הספרים שלי

רימונים

רימונים של קיץ | רומן חדש!

"…דברים הם לא כפי שהם נראים לעין. רב הנסתר על הגלוי…"

ברומן דרמטי זה אנו פוגשים מספר דמויות שלכל אחת סיפור אישי מרתק. הגורל שלהן מצטלב ונשזר לפסיפס מפתיע…

העלילה מתפצלת לשני צירי זמן – ההווה והעבר… בתהליך נחשף מידע מרתק שמסביר פשר חסימות בחיים.

 

לרכישת הספר ולפרטים נוספים ליחצו כאן

 

 

 


תודעת השחר

תודעת השחר

הידע הרוחני המובא לפניכם נשלח כתרופה לרפא את נקודת התורפה של האנושות: תופדעות של ריקנות פנימית, של אובדן ערכים ובלבול, של דרמות חיצוניות, של מלחמות. הוא מביא זרעי רעיונות שמטרתם: להזכיר, להאיר, לנער ולהעניק חומר למחשבה.

שחר עלות התודעה

כריכת הספר "שחר עלות התודעה" עליו מבוסס הספר "תודעת השחר". לפרטים נוספים ליחצו על התמונה

בתקופה זו מוטלת אחריות על כל אדם להתחבר אל הידע הרוחני ולעשותו חלק מחייו. החברה צריכה להבריא על מנת ללמוד לברוא במודע. מבוסס על הספר: שחר עלות התודעה וכולל הבהרות וחידושים חשובים. הידע מנתב לביצוע קפיצה קוונטית בתפיסה.

הידע מכוון להבנות: כיצד יוצרים במודע את המציאות, מהו "שיכרון המימדים", תפקידן של "הדרמות" וכיצד לפרשן. אנרגיות והשפעתן על התודעה, הבנת מאורעות היסטוריים בראייה רוחנית, חשיבות מערכת החינוך ככלי לחניכת האנושות המתפתחת – הצעות מעשיות ליישום. תופעת הדיסלקציה ובעיות קשב וריכוז. חשיבות מתנת הדמיון. ערך החיים: הסיבות הרוחניות והאנרגטיות לאובדן טעם החיים ומשמעותם, תופעת הדיכאון, דחף להתאבדות, הדרכים לריפוי. גלגולים. מערכות יחסים ככלי להתפתחות: זוגיות, גירושין, הורים-ילדים. עשרת הדיברות של עידן האור. מעגלי תמיכה. חשיבות הגוף הרוחני וגוף המוסר. חזון חברתי אידילי – "אוטופיה".

לרכישת הספר ולפרטים נוספים ליחצו כאן

 


תודעת האחדתודעת האחד

ספר האור שלפנינו בא להתוות את הדרך של האחדות להתפתחות רוחנית-אבולוציונית של המין האנושי! המין האנושי מתקדם, מתפתח ועובר מ"תודעת הדואליות", המאופיינת בנפרדות וגורמת למלחמות. עד כה, שתל "דפוס קורבן" גרם לבני אדם להיות קורבנות של נסיבות הגורל, ולהיותם בלתי מודעים בעליל לסוד יציאת המציאות ולכוחם בבריאה! השלב הבא הגיע! האנושות מתוודעת אל תפיסת אמת גבוהה יותר. בני אדם יוכלו לבחור לעבור מ"מסלול הכאב" אל "מסלול הלב". מסלול זה הוא אהבה בלתי מותנית, ובו מתבצע חיבור הרוח לחומר. החברה האנושית כולה תושפע מכך. "תדר האחד" נושא עמו את מסר האחדות אשר יאפשר התגשמות חזון השלום של אחרית הימים…

לראשונה ניתנת הנוסחה לחילוץ נשמה "תקועה", ובכך נוצר "דומינו אנרגטי" שיגרום לתהליך ריפוי ושחרור בכל המישורים.

 

לרכישת הספר ולפרטים נוספים ליחצו כאן

 


 

תודעת האורתודעת האור

מתוך אנרגיות גבוהות של תודעת השרפים התקבל מדריך מעשי להארה. הספר הוא צופן הפעלה. דרכו נשלחים התדרים. הם פותחים את הניצוץ האלוהי ומגבירים את המודעות.

לראשונה, מובאת תורת התדרים שמסבירה את השימוש בהם. מובאת "שפת הנפש" ודרך התיקון שלה. מוסבר החיבור וההשפעה של האינטליגנציות התבוניות. פיתוח אינטליגנציה רוחנית ויצירתית. מסלול הארה. בתקופה זו נחשפות לראשונה אנרגיות ריפוי תבוניות הקשורות לתודעת שרפים. מטרתן להיטמע בדנ,א ולהנחות את התודעה מבפנים עד לגמר תיקון. בני האדם מחפשים את נקודת החיבור אל מהותם הטבעית. חיבור זה מספק באופן טבעי אושר בלתי מותנה. זוהי תודעת גן-עדן של התדרים הגבוהים. זהו מצב של הארה. כלים מעשיים אנרגטיים מסייעים ליישם את הידע בחיי היומיום. זהו זמן של התפתחות רוחנית גדולה לכל אדם ולמין האנושי בכלל. מובאים אן חידושים שונים, שיטות ריפוי, תדרים של אור. הרעיונות מנחים ליצירת חזון השלום העולמי.

 

לרכישת הספר ולפרטים נוספים ליחצו כאן


cover ilana new BOOK_SMALLהתקדשות – שער ליצירה מודעת 

אנחנו יוצרים את המציאות, בין במודע ובין שלא במודע .על מנת ליצור במדויק ובמודעות את הרצוי לנו, לעבור למציאות אידיאלית, עלינו ללמוד את חוקי יצירת המציאות. ספר אור זה שנכתב בתקשור עם מדריכי האור פותח שער אל נתיבה ההתקדשות וההתמרה האישית והפלנטרית של המין האנושי. "מדריכי האור", ישויות מדריכות שלא בגוף שמטרתן עזרה למין האנושי להתפתח בסולם האבולוציוני של האור והאהבה.

שער להתקדשות

כריכת הספר "שער להתקדשות" אשר היווה את הבסיס לספר החדש.

מובא כאן לראשונה תהליך שחרור קרמתי לעם העברי ולעם הערבי ולמין האנושי כולו.

דרך האנרגיה המוזרמת מהמימדים הגבוהים ובאמצעות מדיטציות מונחות מובלים הקוראים לעבור תהליכים פנימיים בחיבור מלא אל האור.

לרכישת הספר ולפרטים נוספים ליחצו כאן


התחברות פנימה

פיתוח היצירתיות בכל תחומי החיים!
תקשור הוא השראה, תקשורת של מידע המגיע מערוצים פנימיים. זוהי יכולת טבעית הניתנת ללמידה. מיטב ההמצאות של האנושות נבעו מהשראה זו. אלו המצאות מדעיות, פרשנויות דתיות, יצירות אמנות, פיתוחי מודלים טכנולוגיים, חברתיים, כלכליים ועוד. כל אדם יכול להתחבר אל הפנימיות שלו ולדלות ממנה רעיונות רבי השראה שיכולים לעזור לו ולזולת. לשם כך יש צורך בהסברים מפורטים וכללים של "עשה" ו"אל תעשה". חוקים רוחניים, חוקים אנרגטיים, הכוונה אל המוסר היקומי ניתנים כאן. המדריך המעשי מעניק כלים למודעות ליצירת מציאות רצויה ואידיאלית, של הפרט ושל הכלל הוא מלמד כיצד להתחבר אל הנשמה שלך בדרך ישר אל. דרך של אור, של חמלה, של התפתחות רוחנית: "ואהבת לרעך כמוך". המדריך המעשי כולל חניכות אנרגטיות מקודשות אשר מטרתן הענקת יכולות של ריפוי, של מודעות מוסרית, של העצמה אישית בדרך החמלה. הוא מחבר אל היצירתיות הבריאה הטמונה ב"ילד הפנימי" שבתוכך. הוא מלמד להשתחרר מחסימות ביצירתיות, ומקנה אפשרות לריפוי עמוק.

בכוונתו של המידע אשר במדריך, לזרז תהליכי התפתחות הנשמה ולהעניק מפתחות לריפוי גדול לתודעה.  לחבר כל אדם למיטב היכולות שלו. מופיע בו תהליך מודרך לשלום עולמי.

לרכישת הספר ולפרטים נוספים ליחצו כאן

 


אי-שם באי אפשראי-שם באי אפשר

בצורה הומוריסטית, תחת כסות של אגדה, מובאת אלגוריה וסאטירה חברתית. המסר – מטרתו לשחרר את ההיגיון המוגבל מכבליו, להצית את הדמיון ולעורר השראה לשינוי החשיבה; להבהיר כי אין לקחת את חוקי החברה כמובנים מאליהם; להסיר את הפחד לגעת ב"פרות קדושות" (בספר: "פירות קדושים"); להפנות את שימת הלב לאגו ולמגבלותיו; לעודד את ההקשבה לאינטואיציה וללב. אין צורך להיות ולחשוב בהכרח 'כמו כולם', אלא לחשוב בעצמך מה נכון, ומה אינו נכון. כל אלה יאפשרו לקורא להתחבר אל האמת הפנימית שלו. הסיפור מעיר את הילד הפנימי ומעודד את היצירתיות. מילון מונחים רוחני מציע פירושים לעלילה ברבדים שונים.

לרכישה ולפרטים נוספים לחץ כאן


The Consciousness of One

The Consciousness of One

הספר תודעת האחד – שיחות עם רבי עקיבא, בנוסח המתורגם לאנגלית.

 

צור עימי קשר

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון (חובה)

הקלד את הטקסט:
captcha

חדשות מרכז לוטוס
ברוכים הבאים לאתרי המחודש, מוזמנים לסייר לכם בין התכנים השונים באתר וליצור עימי קשר באמצעות עמוד צור קשר בתפריט הראשי.גלישה נעימה לכולכם. אילנה.

 

יצא לאור ספרי החדש: "רימונים של קיץ"


יצא לאור ספרי החדש: "התחברות פנימה - מדריך לפיתוח התקשור"

conect cover new

 
בקרוב: קורסים: תקשור והתפתחות רוחנית. הילינג אור הנשמה - למתקדמים (מטפלים ומתקשרים) קבוצת מודעות להתפתחות רוחנית.
בקרוב: קורסי רייקי 1+2, קורס תקשור – התחברות פנימה
התחברו באמצעות הסקייפ!