שחר עלות התודעה

שחר עלות התודעה

שחר עלות התודעה

מפתחות להארה אישית ופלנטרית

אילנה בהט/מדריכי האור

הספר ראה אור בשנת 2000.  עובד ושודרג לגרסה החדשה שלו: תודעת השחר. כולל חידושים.  

"בני אדם יקרים! ברוכים הבאים לתכנת "ארץ", בפעם הזו, שנדמית לכם הפעם הראשונה. אנו מקבלים אתכם במחיאות כפיים סוערות ומתפעלים ממגוון התלבושות והתפקידים, שלבשתם במהלך ההיסטוריה האנושית המשוכתבת.

במודע אתם בוחרים להיכנס להרפתקה תלת ממדית, המשלבת משחקי יצירה, אתר וחשיבה. כשאתם בתוך ה"וירטואל ריאליטי" אינכם רואים את כל התמונה בכללותה. יש לציין, כי אתם ממלאים את תפקידכם היטב…"

מדריכי האור הינם ישויות שלא בגוף, שמגדירים את תפקידם כהדרכה וסיוע למין האנושי להתפתח במעלה האבולוציה של האור. הם משדרים בתדר של אהבה, אמת וכבוד לכל הוויה, באשר היא.

הם המפיקים והתסריטאים של תמונת "המציאות האשלייתית" שיוצר המין האנושי, ביחד עם "האני האלוהי" המשותף של בני האדם. הם מגדירים את מטרתם: "אנו נושאי לפידי אש, שמאירים לכם את הדרך מחשכת המערה החוצה, אל האור הגדול ואל האפשרויות הבלתי מוגבלות:

אל מסעות בזמן, מסעות בינות הכוכבים, בריאה וריפוי כלל האנושות". באמצעות הענקת ידע, כיצד אנו יוצרים את המציאות שלנו, כיצד לשנות תבניות חשיבה ולחיות מתוך יצירה מודעת – בכוונתם לסייע למין האנושי להתבגר, לקחת אחריות על חייו ועל ריפוי הפלנטה עד להגעה לאוטופיה. הם מדגישים את חשיבותם של מתת הדמיון, סגולת ההומור, פתיחת מרכז הלב והרגש – לאנרגית אהבה, חשיבותו של החינוך כחניכה לכלל המין האנושי, טכניקות לריפוי עצמי, להבנת מהות החיים, חשיבות האמת ככלי לזיהוי תבניות חשיבה "שפג תוקפן" והדרכים לנפצן. דגש מושם על בדיקת מערכות יחסים כדרך לחוות שעורים של אהבה ללא תנאי, לימוד אי – שיפוטיות, חמלה וניטראליות. מוענקים מפתחות ליצירת המציאות הרצויה של הפרט והכלל. כמו כן, מובאות כאן "עשרת הדיברות" של עידן המודעות.

המחברת, אילנה בהט, עוסקת בהדרכה רוחנית ובריפוי אנרגטי וחוויותיה האישיות מצטרפות לידע ולתובנות של מדריכי האור. מתוך שיתוף פעולה מלא נוצר ספר האור שלפניכם, שמיועד להדריך בני אדם להארה אישית ופלנטרית.


ספרים שיצאו בהוצאתי:

תודעת השחר תודעת האחד תודעת האור שער להתקדשות ilana fron-2 שחר עלות התודעה
צור עימי קשר

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון (חובה)

הקלד את הטקסט:
captcha

חדשות מרכז לוטוס
ברוכים הבאים לאתרי המחודש, מוזמנים לסייר לכם בין התכנים השונים באתר וליצור עימי קשר באמצעות עמוד צור קשר בתפריט הראשי.גלישה נעימה לכולכם. אילנה.

 

יצא לאור ספרי החדש: "רימונים של קיץ"


יצא לאור ספרי החדש: "התחברות פנימה - מדריך לפיתוח התקשור"

conect cover new

 
בקרוב: קורסים: תקשור והתפתחות רוחנית. הילינג אור הנשמה - למתקדמים (מטפלים ומתקשרים) קבוצת מודעות להתפתחות רוחנית.
בקרוב: קורסי רייקי 1+2, קורס תקשור – התחברות פנימה
התחברו באמצעות הסקייפ!