קורס רייקי

רייקי – המגע המרפא

רייקי – הינה אנרגיה תבונית מופלאה של אור ואהבה שמציעה דרך להתפתחות רוחנית ולהארה. היא ידועה כיום שיטת ריפוי טבעי, עתיקת יומין, שמייחסים את תחילת השימוש בה לטיבט. התגלתה ביפן לפני כמאה שנה, על ידי מיסטיקן בשם מיקאו אוסואי. שיטה זו מבוססת על העברת אנרגיית ריפוי דרך כפות הידיים ובשלבים מאוחרים יותר – באמצעות המחשבה. 

זוהי שיטת ריפוי מופלאה ופשוטה וניתנת ללימוד לכל אחד .

כשאתה בוחר ברייקי – אתה בוחר בחיים!

פירוש השם: אנרגיית חיים אוניברסאלית. (ריי= חוכמה רוחנית, קי= כוח החיים). ניתן להגדיר רייקי כאנרגיית חיים תבונית, מודרכת באופן רוחני.

הרייקי הינה אנרגיית ריפוי מיוחדת במינה, בעלת מודעות עצמית משלה, אשר אינה זקוקה להדרכה מצד המטפל. המטפל מהווה צינור, שדרכו זורמת אנרגיית הרייקי. יכולת זו מועברת לתלמיד הרייקי דרך המאסטר, בתהליך תיאום – ATTUNMENT. התלמיד מקבל הדרכה לגבי תנוחות הידיים ומיקומן.

תהליך תיאום לרייקי – פותח את צ'אקרות הכתר, הלב וכפות הידיים ויוצר קשר מיוחד בין התלמיד למקור הרייקי. בתהליך התיאום מנותבות אנרגיות הרייקי לתוך התלמיד על-ידי המאסטר, בליוויים ובעזרתם של מדריכי הרייקי וישויות רוחניות אחרות. רבים מהתלמידים מדווחים על חוויות רוחניות עוצמתיות, שחוו בזמן התיאום ביניהן: טיפולי ריפוי אישיים, חזיונות, חוויות מגלגולים קודמים, התרגשות, זרמים, גלי חום ואהבה ועוד. לאחר התיאום לומר המתמחה את תנוחות הידיים הדרושות לשם מתן טיפול רייקי לאדם אותו הוא רוצה לרפא ואנרגיית הרייקי עושה את השאר.

לרייקי חוכמה משלה, והיא משפיעה על הגוף הפיסי, על המצב הנפשי והרוחני של האדם שאליו היא מנותבת. היא לעולם אינה מזיקה.

מה דרוש כדי ללמוד רייקי?

היכולת ללמוד ולהעניק רייקי אינה מותנית בידע קודם, בכישרון כלשהו, או בהתמחות ממושכת. ברגע שהתלמיד (בכל גיל שהוא)עבר תיאום, הוא יכול להתחיל מייד לרפא ברייקי. אחד היתרונות המופלאים של רייקי הינה – היכולת לטפל בעצמך בדיוק כמו באחרים.

האם רייקי היא דת?

רייקי הינה אנרגיה רוחנית של אחדות, אהבה, הרמוניה. היא אנרגיה שפועלת על כל רמות ההוויה של האדם – הפיסי, הרגשי , המנטאלי והרוחני – אך היא בפירוש אינה דת. אינך צריך לאמץ כל אמונה או מערכת עקרונות חדשים על מנת לעסוק ברייקי. מעבר לכך, רייקי תרפא – גם אם לא תאמין בה. (לראייה – משפיעה נפלא על תינוקות, בעלי-חיים, צמחים!)

כיצד הרייקי מרפא?

רוח החיים זורם בתוכנו דרך הצ'אקרות (= מרכזי אנרגיה) ודרך השדה האנרגטי המקיף אותנו (= הילה, אאורה). בזרימתו מזין כוח החיים את תאי הגוף הפיסי ואבריו. זרם זה מופר, לעתים קרובות, על-ידי מחשבות ורגשות שליליים שיש לנו בקשר לעצמנו. מחשבות ורגשות אלו מתחברים לשדות האנרגטיים, גורמים לקצרים בזרימת כוח החיים ובכך נחלש תפקודם של האיברים בגוף הפיסי. רייקי מרפא בכך שהוא זורם דרך המקומות הפגועים, מטעין אותם באנרגיה הרמונית וגורם לאנרגיות דיסהרמוניות להתנתק ולהיעלם. כוח החיים מחדש אז את זרימתו באופן טבעי ובריא. הרייקי עובד על הגוף הפיסי שלנו, כמו גם על גוף הרגשות, גוף המחשבות, גוף הקארמה והאני העליון – בהתאם לשלב הנלמד.

מה מרפא הרייקי?

אנרגיית הרייקי משפיעה על איזון וריפוי: פיסי, רגשי, מנטאלי ורוחני. לגבי בריאות – היא מטפלת בכל בעיה ומחלה: כאבים מכל סוג שהוא, בעיות לב, סרטן, טרשת נפוצה, בעיות עור, חבלות, שברים,כאבי גב, פריצת דיסק, כאבי ראש, כאבי גרון, אוזניים, שפעת, נדודי שינה, תשישות, אימפוטנציה, זיכרון חלש, חוסר ביטחון, לחץ דם, דיכאון ועוד… האנרגיה פועלת עם כל סוגי התרפיה והטיפול האחרים, משפרת טיפולים רפואיים קונבנציונאליים, מפחיתה תופעות לוואי שליליות, מפחיתה ואף מעלימה כאב ומתח – ויוצרת שלווה ואופטימיות. היא מביאה לחיבור ליעוד ולמטרת החיים (הבנה רוחנית), חיבור לאני העליון, השגת יעדים, איזון, שפע, שלווה ופותחת את הלב לאהבה אוניברסאלית. רייקי גורמת להתמרה ולשינוי פנימי והינה מסלול מואץ להתפתחות רוחנית עד ה ה א ר ה!

ישנם שלושה שלבים ברייקי:

בשלב 1 – הסדנה כוללת תיאום, לימוד תנוחות ידיים, טיפול בעצמי, טיפול בזולת (נתינת וקבלת טיפול מלא). לימוד חשיבות חשיבה חיובית. בשלב הזה מיד אחרי החניכה, יכול התלמיד לטפל בעצמו ובזולת על ידי הנחת כפות הידיים. שלב זה מתאים לחיבור לכל הגילאים, כולל ילדים קטנים שיכולים לעבור חניכה בלי כל הקורס.

שלב 2 – הסדנה כוללת תיאום ולימוד סמלי הרייקי. שלב זה מאפשר טיפול מרחוק וכן יכולת לטפל בטראומות מהעבר והעברת אנרגיית רייקי לתאריכים ומצבים בעתיד – כמו: ראיון עבודה, ניתוח, נסיעות וכדומה. אנו לומדים כי אין זמן ואין מרחב והכול קורה כאן ועכשיו ויש התרחבות של התודעה והמיינד להבנה זו. במקביל, מתפתחת מאוד האינטואיציה ורגישות אנרגטית.

שלב 3 – לימוד סמלים שעוזרים לטיהור הקארמה, ניתוח אנרגטי על ההילה ועוד. מוענקת רמת: מאסטר טיפולי. למאסטר הוראתי – יש להמשיך ללמוד בשלב הזה.

היכן ניתן ללמוד רייקי וכמה זמן לוקח הלימוד?

בסדנה של סופשבוע אחד בלבד (במשך כ- 8 שעות בלבד) – ניתן להתחבר באמצעות חניכה ישירה מרייקי מאסטר – אל אנרגיית הריפוי. *קיימת אפשרות לסדנה באמצע שבוע.
עלות: רייקי 1 – 500 ש"ח.
רייקי 2 – 600ש"ח.

רייקי מואץ למאסטרים – סדנה ייחודית המשלבת 12 מפגשים – כוללת את כל השלבים:1,2, בשילוב מודעות ליצירת מציאות+רייקי 3 ומאסטר – במחיר מבצע: 2000 ש"ח בלבד! בתיאום אישי.

החניכה מקנה את היכולת לנתב אנרגיות, אך יש לתרגל וליישם באופן קבוע את השימוש ברייקי, למען הגברת היכולת. תלמיד שלמד רייקי ואינו משתמש בו – משול הדבר לאדם שרוכש מנוי לחדר כושר במטרה לעצב את גופו ולפתח את שריריו. אם הוא מתאמן – הרי שישיג את מטרתו. אם לא יתאמן – כמובן שלא יקרה לו מאום!

יש אפשרות לכל התלמידים לחזור, ללא תשלום, על קורסים בשלב אותו למדו, ככל שיבחרו. בין אם יש להם צורך להתחבר ברמה גבוהה יותר, או להיזכר בתהליכים. זוהי מסורת של שושלת הרייקי ממנה באתי, המשתייכת לאוסואי. בחירה ברייקי הינה בחירה להיות ב א ו ר. בחירה ברייקי הינה הגנה אנרגטית. בחירה ברייקי הינה בחירה בשיפור העצמי ובריפוי כולל. יש לציין כי רגע הכוח תמיד נמצא כאן ועכשיו וכי תמיד אפשר לשנות ולתקן את הבחירה. האמינו – והכול אפשרי. לא תאמינו? זה מה שתיצרו במציאות שלכם. ברוכים תהיו בהווייתכם הנצחית ובחירתכם מכובדת, תהיה אשר תהיה.

להלן יובא תקשור עם ואודות אנרגיית הרייקי.
מתקשרת: אילאנה בהט

מחליטה לעשות תקשור און ליין ומחייכת.אני שואלת: מהי באמת הרייקי?

תשובה: הרייקי פותחת שער גדול להתכווננות פנימית עמוקה ומדוייקת אל מסלול

ריפוי פנימי ופלנטרי.

היא מהות של חמלה וחסד, רחמים ושכינה.

היא קשורה לאנרגיית הבורא הראשוני אשר העניק לנו אותה במתנה, אם תרצו לומר זאת כך. או שמא, היא חלק מתוכנו אשר, לפני עידנים רבים, התנתקנו ממנו ובכך נכנסנו אל "תודעת הנבדלות".

הרייקי מחברת היא אל "תודעת האחדות" אשר הינה שלמות פנימית בינך ובין כל חלקיך, בין הלב שלך לנשמה שלך, והיא מהווה מעין "גשר" ו"מקפצה" בחיבור האלוקי שבך.

היא מפעילה את "הניצוץ האלוקי" במשך הזמן, וכמובן אך ורק בתיאום ובשיתוף פעולה עם הרצון העליון ועם, וכאן חשוב עד מאוד להדגיש: עם ההתמסרות המלאה של הנחנך לרייקי.


יש אנשים שאינם מתחברים כל כך לרייקי, או חושבים שהיא "אנרגיה ישנה", אני שואלת ומצפה להסבר.

(חיוך מלא חמלה)

כשם שאלוקים אינו "מתיישן" ואינו "מוחלף" (רחמנא ליצנן, אני מזדעקת בתוכי) כך גם אנרגיות אינן "מתיישנות".

אילאנה, אנרגיות אינן בשר?! הן רוח! (:

הרוח נשארת רעננה ונצחית תמיד, שרים המלאכים ומנגנים בכלי הנבל והמיתרים המוזהבים שלהם… (פתחו את לבכם והאזינו, הם אומרים…)

אם כך, אני שבה ושואלת, מדוע יש אנשים שמתחברים בכל מאודם לרייקי, ויש שמתייחסים אליה כאל "שיטת ריפוי" שלמדתי, וממשיכים הלאה?

הדבר קשור במבנה הנשמה וברצון האלוקי הפנימי. עולה תשובה. בת קול מאוד רצינית ושקטה ביותר.

כמובן, היא מוסיפה, שאין כאן כל "רע" וכל "טוב", כל "עדיף" וכל "חבל"… מבנה הוא מבנה הוא מבנה. יש אנשים הקשורים אל ספירת הדין, יש הקשורים אל ספירת החסד…

הרייקי קשורה היא אל ספירת החסד משום שהיא מפעילה את רצון הרחמים הגבוהה, אשר תכנונו ובצדק: ה ח מ ל ה…

לא כל בני האדם בנויים להכיל את החמלה. גם אלו שכן, איש איש על פי מידת הכלי שלו יכול הוא להכיל את הכול, כמובן…

 

האם הרייקי היא "עבודה זרה"?

אני שואלת בשם אחד הקוראים שמצורף למגזר הדתי.

"חס וחלילה," מזדעקת בת הקול הפנימי שבי.

משום שהשם הוא "נוכרי" אין הכוונה כי זוהי אנרגיה "נוכרית". זוהי אנרגיה עצומה וגבוהה של ספירת החסד!

השם ניתן לה משום שהיא התגלתה מחדש על ידי שליח שנולד ביפן. שליח שנולד ביפן? למה הכוונה? אני שואלת, למען הקוראים שאינם מבינים.

מיקאו אוסואי הינו שליח אור עצום המקושר לאנרגיית החמלה. הייעוד העליון שלו היה לגלות את הדרך לחיבור אל דרך השלום הפנימי, מסלול ההארה הנצחי, חיבור אל האור האלוקי.

לנשמות אין באמת "גיל", "מין", "לאום", וגם "דת".

אור הוא אור הוא אור. בכל התחפושות. ושליחי האור נולדים בכל הדתות, בכל הלאומים, בכל המגזרים…

תוכלו להכיר את האור בנדיבות שלו. בחסד שלו. ברצון שלו לתת ולחלוק את הידע. זהו חיבור אל אורה הגבוה של הנשמה, אשר חפצה היא לחלוק הכול עם כל אחיותיה הנשמות. עם כל העולם כולו, למען טובת הכלל.

הנשמה היא אור גדול. האור הגדול רוצה לחלוק עצמו, להפיץ עצמו. מטרתו היא: ל ה א י ר.

 

מה הכוונה להאיר? אני שואלת.

להאיר זה פשוטו כמשמעו, שלא יהיה חושך. החושך הוא החוסר באור והוא קשור ומחובר באופן בלתי מנותק אל מה שתכנו "האגו".

אגו = אישיות הגוף. היא מונעת מהרצון לדאוג לעצמי, גם על חשבון זולתי. לשמור לעצמי את הסודות, כדי לצבור כוח. "הילחם או ברח", חושב האגו שהצ'אקרה הראשונה, הבסיס/יסוד מנחה ומפעילה אותו.

בעוד שהנשמה פועלת הינה ממרכז צ'אקרת הלב – מקום החמלה והנתינה.

 

כלומר, אני שואלת, האם החיבור לרייקי היא דרך לעבור מתודעת הנבדלות של האגו אל תודעת האחדות של הנשמה?

 

זוהי בדיוק ה ד ר ך המהירה, הקלה, המדויקת ביותר.

כמובן הדרך שמתאימה למי…שהיא מתאימה לו.

משום שככל שידוע לך ואת בחכמתך אומרת וחוזרת על כך, ישנן דרכים לרוב. ולכל אדם יש את הדרך שמתאימה לו.

והרייקי – החיבור אל התודעה האלוקית העליונה ברוח החסד והחמלה מתאימים לך.

ואהבת לרעך כמוך – הינו התדר המועבר עם הרייקי, כאשר הצינור נקי וטהור.

למה הכוונה? אני שואלת. למען הקוראים.

האם יכול להיות "צינור" שאינו נקי וטהור? ולמה הכוונה במושג "צינור"?

צינור הוא המעביר. השליח. ה"טרנספורמטור".

….

(המשך יבוא).

 

עם מי תקשרתי בבקשה?

תקשרת עם מהות של אור גדול, חסד וחמלה.

ואתם יכולים לקרוא לנו גם "רייקי" ויש לנו עוד שמות.

ע"ב שמות……….

חיוך גדול.

תחושה של שקט וחסד.

 

תודה רבה לכל מי שאיתי, בתוכי, בדרכי, מנחה אותי בדרכי שלום, חמלה ונועם. אני מאוד שמחה להיות בדרך הזאת ושוב מודה לאנרגיית הרייקי שפתחה בתוכי את השער העצום, הנפלא והמבורך הזה.

אילאנה בהט

בתודעת האחד, באור

רייקי מאסטר בדרך קדושה, טוהר וחמלה גדולה.

דף הבית

קורסים לרייקי בחיפה.

קורסים בריי קי

מפתח להעצמה אישית בדרך האור והאהבה

לרייקי 3 שלבים: רייקי 1, רייקי 2 ורייקי 3 + מאסטר

המיוחד בלימוד אצלי: לכל המשתתפים, בכל השלבים של הרייקי, נעשה איבחון אנרגטי הכולל פתיחת הצ'אקרות (=מרכזים אנרגטיים) לשם שחרור חסימות והאצת מימוש הפוטנציאלים החיוביים והצמיחה הרוחנית. אפשר לומר, שהחניכה לרייקי הינה גם טיפול ויכולת לטפל בעצמך, שהולכת ומתפתחת ככל שאתה מתרגל יותר. בהדרכת: אילאנה בהט – רייקמאסטר משנת 1997 (תלמידה של זוהר אהליאב בשושלת אוסואי) , חברה באגודת הרייקי בישראל. האגודה חברה באיגוד הרייקי The Global Reiki Association התעודות מוכרות. מחולק גם חומר עיוני כתוב. מורה רוחנית, מתקשרת, סופרת, מטפלת אנרגטית, שחרור קארמה וחילוץ נשמה, שחזור גלגולים, מודעות דרך טארוט ודמיון מודרך.

אשמח לראותכם בדרך האור והאהבה

אילאנה

טל': 7662055 – 050 , 8257727 – 04

בקרו באתר הבית: www.lotuscenter.co.il

 

סדנת רייקי ילדים – תיאום לכל הגילאים + סיפור מיוחד. מגיל 4 – יחידני בלוויית אחד ההורים. בסביבות שעתיים. עלות: 350ש"ח. תיאום פרטני. ילדי בית ספר – סדנה של 4 שעות. עלות: 400 ש"ח. בתיאום מראש – חופשים. מתאים גם לבני נוער וכמתנת טרום גיוס!

אילאנה בהט – רייקי מאסטר וסופרת לילדים.

* אפשרות באמצע שבוע בתיאום מראש – רייקי זוגי, משפחתי, כולל.

תמונותיהם של מורי הרייקי הגדולים להם ברצוני להביע את תודתי, הוקרתי ואהבתי:

usui

מיקאו אוסואי – שגילה את הרייקי בסוף המאה ה- 19

Reiki_Takata

גב' הוואיו טקטה.

riki-hayashi

ד"ר צ'יזארו היאשי

 

האידיאלים של הרייקי:

אהבה

כבוד הדדי

אמונה

חמלה

אמת

 

הסבר:

"רק היום, ארפה מהכעס" – כעס הינו רגש טבעי לנו כבני אדם, אך הוא חוסר הבנה רוחנית. למה הכוונה? אנו נשמות שנמצאות בגוף (וחלק אחר אינו בגוף). לפני שירדנו לגלגול הזה, לחיים כאן ועכשיו, היתה לנו "תכנית למידה" שבה בחרנו שותפים למשחק. את שעורי הנשמה אנו לומדים בדרמות שמומחזות על ידי נשמות שותפות. כפי שאמר שיקספיר:

"כלל העולם במה – וכולנו שחקנים!". אנשים מגלמים לנו תפקידים "טובים" וגם "רעים" – כדי להמחיז לנו את האמונות שלנו. כדי שאנו נלמד על עצמנו ועל יכולותינו. לפיכך לכעוס על מישהו לזמן מה, זה לא להבין כי הוא מתפקד לנו כמראה – כדי שנראה על משהו בתוכנו שזקוק לריפוי. יש לציין כי כעס הינו השלב השני של הקורבן. השלב הראשון – רחמים עצמיים ויאוש. כעס הינו אנרגיה "שלילית" שיוצרת חסימות בגופנו. יש לשחרר במהירות כל כעס ולבצע פעולה של סליחה משולשת. לסלוח לאדם שפגע בנו, לבקש את סליחתו, לסלוח לעצמנו. לא חייבים מייד להרגיש שסולחים. בקשה והצהרה תביא בסופו של דבר לתהליך של סליחה אמיתית.

"רק היום ארפה מהדאגה" – מהי דאגה? בהיפוך אותיות יוצא ההסבר המדוייק ביותר:

דאגה – א ג ד ה! ולמה הכוונה ולמה חשוב להרפות מדאגות?

א נ ו י ו צ ר י ם א ת ה מ צ י א ו ת ש ל נ ו !!!! איך? על ידי א.מ.ר -אמונות+מחשבות+רגשות. כל אלו הן אנרגיות, שכאשר אנו מתמקדים בהן הן יוצרות לנו את המציאות. לא תמיד זה קורה מהר ולכן בני אדם אינם מודעים אחריותם על מה שקורה להם בחייהם (ושהם "קראו" לו, במודע ואולי בתת המודע שלהם).

דאגה – הינה מחשבה נלווה אליה רגש ובנוסף – "דמיון מודרך" – החזיה, שהינה דרך להגשמת מציאות.

גם הפחדים מתקיימים, גם התקוות. תלוי במידת "נקיון השדר האנרגטי". כלומר, אם אדם מאמין באמת במשהו, ובתת המודע ישנן אמונות תומכות, חיוביות גם כן, הוא מצליח להביא זאת למישור ההתגשמות שלו. ברור שאם ישנם פחדים, גם לא מודעים, הם מעכבים את היצירה הרצויה. דאגה הינה גם בעצם חוסר אמונה. חוסר אמונה ביקום. חוסר אמונה בעצמך. ההיפך מדאגה – אמונה. ליצור מה שאתה רוצה, מדוע להריץ "תסריטים שליליים"? אפשר ורצוי ומומלץ בהחלט לרקום פנטזיות רצויות.

"רק היום, אודה על כל הטוב שנפל בחלקי" – התמקדות במה שיש, ולא בחוסר ובמה שאין – גורמת להגדלתו. להודות, בלשון הווה על כל מה שיש לנו – מביא לנו אותו בשפע. הודיה זו גם לשון מאגית של מימוש ויצירה. זה מקובל ביהדות וגם אצל האינדיאנים. הודו על כל מה שעולה בדעתכם, גם על דברים, שלכאורה מובנים מאליהם (כי הם לא) על אור השמש, על המים, על האוויר ועוד…וגם אם אתם מאוד רוצים משהו שיכנס לחייכם – דברו עם היקום בלשון הווה ובלשון תודה. השתמשו בדמיון שלכם לראות את זה קיים, הרגישו את זה קיים ואז – הודו.

"רק היום, אבצע את עבודתי בכנות" – אמת הינה תכונה חשובה ביותר, שבלעדיה לא תוכלו להכיר את עצמכם, לשפר את עצמכם, ולהתקדם בדרך הרוחנית. אמת הינה עוצמה. כנות הינה ביטויה של האמת הפנימית. תהיה עבודתכם אשר תהיה, הביאו אליה מאה אחוז מעצמכם ועשו אותה באהבה.

"רק היום, אהיה נחמד לשכני ולכל היצורים החיים עלי אדמות" – "ואהבת לרעך – כמוך".

כי כולנו אחד בסופו של דבר. מלבד זאת, היחס שאתה מגלה לאחרים, האנרגיה שאתה שולח דרכך לעולם – שולחת לך בדיוק את אותה אנרגיה! מי שמאחל טוב – פותח עצמו לצינור של הטוב הזה שיזרום בחייו. הדדיות, זה שם המשחק. ואפשר גם לומר: בומרנג. מה שאתה נותן – אתה מקבל.

פרשנות: אילאנה בהט, רייקי מאסטר בדרך האור, האהבה והחמלה. משנת 1997. הסברים מפורטים בנושא יצירה מודעת ודרך החמלה, אפשר ללמוד מהספרים:

"שחר עלות התודעה – מפתחות להארה אישית ופלניטרית",

"שער להתקדשות – יצירה מודעת" – שנכתבו בתקשור על ידי אילאנה בהט ומדריכי האור.

"תודעת האחד – שיחות עם רבי עקיבא" – חדש!!!!!

מהו הרייקי עבורי:

יקרים ואהובים, הרייקי עבורי משמעותו: החיים עצמם. להתחבר אל יופיו של העולם, להתחבר אל היעוד שלי, שהינו לחבר אנשים למקור אור אהבה וריפוי טהור.

הרייקי הינו ש ע ר להתפתחות פנימית, להתחברות אל הנשמה, להרמוניה, אושר גדול, מקור לריפוי כולל ומועצם. הרייקי חיבר אותי לכל יכולות התקשור, האהבה והריפוי שיש בי היום ושעוזרות להמון בני אדם. הרייקי חיבר אותי לאמונה גדולה בבורא עולם, בניסים, באנרגיות, בכל הלא ידוע (שקיים, אך לא תמיד מצאו לו עדיין "הוכחות מדעיות"). הרייקי שיפר אותי כבן אדם, שיפר לי את איכות החיים, היווה עבורי מקור להשראה גדולה, תובנות, העמקה בידע רוחני, בטחון עצמי.

לחנוך אנשים לרייקי זו זכות גדולה וקדושה עבורי. אני נפעמת בכל פעם מחדש מעוצמת החוויה ומכך שאנשים שלפני כן לא הרגישו אנרגיות, חווים מיד עם החניכה ואחריה תחושות של חום וזרמים בכפות הידיים, ונפתחים מיידית ליכולת ריפוי גדולה. יכולת זו הולכת ומתפתחת ככל שאנו מתמסרים יותר לטיפול עצמו, בין אם טיפול בעצמנו ובין אם בזולת.

אנשים מגיעים אל הרייקי כדי ללמוד שיטת טיפול טבעית ומהירה, וזו אכן דרך מופלאה לכך, אך הם יוצאים נשכרים בכך שלרייקי יש "רווחים נלווים" בלתי ידועים. הרייקי הינו כמו כדור אור פלאי, שנכנס לכל אחד במקומות של ה"חסרים", שבו. בין אם זה בטחון עצמי, דימוי עצמי נמוך, חוסר שמחת חיים, פחדים, סבל פיסי או רגשי, אי אמונה, תלישות ובלבול, חוסר כיוון בחיים, ועוד..

אני מסבירה לאנשים, כי הרייקי הוא גם כמו מעין כדור שלג שמתגלגל מפסגת הר הכי גבוה בעולם -ככל שהוא מתגלגל הוא צובר עוד ועוד שלג והולך ונעשה גדול יותר ויותר.. ככל שמתרגלים יותר רייקי, כן משתפר ה"כלי" שהוא אנחנו.

הקונספציה של הרייקי אומרת כי, כשאנו מתחברים לרייקי, אנו נעשים מעין "צינור" להובלת אנרגיה טהורה זו. אנו לומדים ענווה מהי, ויחד עם זאת, בשלב השני ומעלה אנו לומדים כי.. אנחנו זה "כל הצינור" ולומדים לקחת אחריות על "התחזוק", בין אם זו חשיבה חיובית מודעת, טיהור רגשי, צלילות ובהירות, כנות ואמת.

רייקי הינה המתנה המופלאה ביותר שהגיעה לפלנטה שלנו בעתות אלו של שינוי והתמרה של המין האנושי, והמעבר אל עידן הדלי. מתקשורים רבים ידוע, כי המין האנושי עומד בפני התמרה – העלאת תדרים ומעבר ממה שאנו נמצאים בו היום שנקרא "המימד השלישי", שמתאפיין בדחיסות רבה ובזמן בין מחשבה להתממשותה, אל המימד הרביעי ואחריו החמישי – שם אין זמן בין מחשבה להתגשמותה. הרייקי מכשיר אותנו לחשיבה חיובית, שיפור עצמנו כבני אדם, לאהבה עצמית ולחמלה כלפי הזולת.

בשלב השני של הרייקי, שלב בו לומדים לנתב דרכנו את האנרגיה מעבר לזמן והמרחב, בכוח החשיבה וההתכוונות, אנו חווים ומבינים לעומק את כוחה של מחשבה. אנו מבינים כי דאגה הינה בסך הכול אגדה, שימוש במתת הדמיון להפקת תסריטים שליליים. אנו לומדים, כי במקום לדאוג למישהו קרוב לנו, למשל, אנו יכולים.. לשלוח לו רייקי ולעטוף אותו בבועת הגנה. וזה עובד! תאמינו לי! אם טרם למדתם רייקי, אתם או בני משפחותיכם, ילדים, מבוגרים, בכל גיל ומצב בריאות והשכלה – למה אתם ממתינים? בידיכם היכולת ברגע זה לשפר את איכות החיים שלכם ושל יקיריכם ולהיות המרפאים של עצמכם ו..של עולמכם!!!!!

אני מודה יום יום על הזכות לנתב דרכי רייקי ועל היכולת לחבר בני אדם..לעצמם האמיתי. אני מודה על מתנת החיים והבריאות הנפלאה והאושר הרב, הבלתי מותנה בכל מצב חיצוני, אלא הוא נובע ממאגר פנימי של חיבור למקור האנרגיה האלוהית הקסומה המדהימה הזאת.

בכבוד רב ובאהבה,

אילאנה בהט


 

לפרטים לפנות : אילאנה בהט – רייקי מאסטר

טל' 8257727 – 04, 7662055 – 050

למועדי סדנאות רייקי – לדף הבית

משוב רייקי – מתלמידים

רייקי אצל אילאנה – (לירון, "קרן אור", רייקימאסטר)
"לפני קצת יותר משנתיים הייתי ילדה קטנה, חסרת ביטחון, עמוסת חרדות, פחדים, דימוי עצמי נמוך, הפרעות אכילה וכו' וכו' , כיד הדמיון האנושית, העשירה כל כך בהמצאת מחלות והפרעות בניסיון לפצות על הדרך האובדת. לפני קצת פחות משנתיים "גיליתי" את המודעות, את האמת, את עצמי. ולפני קצת פחות משנתיים עברתי את החניכה הראשונה שלי לרייקי – רייקי 1. שבועיים לאחר מכן, כבר עברתי את החניכה לרייקי 2 ומיד לאחר מכן – לרייקי מאסטר. הדרך שנפרצה בפניי הייתה כל כך מואצת ומוארת שקשה היה לתפוס. הילדה הקטנה, חסרת הביטחון ומלאת החרדות שהייתי הלכה והפכה במהירות האור (ויש עדים J ) לאדם עצמאי, מלא ביטחון, אוהב, רגוע ושליו, נטול כל הפרעה ומוגשם. לאחר 11 שנות טיפול פסיכולוגי, 3 שנות טיפול פסיכיאטרי, אשפוזים למכביר וכל ניסיונות הטיפול האפשריים – אני הבראתי! הבראתי בבת אחת. מה ששנים רבות של סוגי טיפול שונים לא הצליחו לקדם אפילו מעט – הרייקי עשה תוך פחות מ3 חודשים. כמובן שהתהליך המשמעותי נמשך מעבר לכך, כמובן שלא ציפיתי מהרייקי שיעשה את כל העבודה בעצמו ועזרתי לו – חקרתי את עצמי, את היקום, את המודעות, את הכוח שלנו. שאלתי שאלות ללא הרף – וזו גם הדרך לקבל את התשובות.

אני לא הייתי מוכנה להתפשר על החיים שלי – ולכן היקום עזר לי.

אז למה רייקי? כי זו אחת הדרכים המהירות ביותר, האוהבות ביותר, הנפלאות ביותר והקלות ביותר להתחבר לעצמנו, לייעוד שלנו, לאהבה שבתוכנו, לעוצמה שלנו. הרייקי הוא אהבה טהורה. הוא ממלא אותך תחושת קדושה וטוהר שמעניקה לך כנפיים. שלא לדבר על כוחות הריפוי שנמצאים ממש בקצה אצבעותייך (והפעמים שבהן הרייקי הציל אותי ואת חבריי, במקום תרופות, במקום מחלות – פשוט להניח את הידיים או לשלוח את הרייקי והכאב עובר, והפחד דועך).

ולמה אצל אילאנה? (זה משהו שאני אישית חייבת להוסיף) כי מה שיותר חשוב מהרייקי בעיניי הוא המאסטר שמעביר את הרייקי. אילאנה לדעתי היא אחת ממלאכיות הרייקי הגדולות ביותר שניתנו לעולם הזה. היא כולה רייקי, והדרך שבה היא מעבירה אותו לאחרים היא הדרך האוהבת ביותר והנאמנה ביותר לאמת הטהורה של האנרגיה הקסומה הזאת. חוויית הקורס אצל אילאנה מעבירה אותך דרך צחוק אינסופי, לשיתוף ואחווה, לקדושה ואהבה ולהארה פנימית מלאת עוצמה, שלא תוכל להשאיר אותך כפי שנכנסת, אלא אם כן תתאמץ מאד להתנגד לכך.

אבל אנחנו כאן בשביל ללמוד ולגדול ולהתרחב ולהבין יותר ויותר את האמת אודות עצמנו, אודות הכוחות שלנו, היכולות שלנו, המשמעות שלנו – ולכן אנחנו יכולים להרפות מהישן ולאמץ את החדש אל חיקנו, והרייקי, בהדרכתה של מדריכת הטרמפיסט לגלקסיה – אילאנה היקרה, היא הדרך הנפלאה ביותר והמהירה ביותר אל האור.

רייקי נותן לך כנפיים. מי לא רוצה לעוף?"

לירון "קרן אור", רייקי מאסטר. 10.9.2005

משוב של אילאנה ללירון קרן אור:

לירון יקירה ונפלאה, תודה על מכתבך המשמח ומרגש. גם לי היתה זכות שנפלה בחלקי ללמד תלמידה כל כך מחוננת. בהשראתך, שיניתי את הגישה המסורתית שהיתה לי, שאדם צריך תהליך של מספר שנים עד המאסטר. הבנתי שיש כאלו שהדרך אצה להם, שנחנו בכישרון, שיש צורך לקדם אותם מהר והם בשלים.למדתי להרגיש בלב, בתחושה הפנימית שלי, לגבי כל אדם אם מתאים לו לעבור לשלב הבא, בקצב שלו או שלא. יכולות התקשור שלך שהתפתחו, העומק של חשיבתך, חוש ההומור שלך ואורך הפנימי שקרן, גרם לי שמחה, וכן לכל התלמידים איתם היית. התמדת בדרך הרייקי הנפלאה וגם באת, כסייעת, בסדנאות רייקי רבות. מיד הרהבת עוז לחנוך את הוריך וחבריך…אין כמוך! מאחלת לך המשך נפלא בחיים של אור אהבה והגשמה ו..בהצלחה עם הסרט החדש שכתבת, וגם עם כל היצירות הבאות.

אני מזמנת לי תלמידים כמוך לרוב! זה כיף גדול!!!!!
באהבה רבה אינסופית,
אילאנה בהט – רייקימאסטר בדרך החמלה והאור (ואכן, גם ההומור)

 

נעמה, רייקימאסטר, 2005:

יום נפלא אילאנה,
קורס הרייקי שעברתי אצלך העצים אותי מאוד. אני מרגישה שאני נישאת על כפיים – כפיי המלאכים שלי… בזכותך ובעזרתך הצלחתי להגיע אליהם.. למדתי הרבה מאוד על מודעות, חשיבה חיובית, חשיבה יוצרת, עבודה עם מלאכי הקארמה ואיך להתמודד עם מצבים שונים בחיי היום יום. פתחת לי את עיני לנתח ולהבין את האירועים שקרו וקורים בחיי. להבין שהכול קורה לטובתי. ובאמת, היום אני מאמינה, ומודה שכך קרה, כי זה באמת היה לטובתי…

קשה לי לתאר את ההרגשה העמוקה שיש לי בפנים… יום ראשון קורס הרייקי הפך ליום קדוש. ומרוב קדושה והתרוממות רוח היה לי קשה להירדם בלילה בימי ראשון…. בעקבות הקורס השתנתה צורת המחשבה שלי וכן ראייתי את החיים בכלל.
יש הרבה טוב, יש הרבה יפה, יש הרבה קל, ויש המון נהדר… למדתי לראות להריח ולנשום את העולם במשקפיים ורודים!!!!

בנוסף לקורס הנהדר אי אפשר שלא לציין את ספריך המדהימים. תרומתם עבורי הייתה עצומה. ואני עדיין חוזרת ועוד אחזור לקרוא ולהפנימם.

תמשיכי ליצור ולעזור כפי שאת, 

אוהבת אותך מאוד,

נעמה

 

משוב לנעמה

נעמה יקרה,
נעמת לי עד מאוד… ההתמדה שלך, בכל שלבי הרייקי מהראשון ועד לאחרון, באמצע למדת אצלי מודעות דרך קלפי הטארוט..הייתה לי הזכות לראותך גדלה, לראות את ביטחונך העצמי מתעורר לחיים, את ההומור שלך, את האהבה… באמת נפלא לראותך כל כך שלמה עם דרכך הטבעית (דגש על טבעית לך!!!!) הרוחנית כל כך. סוף סוף התחברת ליכולותיך המולדות ואת מתחילה רק להבין מי את באמת, וכמה טוב את יכולה לעשות לעצמך, לבני משפחתך שכל כך יקרים לך ולאנשים אחרים.

המשיכי להיות מי שאת והאמיני תמיד בעצמך ובעוצמתך. גם כמוך אני רוצה הרבה תלמידים!!!!!!!!

באהבה גדולה,

אילאנה

צור עימי קשר

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון (חובה)

הקלד את הטקסט:
captcha

חדשות מרכז לוטוס
ברוכים הבאים לאתרי המחודש, מוזמנים לסייר לכם בין התכנים השונים באתר וליצור עימי קשר באמצעות עמוד צור קשר בתפריט הראשי.גלישה נעימה לכולכם. אילנה.

 

יצא לאור ספרי החדש: "רימונים של קיץ"


יצא לאור ספרי החדש: "התחברות פנימה - מדריך לפיתוח התקשור"

conect cover new

 
בקרוב: קורסים: תקשור והתפתחות רוחנית. הילינג אור הנשמה - למתקדמים (מטפלים ומתקשרים) קבוצת מודעות להתפתחות רוחנית.
בקרוב: קורסי רייקי 1+2, קורס תקשור – התחברות פנימה
התחברו באמצעות הסקייפ!