייך (והפעמים שבהן הרייקי הציל אותי ואת חבריי, במקום תרופות, במקום מחלות – פשוט להניח את הידיים או לשלוח את הרייקי והכאב עובר, והפחד דועך).

ולמה אצל אילאנה? (זה משהו שאני אישית חייבת להוסיף) כי מה שיותר חשוב מהרייקי בעיניי הוא המאסטר שמעביר את הרייקי. אילאנה לדעתי היא אחת ממלאכיות הרייקי הגדולות ביותר שניתנו לעולם הזה. היא כולה רייקי, והדרך שבה היא מעבירה אותו לאחרים היא הדרך האוהבת ביותר והנאמנה ביותר לאמת הטהורה של האנרגיה הקסומה הזאת. חוויית הקורס אצל אילאנה מעבירה אותך דרך צחוק אינסופי, לשיתוף ואחווה, לקדושה ואהבה ולהארה פנימית מלאת עוצמה, שלא תוכל להשאיר אותך כפי שנכנסת, אלא אם כן תתאמץ מאד להתנגד לכך.

אבל אנחנו כאן בשביל ללמוד ולגדול ולהתרחב ולהבין יותר ויותר את האמת אודות עצמנו, אודות הכוחות שלנו, היכולות שלנו, המשמעות שלנו – ולכן אנחנו יכולים להרפות מהישן ולאמץ את החדש אל חיקנו, והרייקי, בהדרכתה של מדריכת הטרמפיסט לגלקסיה – אילאנה היקרה, היא הדרך הנפלאה ביותר והמהירה ביותר אל האור.

רייקי נותן לך כנפיים. מי לא רוצה לעוף?"

לירון "קרן אור", רייקי מאסטר. 10.9.2005

משוב של אילאנה ללירון קרן אור:

לירון יקירה ונפלאה, תודה על מכתבך המשמח ומרגש. גם לי היתה זכות שנפלה בחלקי ללמד תלמידה כל כך מחוננת. בהשראתך, שיניתי את הגישה המסורתית שהיתה לי, שאדם צריך תהליך של מספר שנים עד המאסטר. הבנתי שיש כאלו שהדרך אצה להם, שנחנו בכישרון, שיש צורך לקדם אותם מהר והם בשלים.למדתי להרגיש בלב, בתחושה הפנימית שלי, לגבי כל אדם אם מתאים לו לעבור לשלב הבא, בקצב שלו או שלא. יכולות התקשור שלך שהתפתחו, העומק של חשיבתך, חוש ההומור שלך ואורך הפנימי שקרן, גרם לי שמחה, וכן לכל התלמידים איתם היית. התמדת בדרך הרייקי הנפלאה וגם באת, כסייעת, בסדנאות רייקי רבות. מיד הרהבת עוז לחנוך את הוריך וחבריך…אין כמוך! מאחלת לך המשך נפלא בחיים של אור אהבה והגשמה ו..בהצלחה עם הסרט החדש שכתבת, וגם עם כל היצירות הבאות.

אני מזמנת לי תלמידים כמוך לרוב! זה כיף גדול!!!!!
באהבה רבה אינסופית,
אילאנה בהט – רייקימאסטר בדרך החמלה והאור (ואכן, גם ההומור)

 

נעמה, רייקימאסטר, 2005:

יום נפלא אילאנה,
קורס הרייקי שעברתי אצלך העצים אותי מאוד. אני מרגישה שאני נישאת על כפיים – כפיי המלאכים שלי… בזכותך ובעזרתך הצלחתי להגיע אליהם.. למדתי הרבה מאוד על מודעות, חשיבה חיובית, חשיבה יוצרת, עבודה עם מלאכי הקארמה ואיך להתמודד עם מצבים שונים בחיי היום יום. פתחת לי את עיני לנתח ולהבין את האירועים שקרו וקורים בחיי. להבין שהכול קורה לטובתי. ובאמת, היום אני מאמינה, ומודה שכך קרה, כי זה באמת היה לטובתי…

קשה לי לתאר את ההרגשה העמוקה שיש לי בפנים… יום ראשון קורס הרייקי הפך ליום קדוש. ומרוב קדושה והתרוממות רוח היה לי קשה להירדם בלילה בימי ראשון…. בעקבות הקורס השתנתה צורת המחשבה שלי וכן ראייתי את החיים בכלל.
יש הרבה טוב, יש הרבה יפה, יש הרבה קל, ויש המון נהדר… למדתי לראות להריח ולנשום את העולם במשקפיים ורודים!!!!

בנוסף לקורס הנהדר אי אפשר שלא לציין את ספריך המדהימים. תרומתם עבורי הייתה עצומה. ואני עדיין חוזרת ועוד אחזור לקרוא ולהפנימם.

תמשיכי ליצור ולעזור כפי שאת,

אוהבת אותך מאוד,

נעמה

 

משוב לנעמה

נעמה יקרה,
נעמת לי עד מאוד… ההתמדה שלך, בכל שלבי הרייקי מהראשון ועד לאחרון, באמצע למדת אצלי מודעות דרך קלפי הטארוט..הייתה לי הזכות לראותך גדלה, לראות את ביטחונך העצמי מתעורר לחיים, את ההומור שלך, את האהבה… באמת נפלא לראותך כל כך שלמה עם דרכך הטבעית (דגש על טבעית לך!!!!) הרוחנית כל כך. סוף סוף התחברת ליכולותיך המולדות ואת מתחילה רק להבין מי את באמת, וכמה טוב את יכולה לעשות לעצמך, לבני משפחתך שכל כך יקרים לך ולאנשים אחרים.

המשיכי להיות מי שאת והאמיני תמיד בעצמך ובעוצמתך. גם כמוך אני רוצה הרבה תלמידים!!!!!!!!

באהבה גדולה,

אילאנה

צור עימי קשר

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון (חובה)

הקלד את הטקסט:
captcha

חדשות מרכז לוטוס
ברוכים הבאים לאתרי המחודש, מוזמנים לסייר לכם בין התכנים השונים באתר וליצור עימי קשר באמצעות עמוד צור קשר בתפריט הראשי.גלישה נעימה לכולכם. אילנה.

 

יצא לאור ספרי החדש: "רימונים של קיץ"


יצא לאור ספרי החדש: "התחברות פנימה - מדריך לפיתוח התקשור"

conect cover new

 
בקרוב: קורסים: תקשור והתפתחות רוחנית. הילינג אור הנשמה - למתקדמים (מטפלים ומתקשרים) קבוצת מודעות להתפתחות רוחנית.
בקרוב: קורסי רייקי 1+2, קורס תקשור – התחברות פנימה
התחברו באמצעות הסקייפ!